Tryhard szuka Tryhard'ów (PC)

1
Witam, nazywam się Patryk. Szukam team'u/ekipy/graczy do wspólnego zdobywania doświadczenia, wbijaniu rangi i dobrej zabawy w R6. W R6 zacząłem grać kilka tygodni temu i nie mam jeszcze dużego pojęcia o tej grze, ale za to mam przegrane +3250 godzin, Globala, 10lvl Faceit, Rank A na ESEA i spore doświadczenie drużynowe w CS:GO, więc zapewniam was, że nie jestem przeciętnym casual'em z Goldem. W FPS'y (CoD, BF, CS) gram od 4 roku życia.

O mnie:
- Ranga: Gold 3 (Gram o wiele lepiej niż przeciętni ludzi z tą rangą)
- Poziom: 78 (Gram o wiele lepiej niż przeciętni ludzi z tym poziomem)
- Mam odblokowanych wszystkich operatorów oprócz Miry i Jackal'a (Niedługo mam zamiar kupic Season Pass'a)
- K/D Ratio: 1.3
- Przegrane godziny: 150 (Licznik Steam)
- Nie dre mordy i nie płacze
- Profesjonalny sprzęt
- Dużo czasu na grę

Wymagania:
- Szukam ludzi z ambicjami i potencjałem od wbicia diamentu, którzy posiadają duże doświadczenie w FPS'ach.
- Ranga: Min. Gold 3 (Najlepiej Platyna)
- Bez darcia mordy i płaczu
- Brak problemów ze sprzętem (Stabilne FPS'y i internet , dobry mikrofon bez szumów, telewizora lub krzyczącej siostry w tle)
- Dużo czasu na grę

Kontakt:
Dodawajcie na Steam (Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198026059580), lub szukajcie pod nickiem JESZ_ na Uplay.

Pozdrawiam, JESZ :)