Ubisoft poniża graczy

1
Sprawa dotyczy lewelu po którym większość ocenia umiejętności gracza. W innych grach multi nie ma to dużego znaczenia, ale tu w meczach 5 na 5 jest to odruchowe. Prawda jest jednak taka, że wysoki lewel wynika głównie z czasu w jakim się grało, gdyż poziom rośnie nam niezależnie czy wygrywamy czy nie no i w terrohuncie również. Ja przykładowo zacząłem grać w r6 od terro (300 godzin) i koniec końców grywałem w multi z lewelem 215. Niestety gram SŁABO i lepiej grać nie będę. Wyobraźcie sobie jak często czytam idiot, retard, NOOB, a grać jednak lubię w r6. Zatem kupiłem drugi klucz i gram na niższym lewelu, ale jak wiadomo (dla mnie dopiero teraz) na nowym kluczu i koncie w uplay lewel rośnie kilkukrotnie szybciej (na moją ocenę jakieś 5 razy). I to jest właśnie szczyt chamstwa ze strony gnojków z ubi. Teraz gram tak, że wychodzę z rozgrywki przed jej zakończeniem. Zawsze, czyli nawet jak wygrywam cały mecz. Nie daje to jednak pełnej satysfakcji prawda? Lewel jednakże nie rośnie, a ja mogę sobie pograć na lajcie bez bluzgów. Ranking oczywiście odpada. Wg mnie skoro ubi ukrywa kolor odznaki i kd graczy w meczach rankingowych to w swobodnych powinien ukrywać lewel. Czy nie byłoby to cokolwiek uczciwsze? Czy z tymi głupkami z ubi można jedna o tym porozmawiać? Czy można im w jakiś sposób przekazać, że to jest problem, który oni w swym prymitywiźmie sami stworzyli?

Re: Ubisoft poniża graczy

2
Może ktoś podzielić się wiedzą na temat twardego resetu? Wiadomo, że po tym można zacząć grę od nowa na starym kluczu, ale czy polega to na odinstalowaniu w całości tylko gry czy też uplay'a i ponownym zainstalowaniu? Interesuje mnie czy na serwerach ubi nasze dane, a więc powiązanie numeru gry z pocztą email i ip nie są zachowane. Wtedy należałoby powziąć dodatkowo jakieś inne kroki, które nie są mi znane. Ktoś coś wie?