Nowa mapa – Operacja Velvet Shell

Rozpocznij Rok 2 na skalistym wybrzeżu hiszpańskiej Ibizy – oto Rainbow Six i Operacja Velvet Shell. „Wybrzeże”, nowa i tętniąca życiem mapa dla trybu wieloosobowego, dostępna zarówno w PVP, jak i PVE, zaprojektowana została w taki sposób, aby pozornie spokojny rytm walk prowadził do finałowej eskalacji.
źródło: rainbow6.ubi.com
Przygotuj się na hipnotyczny, nocny, neonowy klimat oraz imprezy na wolnym powietrzu, z których słynie Ibiza. Mapa w trybie dziennym to senne popołudnie w gorący, letni dzień, zaraz po długiej, nocnej imprezie.

Zastępca dyrektora artystycznego, Karine Letourneau, opowiedziała o elementach, które zainspirowały tę mapę. „Po anonimowych pogróżkach dotyczących słynnego klubu nocnego natychmiast przeprowadzono ewakuację wszystkich gości. Aby poradzić sobie z tą sytuacją, władze lokalne poprosiły o pomoc Grupo Especial de Operaciones (G.E.O.), która ma zabezpieczyć teren.” – tłumaczy Letourneau.

Jeśli chodzi o klimat, celem zespołu było ukazanie raju utraconego, miejsca, gdzie rozrywka osiąga niebezpieczny już poziom. Cechą charakterystyczną mapy jest cienka linia pomiędzy urokiem i chaosem: „Chcieliśmy oddać to rozedrgane poczucie, gdy człowiek stoi w miejscu, które powinno być esencją zabawy, ale nagle staje się śmiertelną pułapką. Wciąż widać ślady paniki i zamieszania, wywołanych przez nagłą ewakuację.” – mówi Letourneau.

We wnętrzu klubu znajduje się kilka barów, jak również resztki XVII-wiecznej struktury obronnej. Dla Letourneau takie miejsce stanowiło okazję pokazania „zderzenia pomiędzy tradycją i współczesnością oraz zademonstrowania, w jaki sposób popularny klub może zająć historyczny fort”.

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BotHits
5 lat temu

Kolejna cukierkowa mapa po Japonii. Jesli mają dodawać mapy to powinni je bardziej przemyśleć. Nie chodzi o dadanie masy pomieszczeń gdzie przechodzisz całą rundę z jednego do drugiego, a wszystkie pełne kolorowego wystroju wnętrz. Dobra mapa to np. Oregon, Club House czy House

Arek
5 lat temu

Zapowiada się ciekawie