Nowy operator: Nøkkźródło: rainbow6.ubi.com

Specjalistka Nøkk idealnie pasowała do Rainbow od chwili, w której dowiedzieliśmy się o jej istnieniu. Prawdę mówiąc przekonanie jej, że obie strony skorzystają na potencjalnej współpracy było znacznie trudniejsze niż przewidywaliśmy, chociaż patrząc na historię jej kariery należało się spodziewać pewnego oporu…

Nøkk intryguje mnie dużo bardziej niż większość zawodowych żołnierzy…”

Gadżet Nøkk to najnowszy krzyk technologii stealth. HEL to nakładane na rękę urządzenie, które po aktywowaniu zmniejsza odgłosy poruszania operatorki i wymazuje jej obraz z narzędzi obserwacyjnych przeciwników.
Drony, kamery kuloodporne i inne gadżety obserwacyjne (takie jak Oko zła) nie są w stanie zarejestrować obecności Nøkk, która dyskretnie przemyka przez mapę. Jej kroki będą wyciszone, więc bezgłośnie zbliży się do wrogich operatorów.
Obrońcy będą teraz musieli dużo ostrożniej wypuszczać się na wypady, bo Nøkk może się czaić za każdym rogiem albo – co gorsza – właśnie się do nich podkradać.
Pamiętaj, że HEL można używać raz na określony czas, potem urządzenie wymaga naładowania.
Jej gadżet to jedynie wisienka na torcie, bo operatorka sama w sobie jest już niezwykle groźnym przeciwnikiem. HEL, nad ulepszeniem którego pracowała razem ze specjalistką Grace “Dokkaebi” Nam sprawia, że Nøkk naprawdę niewiele już brakuje do statusu prawdziwego ducha. Jej przeciwnicy będą się stale oglądali przez ramię.

Wyposażenie:

Nøkk od dłuższego już czasu stanowi prawdziwą zagadkę. Poza Tęczą mało kto wie nawet o jej istnieniu. Jak na tak niezwykle skuteczną tajną agentkę, której większość działań nie jest nigdzie odnotowywana, w niesamowity sposób udało jej się zachować w głębi duszy swoje prawdziwe ja.

Ta niezwykle skupiona i oddana agentka wykorzystuje swoje wyszkolenie w działaniach specjalnych w celu przenikania na teren przeciwnika, zbierania materiałów wywiadowczych i skutecznej walki z wrogiem. Należy do Jægerkorpset i sieje bezgraniczny strach w sercach wszystkich, którzy stają na jej drodze.

Jakby tego było mało, agentka uosabia ducha lojalności i swoim przykładem prowadzi ludzi, z którymi pracuje. W przeciwieństwie do wszystkich innych ludzi na świecie, operatorzy wiedzą, kim jest i chętnie witają ją w swoich szeregach. Skandal, przed którym potencjalnie stoi jej rodzina, nie ma dla nich żadnego znaczenia; dla swoich kolegów jest jedną z najlepszych operatorek na świecie i nigdy by jej nie zdradzili, nawet gdyby prawda wyszła na jaw.

 

Źródło:

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments