NOWY OPERATOR: WARDENźródło: rainbow6.ubi.com

Wytrawny zawodowiec, do tego cechujący się niezwykłym urokiem. Specjalista Collinn “Warden” Mckinley to jeden z pierwszych cywilów, którzy zostali zwerbowani do programu Rainbow, dzięki czemu do listy swoich nadzwyczajnych życiowych osiągnięć może dopisać kolejne…

WARDEN – JEGO PANOWANIE NAD SYTUACJĄ JEST NIEZWYKŁE…”

Wytrawny zawodowiec, do tego cechujący się niezwykłym urokiem. Specjalista Collinn “Warden” Mckinley to jeden z pierwszych cywilów, którzy zostali zwerbowani do programu Rainbow, dzięki czemu do listy swoich nadzwyczajnych życiowych osiągnięć może dopisać kolejne…

Inteligentne okulary pełnią funkcję dotychczas niemal nieistniejącą po stronie drużyny obrońców. Gdy okulary zostają włączone, Warden widzi przez dym i może całkowicie zmienić losy starcia, w którym obrońcy mają zbyt mało danych wywiadowczych.
Włączenie Inteligentnych okularów sprawia również, że Warden nie może zostać oślepiony rozbłyskami lub – jeśli został wcześniej oślepiony – natychmiast odzyskuje wzrok, dzięki czemu odzyskuje kilka bezcennych sekund.
Podgląd termiczny inteligentnych okularów działa tylko tak długo, jak długo Warden pozostaje w bezruchu. W przeciwnym razie podlega on działaniu dymu w takim zakresie, jak wszyscy pozostali.
Inteligentne okulary należy włączyć, a potem odczekać, aż ponownie się naładują.
Wyposażenie:

Przygotowania i improwizacja to zwykle przeciwstawne koncepcje, ale jakimś cudem Collinn “Warden” McKinley jest mistrzem w obu dziedzinach. Ma za sobą już 30 lat nieprzerwanej kariery, więc z pewnością nie brakuje mu doświadczenia, aby nad wszystkim zapanować.

McKinley, urodzony w Stanach Zjednoczonych w stanie Kentucky, szybko awansował w szeregach Marines, aż wreszcie znalazł swoje powołanie w oddziale ochrony osobistej Secret Service. Pokazał, na co go stać, gdy zdołał doprowadzić Sekretarza Stanu w bezpieczne miejsce podczas niespodziewanego ataku, kiedy to przeciwnikom udało się zniweczyć wszystkie przygotowane plany ewakuacji.

Na skutek tych dramatycznych wydarzeń Warden wpadł na pomysł stworzenia wyjątkowego gadżetu, inteligentnych okularów Glance. Urządzenie odzwierciedla naturę jego talentu, polegającego na zauważaniu rzeczy, których nie widzi nikt inny w celu zdobycia przewagi w dowolnej sytuacji. Bez okularów byłby równie utalentowany, ale gdy ma je na nosie, nie ma sytuacji, z której nie wyszedłby obronną ręką.

Tendencja do podążania za głosem własnego instynktu i niezachwiana pewność siebie pokazały, że Warden gra w swojej własnej lidze. Nic dziwnego, że został polecony przez wysoko postawionych członków rządu. Teraz, gdy stanowi część drużyny, musi stawić czoła nowemu wyzwaniu: czas przekonać się, czy jego umiejętności i żelazna wola nie zbledną w obliczu specjalistów podobnego kalibru.

Źródło:

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
patryk
1 rok temu

zabij sie hvns?