Strona 1 z 1

Ekipa do gry na luzie

: 23-08-2017, 12:17
autor: ncreaved
Cześć.
Jeśli lubisz sobie pograć na luzie, bez spiny i nie zalewasz się łzami po każdej nieudanej grze to może właśnie ciebie/was szukamy. Jesteśmy wesołą ekipą liczącą 3-4 osoby (w porywach 6) która regularnie lubi sobie pograć po pracy w rainbowa (i nie tylko) w godzinach wieczornych. Nie interesuje nas twója ranga ani umiejętności. Wymagamy bogatej osobowości, skończonego kursu z toczenia na kole garncarskim, zaintersowania sportami ekstremalnymi i dyspozycji do domku letniskowego najlepiej nad morzem. A tak na serio to wystarczy mikrofon, poczucie humoru i wiek +25 (nasz średni wiek to 30). Nie dyskryminujemy nikogo ze względu na wiek, ale poza grami chcemy móc też z tobą porozmawiać na inne tematy nie związane z gramy, a z doświadczenia wiem, że z nastolatkami jest mało tematów do rozmów.

Mój nick na Uplay: ncreaved

Do TryHardów: Czasami zadarzy się nam pograć bardziej na serio na ile pozwalają nam nasze umiejętności i nie będziesz się czuł przez cały czas jakbyś grał z kimś opóźnionym. Jeśli jednak szukasz ludzi do budowania swojej kariery e-sportowej to zdecydowanie nie jest to propozycja dla Ciebie.

Re: Ekipa do gry na luzie

: 10-09-2017, 21:39
autor: Roberto21_12
Witam,temat dalej aktualny ? Chętnie się dołączę do Was mój nic to Roberto21_12 jak możecie to napiszcie jak jutro będziecie a raczej o której na r6 chętnie wieczorem ogarnę parę rankedów pozdrawiam