POLSKA GRUPA NA FACEBOOKU

1
Polska grupa na Facebooku Rainbow Six Siege inicjatywą w stronę największego centrum komunikacji w Polsce?

Pomysł na założenie powstał 28 września 2015 roku przez jednego z członków społeczności Rainbow 6, który z garstką znajomych dumnie prowadzi obecnie największą grupę społecznościową Rainbow Six Siege w Polsce dla wszystkich platform.
Założyciel twierdzi ,że grupa powstała w celu ulepszenia komunikacji między graczami, na czym ta komunikacja miałaby polegać?
Jak zdążyliśmy zauważyć, tablica grupy pozwala na szybką wymianę informacji ze świata gry, pomaga znaleźć znajomych do wspólnej rozgrywki czy pochwalić się swoimi osiągnięciami w drużynie.
Dużą uwagę przykuwa chęć ze strony członków na wspólne wsparcie techniczne, koło problemu nikt nie przechodzi obojętnie, i zawsze się znajdzie ktoś kto pomoże w konfiguracji sieci, czy optymalizacji systemu w komputerze.

Na duży plus zasługuje raportowanie sytuacji przez Administracje grupy, dzięki uwagom i opinii społeczności tworzą rozpiskę która może pozwolić twórcom na szybszą reakcje.
Jednak wśród plusów są też minusy, i głównym problemem okazuje się być ograniczenie funkcjonalności i opcjonalności samego portalu Facebook, który choć ma ogromne zasięgi, i do grupy dołącza średnio 200 osób tygodniowo, to nie pozwala na odnalezienie przez nas tego, czego w danej chwili szukamy.
Grupa na FB nie ma zakładek oraz kategorii ważnych tematów, a wszystkie informacje pojawiają się na jednej stronie, która często przypomina „tablicę ogłoszeń”

Szukając rozwiązania na poprawę dość istotnych w tej kwestii elementów, utworzyła się współpraca między grupą Rainbow Six Siege: Polska http://www.facebook.com/groups/RainbowSixPolska a Polskim serwisem, oraz forum Rainbow Six Siege. http://rainbow6.com.pl/
W ten sposób powstało największe centrum komunikacji Rainbow Six Siege w Polsce dla wszystkich platform.
Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich, i mamy nadzieje że inicjatywa idzie w dobrym kierunku.

Pozdrawiamy

https://www.youtube.com/watch?v=udbhj6radj4
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron