Nowe możliwości personalizacji

Wraz z premierą Operacji Pył Pustyni, postanowiliśmy wprowadzić do gry nowe opcje personalizacji dla społeczności Rainbow Six Siege. Oprócz nowych malowań do broni i dodatków, teraz możesz zmieniać osprzęt głowy swoich operatorów oraz ozdabiać bronie.

źródło: rainbow6.ubi.com

Nowe możliwości personalizacji

Dostosuj osprzęt głowy swojego operatora: możesz zmienić istniejące nakrycie głowy dzięki ulepszeniu z kamuflażem; możesz wybrać wysokiej jakości tradycyjny hełm militarny lub taki w stylu fantasy. Każde nakrycie głowy jest przygotowane specjalnie dla danego operatora, są one unikalnie dopasowane do indywidualnego stylu i sprzętu każdego z nich. Oto przykłady, jak możesz spersonalizować operatorów takich jak Rook, Ash, Smoke, Blackbeard oraz Doc dzięki nowym opcjom:

Teraz możesz także wybrać ozdobę do Twojej broni przed udaniem się na bitwę: taką, która przedstawia Twojego ulubionego operatora, albo na przykład jednorożca:

Możesz odblokować nowy sprzęt i ozdoby bezpośrednio z poziomu gry – używając punktów Rozgłosu lub kredytów R6. Możesz teraz zakupić kredyty R6 w grze na PC oraz konsole przez sklep.Wraz z upływem czasu, nowy osprzęt głowy oraz ozdoby broni będą pojawiać się w Rainbow Six Siege.

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments