PNSPJ szuka graczy

1
PNSPJ tworzy klan/zbiór osób których łączy to samo, a mianowicie wspólne granie w ekipie. I nie mówię tu tylko o R6S, ale także innych grach np. Battlefield, CS lub nawet ETS2 :D. Chcemy, aby każdy miał wzajemne zaufanie do siebie.

W naszej grupie już jest 5 osób, ale to wciąż mało. Jedyne nasze wymagania to odpowiedni wiek i zachowanie. Mam tu na myśli:

-od 15 lat wzwyż. Nie przyjmujemy młodszych osób z wielu powodów. Ja jestem obecnie jednym z najmłodszych (przechodzę mutację), wiek 15 lat.
-jesteś "kozakiem", ciągle się przechwalasz się, albo robisz z siebie typowego kibola lub innego patusa? Wyjdź.
-zaangażowanie jest ważne, więc nie truj nikomu dupy o to, że masz dość, czy Ci się nie chce.
-w grach typu CS lub R6 nosimy tag klanu.

Obecnie rozmawiamy przez Discorda oraz posiadamy grupę na Messengerze. Osoby w naszej grupie mają od 15 do 30 lat. Nie zwracamy uwagi na płeć, poglądy czy wiarę. To chyba oczywiste.

Byłoby naprawdę fajnie gdyby zebrało się ponad 10 osób.

PS. Jakby ktoś się pytał to trochę zainspirował mnie starszy post napisany już na tym forum.

Kontakt:

Steam: SlavHelghast☭❤/PNSPJ_Xene--
Uplay: PNSPJ_Slav/PNSPJ_Xene--