Rekrutacja drużyny

1
Hej,
Jak w temacie szukam graczy do drużyny, lecz mam pewne oczekiwania co do jej przyszłych członków i jej istnienia.
Głównie zależy mi, aby była stała 5 graczy, najlepiej w przedziale wysokiego golda lub wyżej (chodzi mi o poziom z poprzedniego sezonu).
Jeżeli masz rangę niższą od golda (aktualnie) to nie pisz, bo zależy mi na jakimś poziomie.
Chciałbym, żeby każda osoba co najmniej mapę na pamięć, nie musi znać nazwy każdego miejsca, ale żeby potrafiła się poruszać i kojarzyła informacje, które zostały podane przez współzawodnika.
Nawiązując do poprzedniego zdania - Nie szukam ludzi, którzy kompletnie nie znają nazw miejsc na mapach.
Drużyna ma w zamiarach się rozwijać w poziomie gry i stopniowo stawiać sobie coraz wyższe poprzeczki.
Kontakt poprosiłbym o pozostawienie w komentarzu. :)

Re: Rekrutacja drużyny

2
Imię: Kuba
Nick: NRL_AveJcOB
Ranga: aktualnie gold 3 (poprzednie sezony to: PLATYNA, GOLD, GOLD)
Nauczenie się wszystkich miejscówek to dla mnie chwilka czasu, mam chęć rozwinięcia sie e-sportowo.
Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to pisz :)

Re: Rekrutacja drużyny

4
Imię: Maciek mówią na mnie Młody
Nick: MloDY7852
Ranga aktualnie okolice g2 gram w r6 od closed alphy ponieważ mam znajomych w ubisofcie, 70 godzin w r6 ale 2000h w grach fps, chciał bym przejsc na wyższy poziom drużyną niż aktualnie jestem w stanie osiągnąc samemu