Team szuka 3 graczy (PC) szczegóły poniżej>>

1
Witam szukamy 3 graczy do gry r6:
Krótki opis kogo szukamy jeśli spełniasz poniższe warunki napisz na Pw i zapraszam na rozmowę ;)!

Wiec jesteśmy dwójka graczy która gramy już od długiego czasu , dlaczego nie mamy stałego teamu ?
Bo szukamy ludzi podobnych do nas aby stworzyć team w przyszłości e-sportowy czyli bierne granie w turniejach itp...

Główne aspekty dzięki którym dołączysz do nas :
Jeśli chodzi o skill nie patrzę na to czy masz 50 Lvl czy 350 bo to nie ma najmniejszego znaczenia , zależy mi żeby to był weteran gier FPS skill w łapie, ale tez bez przeasady ogólny ogar map i komunikatywność to gra taktyczno-drużynowa ,a nie pisać ze mam 1000 godzin i brąz 4.

Wymagania:
Czas na gre codziennie tez pracujemy ale mamy czas żeby grać 3-7 godzin dziennie lub w weekendy.
Bez płaczu po przegranej i idę na inna gre itp , raczej chodzi o fascynatów r6 czyli main game R6.
Ranga - spokojnie gold może być przetestujemy jak to wyjdzie w praniu bo wiem ze nie którzy przez pecha maja problem z rangami nie o to w tym chodzi wyjdzie po kilku meczach czy ogarniasz na diament czy po prostu grasz na low rangach ;)
Wiek ? My mamy po 27 lat wiec najlepiej 23-24 plus lub osoby materialnie ustawione a nie ze za pol roku idę na studia i kończę z gra , wiec to są po krotce wymogi jeśli jesteś zainteresowany napisz umówimy się na gaming/rozmowę , gramy tylko i wyłącznie poprzez Discord ze względu na jakość głosu , także osoba bo byłem na TS tyle lat i nie przejdę na discord dziękujemy , tez byłem masę lat i przeszedłem i jestem zadowolony ;)

Najlepiej Pw albo w kom nazwę uPlay / steam odezwe się.

Re: Team szuka 3 graczy (PC) szczegóły poniżej>>

7
Jeśli szukacie weterana w grach FPS to z chęcią się zgłoszę :P Jestem praktycznie cały czas online. W tygodniu pracuje ale wieczorami jestem do samego rana :P w weekendy od 16... Studia...
Wracając do mojego stażu w grach "FPS" grałem profesjonalnie w cs 1.6, zawody itd itd przez cale 11 lat. Teraz w cs go (7k godzin), PUBG okolo 500h, bf3, bf4, bf1 itd itd można by wymieniać w nieskończoność ale to juz chyba zbędne.
Od niedawna gram w RSS6 ale strasznie mnie wciągnęła. jestem fanem gier drużynowych, taktycznych gdzie trzeba użyć swojego "mózgu"..

Jeśli jesteście chętni dajcie mi znać..
Nick uplay : quriontx

Ps. Też jestem zwolennikiem Discorda.. Chociąz od początku swojej kariery z gramy multiplayer używałem TS3 oraz ventrilo jeśli kojarzycie ;D a mój wiek 22..