Higher Level - Turniej dla każdego R6!

1
Witajcie użytkownicy!

Chciałbym poinformować że z dniem dzisiejszym 04.10.2020, startują zapisany do pierwszej edycji Higher Level! Na początek może co to jest, z czym to się je itp.

Higher Level, czyli mała grupka znajomych co postanowiła dać szanse nowym, małym drużynom R6 potrenować, zmierzyć się z innymi graczami. Higher Level jest otwarte dla wszystkich, u nas może trafić na przeciwników z doświadczeniem na poziomie Diamentów i dzięki temu możesz sprawdzić swojego umiejętności lub jak twoja drużyna bardzo jest zgrana i czy uda nam się pokonać lepszym albo gorszych od was. Nasza można powiedzieć ,,organizacja" oferują dobrą zabawę, możliwości sprawdzenia swojego teamu oraz co najważniejsze, co lubią tygryski najbardziej wygrać ciekawe nagrody. Jako że jest to pierwsza edycja chcemy sprawdzić czy nam się uda i nagrody będą wahały się od 50-300zł. Jest nam to wszystko wypali planujemy organizować co tydzień-dwa weekendowe turnieje żebyście mieli zajęcie w tygodniu trening, a w weekend czas sprawdzenia się!

Czego wymagamy? Jak dołączyć?
Żeby dołączyć do Higher Level nie wymagamy prawie nic, wystarczy że twoja drużyna składa się z 5 zawodników, oraz macie czas wolny w weekendy. Wszystkie wymagania, jak co z czym się je wypisaliśmy na naszym discordzie.

Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił, razem z znajomymi, drużyną zapraszamy na naszego discorda:
- https://discord.gg/5SmGvUY
- Jeżeli link wygasł, lub masz jakieś pytania/problemy zapraszam do dyskusji w wiadomości prywatnej do: Marcinek#5064

Miłego grania, wygrywania rankedów - Pozdrawia Higher Level!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron