Mamy to! Startujemy z Polską Ligą Rainbow Six Siege

1
Oficjalnie ogłaszamy powstanie Polskiej Ligi Rainbow Six | SIEGE, której organizatorem jest Narodowa Liga Esportowa.

NLE to organizacja, założona przez graczy oraz pasjonatów R6|SIEGE, której zadaniem będzie organizacja i czuwanie nad przebiegiem Polskiej Ligi Rainbow Six Siege. Wspomniana Liga, jest pierwszym oraz flagowym projektem NLE.

Doskonała znajomość sceny R6 w Polsce, pozwoliła nam na stworzenie Ligi na najwyższym poziomie organizacyjnym, informacyjnym oraz komunikacyjnym, czego zabrakło wielu innym projektom, które miały okazję powstawać w przeszłości.
Jako organizatorzy będziemy kładli szczególny nacisk na przekaz widzom najciekawszych informacji, tak aby zawsze byli oni na bieżąco z tym, co jest grane na scenie profesjonalnych rozgrywek R6. Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczać wszystkim zainteresowanym niezapomnianych emocji.

Najważniejsze i najciekawsze informacje o samej Lidze:

Rozpoczęci Ligi przewidywane jest na dzień 14.05.2018.
Cała Liga w pierwszym sezonie składać się będzie prawdopodobnie tylko z Pierwszej Ligi.
W Pierwszej Lidze weźmie udział 10 drużyn.
Liga trwać będzie cały sezon, składający się z 18 kolejek (1 kolejka = 1 tydzień).
Podczas każdej kolejki rozgrywanych będzie 5 meczów, co finalnie na koniec Ligi da nam 90 spotkań, podczas których drużyny spotkają się po dwa razy (każdy z każdym – mecz i rewanż).
Pula nagród wynosi 5500zł (50zł za każdy wygrany mecz oraz 1000zł za zajęcie pierwszego miejsca na koniec sezonu)
Całość nagrody pieniężnej jest finansowana z środków własnych Zarządu NLE i z tego też powodu w chwili obecnej Zarząd NLE jest w stanie sfinansować jedynie 10 drużyn Pierwszej Ligi. Wspomniana pula jest gwarantowanym minimum, gdyż Zarząd NLE podjął także decyzję o tym, że w przypadku pojawienia się sponsorów, wszystkie sponsorowane środki w pierwszym sezonie zostaną także w całości przeznaczone na nagrody dla zawodników.

Chcąc uniknąć szumu informacyjnego związanego z powstaniem nowej Ligi oraz ewentualnego turnieju o wejście do Pierwszej Ligi, Organizatorzy podjęli decyzję o zamkniętej formie zapisów, gdzie drużyny zostają przyjmowane na zaproszenie. W przypadku pojawienia się wolnych miejsc zostanie zorganizowany otwarty turniej o wejście do Pierwszej Ligi.

W najbliższym czasie, zależnie od zainteresowania, zostanie podjęta decyzja o ewentualnym zorganizowaniu turnieju o wejście do Drugiej Ligi, gdzie jedyną formą nagrody w bieżącym sezonie będzie awans do pierwszej Ligi na koniec sezonu (dwa spadki – dwa awanse).

Regulamin Ligi: https://www.r6s.pl/forum-ligowe/?view=thread&id=3

Więcej informacji już niebawem, bądźcie z nami!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron