Ekipa na luzie.

1
Witam,
Szukam grupy ludzi, niekoniecznie 5 , najlepiej więcej. Wiadomo nie zawsze każdy ma czas a ktoś na zastępstwo się zawsze przyda. Możemy używać ts lub discord żaden problem. Szukam bardziej luźnej grupy do pogadanki wieczorami i by robić coś bardziej sensownego niż z "randomami". Najważniejsze by mieć mikrofon, 17/18+, wolny czas w weekendy i czasami w tygodniu ( zależy jak kto będzie mógł ) oraz dobre poczucie humoru i dystans do siebie ;) . Oczywiście jak jakiś stary wyjadacz R6 by wpadł to by troche wycarrować mecz było by miło ale jak masz wszystko powyższe a dopiero zaczynasz to zapraszam ( ranga nie gra roli ). 8-)
Uplay: Cilit__Bang
Steam: https://steamcommunity.com/id/CyanKeso/
Discord: Cilit_Bang#2309

Piszcie gdzie chcecie, czy na forum czy na podanych platformach.

Re: Ekipa na luzie.

2
Jeżeli to jeszcze aktualne to chętnie zagram
Trochę o mnie:
Lvl:68
Nick:Symqatyczny
Czas gry ok.150 godz.
Mam discorda i ts3
Operatorzy:
obrona: Jeger, Bandit, czasem doc i smoke
atak: Fuze, Twitch czasem bandit i thatcher
Posiadam dystans do siebie, mam ogarnięte micro i nie dre japy
Gram W tygodniu od ok.14 do 16:30 a w weekendy od 14 do 19, w wakacje gram od 14 do 19.

3
Siema!

Też szukam ludzi do luźnego pogrania (ale jak ktoś chce coś poważniej to też nie odmówię).
Lat: 28
Uplay: PanzerBjork
Korzystam z TSa
Ulubieni operatorzy:
atak - Blackbeard, Buck
obrona - Rook, Mira

5
Siema, nie gram zbyt długo bo grę mam od dwóch tygodni, ale wciąga mnie więc szukam ekipy. Chętnie pogram wolnymi wieczorami coś konkretniejszego niż irytujące mmy z nabuzowanymi ruskami :D
Uplay: Impie91

Posiadam discorda, tsa, co tam trzeba =D