Team

1
Witam, gram razem z kolega w rainbow six od stycznia tego roku, jednakże grając "rankedy", gramy głównie z "randomami" którzy nie zawsze maja chęci do współpracy... Chcąc to zmienić, postanowiliśmy założyć team.

Wymagam przede wszystkim:
*80+ poziom
*ranga gold1+
*wiek 16+
*chęć do współpracy (chodzi o to, żebyś nie grał sam, współpracował z drużyna w każdy możliwy sposób)
*komunikator głosowy TS3 (mamy własny serwer)
*czas na grę wieczorami
-
Nasze rangi na chwilę obecną to - platyna 2, platyna 1
Cóż... jeżeli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, zapraszam do napisania do mnie na steam, bądź na uplay, jednak na uplay wchodzę tylko wtedy kiedy gram. Lepszy kontakt ze mną jest poprzez steam.
Steam: *link do profilu* http://steamcommunity.com/id/Exlen/
Nick na uplay: xPureTryOut
Ostatnio zmieniony 13-05-2017, 01:03 przez xExlen@gmail.com, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Team

6
Flesh pisze: 12-05-2017, 21:56 Wiesz że jest garstka osób spełniająca te wygórowane wymagania? I najprawdopodobniej nikt się nie zgłosi.
Jest bardzo dużo osób grających na poziomie platyna-diament, wymagania nie są "wygórowane", obniżyłem je tyle ile się dało i bardziej już nie mogę! Bo przecież nikt nie chce drużyny którą musi "carrować", oczywiście lepsza taka która gra na jednakowym poziomie. Ludzie się nie zgłaszają, ze względu na to, że w większości to "nowicjusze" szukają teamów/klanów...