Rekrutacja #2 moderatorów serwera Discord [otwarta]

1
Otwieramy ponownie rekrutację dla chętnych do objęcia roli moderatora na naszym serwerze Discord.
Wybrani moderatorzy uzyskają dostęp do następujących funkcji na serwerze:
- wyciszanie i przenoszenie
- tworzenie zaproszeń
- zarządzanie wiadomościami
- zamieszczanie linków
- czytanie historii czatu
- powiadamianie wszystkich
- dodawanie reakcji

Każdy zainteresowany objęciem funkcji moderatora musi spełniać następujące wymagania:
- ukończone 18 lat (wiek)
- staż na serwerze minimum 3 m-ce
- pozytywnie zweryfikowana historia wiadomości na serwerze
- wysoki poziom kultury osobistej i znajomość netykiety
- wysoka aktywność na serwerze

Kogo poszukujemy?
Szukamy użytkowników, którzy są chętni i mają czas na pilnowanie porządku na naszym serwerze. Ludzi, którzy są odpowiedzialni i potrafią w sposób kulturalny rozwiązywać konflikty. Moderatorzy powinni dbać o poprawność zamieszczanych wiadomości i usuwać te, które są niezgodne z ogólnie przyjętą netykietą (wulgaryzmy, pornografia, rasizm, spam etc).

Jesteś zainteresowany?
Każdy kto jest zainteresowany niech zamieści posta w tym temacie podając następujące informacje:
- Twój nick na naszym serwerze Discord
- Twój wiek
- Jak długo jesteś użytkownikiem naszego serwera?
- Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą do pełnienia funkcji moderatora? Napisz coś więcej o sobie...

Wybrani użytkownicy (jeśli tacy się znajdą) po uzyskaniu rangi @moderator zostaną powiadomieni w prywatnej wiadomości na tym forum.
Obrazek

MULTIGAMING CLAN SINCE 2002

Re: Rekrutacja #2 moderatorów serwera Discord [otwarta]

2
1. LGC.superluki5
2. 20 lat, rocznik 2000
3. Pierwsza moja wiadomość była wysłana w 21.09.2019. Najbardziej aktywny jestem od początku 2020.
4. Brakuje moderacji, trzeba zapanować nad spamem i niepotrzebnymi kłótniami, czasami na kanały wchodzą ludzie i puszczają muzykę gdy inni chcą grać. Prawie w każdy dzień jestem na serwerze. Jestem spokojny, nie wyzywam.

Re: Rekrutacja #2 moderatorów serwera Discord [otwarta]

6
- MicZiSonEk
- 18 rocznik 2002
- Zliczając czas bez odejscia z powodu przerwy w rainbow to jakies 2.5 roku.
- Mało widze moderatorów na serwerze.Nieraz są jakieś spory i trzeba ich zapobiec.Byłem moderatorem na róznych serwerach czy to glosowych czy to gier np MTA(gta san andreas multiplayer) Wiem co jest 5 jesli chodzi o dobre zarządzanie serwerem głosowym.Jestem osoba miłą oraz kulturalną.Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Re: Rekrutacja #2 moderatorów serwera Discord [otwarta]

7
1. Nick na serwerze Discord : -ByczyS-#0579.
2. Mój wiek to: 20 lat , rocznik 2000.
3. Jak długo jestem na discord R6: Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie z pełną precyzją jednakże czas spędzony na "naszym" serwerze Discord oscyluję w granicy pół roku
4. Dlaczego uważam, że jestem odpowiednim kandydatem ? Odpowiedz na to pytanie składa się z kilku podpunktów .
- Jestem osobą dojrzałą dla niektórych jestem " Młody " natomiast dla równie dużej grupie użytkowników będę osobą starszą .
- Obiektywizm w rozwiązywaniu konfliktów to kolejna z cech którą posiadam, staram się zawsze rozwiązać konflikt słowny czy pisemny bez pokrzywdzenia jednej z stron .
- Długie doświadczenie w prowadzeniu serwerów tematycznych discord. Jestem założycielem serwera "phantom Games" którego nazwa przechodziła ewolucję jednakże to nie jest ważne, chciałem się skupić na tym iż mały serwer prywatny zmienił się w duży serwer (około 10 tysięcy ) o tematyce gier mobilnych. rozwiązywanie problemów i sporów wówczas to był dzień powszedni .
- Doświadczenie w tworzeniu botów, jak już wyżej wspominałem prowadziłem serwer discord. jednakże wprowadzenie "tysiąca " botów różnych twórców nie było zbyt dobrym pomysłem , dobrą alternatywą było stworzenie własnego bota który miał by wszystkie potrzebne funkcje .
- Kolejną z zalet są moje "nerwy" . Z biegiem czasu stałego jednego problemu jak i również zachowań ludzi młodszych czy to też starszych , brakuje już sił by tłumaczyć jedno i to samo , w tym wyniku puszczają nerwy . Jestem osobą która zawsze je trzyma na wodzy no chyba że gram to wtedy mogę całą złość zawsze wyrzucić i powiedzieć " 100% cziter"
- Na koniec najważniejszy punkt Kultura osobista . jestem osobą która wychowywała się w bardzo "specyficznym " gronie osób bądź też mogę napisać że mieście. Szacunek do drugiej osoby czy też kultura mowy to podstawa , używanie wulgaryzmów kierowanych w stosunku do innej osoby świadczy o poziomie danego człowieka.

5. To coś o sobie.
Mój każdy dzień zaczyna się tak samo, nie chce się ruszyć tyłka z łóżka jak chyba każdemu. Jak już się uda wstać to kawa śniadanie i czas się ubrać do pracy . Pracuję biurze , firma rodzinna nudy jak cholera szczerze mówiąc ale ważne że jest pieniądz bo bez niego ciężko
po pracy siłownia jak jest sezon to na motocykl jak nie to prosto do domu . Pasjonat gier tak długo jak motocykli czyli od zawsze . Na gry poświęcam tyle czasu ile mogę i zawsze gdy się nudzę . hehe dlatego w biurze mam lepszą jednostkę niż w domu . To było tak w skrócie o mnie :)

Re: Rekrutacja #2 moderatorów serwera Discord [otwarta]

9
1.Nick na serwerze L0D0MlR#9002
2.Mój wiek to 17 lat
3.Na serwerze jestem od 2 lat
4.Dlaczego uważam, że jestem odpowiednim kandydatem ?
Ponieważ widzę ,że na serwerze jest za dużo dzieciaków i trolli a moderatorów i adminów za mało by rozwiązywać problemy i gówno burze,a sam 1 luki na którego cały ten ciężar spada.
5.Coś o mnie
Jestem spokojnym i obiektywnym człowiekiem który nie toleruje toksyczności.W siega gram od 2 lat i moja najwyższa ranga jaką udało mi się osiągnąć to diament,więc wiem co i jak.Mam na nadzieje,że mój wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron