Problem

1
witam!
Mam ogromnie głupi problem, ale chciałbym prosić was o mądre odpowiedzi.
Wiem ze jest to kwestia gusta ale zadaje wam pytanie:
Czy jezeli mielibyscie do wyboru kupic season passa rok 3 czy bundla z operatorami z 2 roku i zaoszczedzic 50 zl to co byście wybrali. ;)

Re: Problem

2
Szczerze mam seazon passa i dali mi tam po dwóch operatorów ale ogólnie strata hajsu. Wszystko i tak drogie a punkty reputacji mam nabitych tyle ze moge wykupic wszystkich operatorow. Nie wiem czy jest sens wydawać kase, jak już nie masz na co wydać bierz taniej ; )

3
3r!c pisze: 07-02-2018, 18:08 Szczerze mam seazon passa i dali mi tam po dwóch operatorów ale ogólnie strata hajsu. Wszystko i tak drogie a punkty reputacji mam nabitych tyle ze moge wykupic wszystkich operatorow. Nie wiem czy jest sens wydawać kase, jak już nie masz na co wydać bierz taniej ; )
A ktory level ?

4
FilipKpp pisze: 07-02-2018, 19:12
3r!c pisze: 07-02-2018, 18:08 Szczerze mam seazon passa i dali mi tam po dwóch operatorów ale ogólnie strata hajsu. Wszystko i tak drogie a punkty reputacji mam nabitych tyle ze moge wykupic wszystkich operatorow. Nie wiem czy jest sens wydawać kase, jak już nie masz na co wydać bierz taniej ; )
A ktory level ?
72