Podczas Operacji Blood Orchid do Drużyny Tęcza dołącza para operatorów ze Special Duties Unit w celu przeprowadzenia szturmu na Park rozrywki.

źródło: rainbow6.ubi.com

OPERACJA BLOOD ORCHID

W Sezonie 3 będziemy przepracowywać naszych operatorów i mapy, co stanowi kontynuację optymalizacji naszych danych, a konkretnie przerobienia tekstur, dopracowania dynamicznego i statycznego oświetlenia, wzbogacenia nieboskłonów, poszerzenia możliwości dostosowywania i wielu pozostałych elementów.

2 NOWYCH OPERATORÓW

Podczas Operacji Blood Orchid Drużyna Tęcza zatrudnia najlepszych operatorów z SDU: oto Lesion oraz Ying. Nowi operatorzy zostają natychmiast odblokowani dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, którzy otrzymują do nich wyłączny dostęp na siedem dni. Po zakończeniu tego okresu wszyscy gracze mogą odblokować operatorów za pomocą punktów Rozgłosu lub Kredytów R6.

Ying
Siu Mei Lin, pseudonim Ying (Ćma), urodziła się w spokojnym centrum Hong Kongu. Przed dołączeniem do Special Duties Unit zajmowała się ochroną osobistą. Wykształciła niesamowite zdolności walki na krótki dystans, a zaraz po ukończeniu liceum dołączyła do elitarnej firmy zajmującej się ochroną. Jednak gdy dostała zadanie przekazania okupu porywaczom zrozumiała, jak ograniczone są jej możliwości. Chciała mieć większy wpływ na przebieg wydarzeń w tego typu sytuacjach, dlatego też zmieniła kierunek swojej kariery na bardziej wszechstronny. Rok później przeszła w Tel Awiwie szkolenie przeznaczone dla kobiet, gdzie do perfekcji doprowadziła sztuki walki wręcz oraz zaawansowane techniki prowadzenia samochodów.

Unikatowa zdolność
Ten ładunek wybuchowy, zbudowany na bazie rtęci i magnezu, zainspirowany został nową serią granatów ogłuszających, zademonstrowanych przez SAS. Eksplozja wywołuje serię oślepiających rozbłysków. Urządzenie Candela wyzwala serię rozbłysków, można go używać w charakterze miny przyczepianej do rozmaitych powierzchni lub rzucać niczym granat. Ten niezabójczy ładunek stworzono na potrzeby operacji w Hong Kongu, prowadzonych zwykle na gęsto zaludnionych terenach – celem inżynierów było ograniczenie ryzyka spowodowania przypadkowych ofiar. W skład zestawu wchodzą również przyciemnione gogle oraz zatyczki do uszu. To urządzenie ma dać twojej drużynie kilka cennych sekund na wdarcie się do pomieszczenia i zneutralizowanie przeciwników.

 

Lesion
Liu Tze Long, pseudonim Lesion, urodził się w Junk Bay i wychowywał z ojcem, który pracował na złomowisku okrętów. Lesion mieszkał na złomowisku i pomagał ojcu rozmontowywać statki. Po tym, gdy jego ojciec miał wypadek, Lesion zmagał się z wieloma długami, podejmując się niebezpiecznych zleceń podczas wyburzania budynków, aż wreszcie zobaczył dla siebie szansę w służbach saperskich. Dołączył do Biura Neutralizacji Ładunków Wybuchowych, gdzie wykazywał się wyjątkowym spokojem podczas obcowania z wysoce niebezpiecznymi substancjami. To uznany ekspert od chemicznych, biologicznych, radiologicznych i nuklearnych (CBRN) zagrożeń terrorystycznych.

 

Unikatowa zdolność
Miny Gu inspirowane są ostrymi kijami punji, używanymi podczas wojny w Wietnamie. Nacierano je trującymi roślinami lub odchodami w celu wywołania poważnych infekcji u żołnierzy przeciwnika. Miny Gu w podobny sposób wstrzykują truciznę w krwiobieg twoich przeciwników, raniąc ich i zmniejszając ich prędkość poruszania się. Miny są dobrze zamaskowane i zmuszają twojego przeciwnika do szybkiego podejmowania decyzji. Zaczynasz z dwiema minami Gu, ale twój ekwipunek poszerza się aż do maksymalnej liczby dziewięciu min. Czas działa na korzyść Lesiona, dlatego też będziesz mógł zmuszać swój cel do desperackiego pośpiechu.

 

Park rozrywki
Drużyna Tęcza została wezwana do przeprowadzenia szturmu na opuszczony park rozrywki, leżący u wybrzeży Hong Kongu. Wybrano dwójkę najlepszych operatorów SDU, którzy poprowadzą atak w tym wymagającym miejscu. Przygotuj się na odkrycie nowej, kolorowej, eklektycznej mapy, idealnej do dynamicznych i szybkich starć.

Blood Orchid – skórki na broń

Rozpocznij Sezon 3 Roku 2 dzięki czterem świeżym skórkom na broń Blood Orchid oraz pochwal się Alembikiem, skórką reprezentującą Polskę. Skórki Dynastia, Czerwony Jedwab, Biały Smok oraz Tygrysek Plinky można nakładać na dostępne bronie aż do końca obecnego sezonu.

Ela Bosak

Aby zapoznać się z pełną zapowiedzią naszej nowej operatorki z Polskich Sił Specjalnych GROM, kliknij tutaj.

PROGRAM HEALTH

3 miesiące temu uruchomiliśmy Operację Health, której celem było stworzenie fundamentów gry na nadchodzące lata. Wraz z rozpoczęciem Sezonu 3 żegnamy Operację Health naszym ostatnim uaktualnieniem sezonu – to największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek opublikowaliśmy. W przyszłości wciąż będziemy skupiać się na najważniejszych elementach poprawiających optymalizację gry, najważniejszych błędach zgłoszonych przez naszą społeczność oraz na ulepszaniu rozgrywki. Fundamenty stworzone przez Operację Health pozwolą nam na usprawnienia gry i przygotowanie jej dalszego rozwoju.

NOWE, ULEPSZONE SERWERY
Wraz z początkiem Sezonu 3 włączamy nowe serwery gry. Dzięki nim poprawi się stabilność, jakość połączenia, prędkość działania gry, rubberbanding (cofanie się postaci) oraz ogólna jakość rozgrywki. Poza nowymi serwerami pracujemy również nad nowym systemem opisującym fizykę, dzięki któremu dodatkowo poprawimy problemy z teleportowaniem się postaci i ich cofaniem.

POPRAWIONE OŚWIETLENIE PODCZAS PATRZENIA Z WEWNĄTRZ NA ZEWNĄTRZ I Z ZEWNĄTRZ DO WEWNĄTRZ.
Początkowo chcieliśmy użyć rzeczywistych wartości w celu uzyskaniakontrastowego, realistycznego oświetlenia – system miałby działać dokładnie tak, jak w rzeczywistości działa aparat fotograficzny. Efekt bloom miał dodatkowo zmniejszać efektywność obrońców wyglądających na zewnątrz.
Z radością informujemy, że całkowicie przepracowaliśmy sposób działania ekspozycji na wszystkich mapach i zmniejszyliśmy jej wartość. Problemy z rozmyciem to już przeszłość.

AKTUALIZACJA MODELU NIEBA (WSZYSTKIE MAPY)
Od teraz będziemy używać nieboskłonów HDR, opartych na obrazach. Dzięki temu będziemy mieli większą artystyczną kontrolę nad ogólnym oświetleniem i zwiększymy jakość działania systemów oświetleniowych.

AKTUALIZACJA BDRF (WSZYSTKIE MAPY)
Trwają prace nad naszym modelem cieniowania, znanym również pod nazwą Dwukierunkowej Funkcji Dystrybucji Odbić (Bidirectional Reflectance Distribution Function), który odpowiada za obliczanie odbić. Teraz model ten zbudowany będzie w identyczny sposób, jak nasze zewnętrzne narzędzie do teksturowania, co podniesie jakość pracy naszych artystów. Dla was oznacza to, że w wypadku niektórych materiałów zobaczycie poprawioną jakość odbić, zwłaszcza pod względem połysku.

UPORZĄDKOWANIE DANYCH NA TEKSTURACH MAP I MESHACH (KAFE)
W przeciągu następnego roku będziemy przepracowywać tekstury na każdej mapie. Zaczynamy od Kafe Dostojewski, naszej najbardziej wymagającej mapie pod względem pamięci. Przejrzeliśmy wszystkie tekstury i meshe związane z tą mapą, wygładzając, optymalizując i standaryzując wszystko, co tylko możliwe. W wielkim uproszczeniu zmniejszamy w ten sposób ogólne obciążenie pamięci.

OPTYMALIZACJA OPERATORÓW
Podczas Operacji Health zweryfikowaliśmy wszystkich naszych operatorów, upewniając się, czy suma ich wszystkich tekstur konsekwentnie wykorzystuje odpowiednią ilość pamięci. To oznacza, że tekstury, które nie były odpowiednio zoptymalizowane, są teraz ponownie zmapowane z większą wydajnością w procesie UV Mapping, dzięki czemu zajmują mniejszą ilość pamięci bez strat jakościowych.

Dzięki uporządkowaniu ilości pamięci przypadającej na każdego z operatorów mogliśmy delikatnie podnieść jakość niektórych z nich. Mniej wymagający pod względem wykorzystywanej pamięci operatorzy, tacy jak Sledge, zostaną delikatnie ulepszeni pod względem jakości.

UPORZĄDKOWANIE MODELI TWARZY OZNACZA LEPSZĄ MIMIKĘ
Przejrzeliśmy również modele twarzy naszych operatorów, dzięki czemu teraz ich mimika jest lepiej dopasowana do kształtu ich twarzy. Punkty mimiczne wszystkich twarzy są teraz lepiej umiejscowione.

BARDZIEJ KONSEKWENTNE DZIAŁANIE GADŻETU HIBANY.
Po wielu miesiącach ciężkiej pracy udało nam się uprościć obliczanie elementów siatki Hibany. Zaczęliśmy od zmniejszenia ogólnej liczby śledzonych elementów siatki. Dzięki temu zmniejszyliśmy liczbę konfliktów pomiędzy hostem i wersją lokalną, a więc gracze nie będą obserwować komplikacji wynikających z desynchronizacji pomiędzy jedną i drugą wersją.

Dodatkowo drobiazgowo przejrzeliśmy wszystkie scenariusze, w których zaobserwowaliśmy występowanie innych błędów, takich jak umiejscowienie śrucin oraz błędy wyświetlania i naprawiliśmy wszystkie z nich.

ROZMIAR AKTUALIZACJI R2S3.0
W aktualizacji R2S3.0 wprowadzamy zmiany w organizacji danych oraz sposobie generowania przyszłych aktualizacji. Poniżej możecie znaleźć więcej szczegółów na temat naszych konkretnych działań i ich przyczyn, ale aktualnie spodziewamy się, że rozmiar aktualizacji per platforma będzie następujący:

Platforma Rozmiar aktualizacji
PC z Ultra HD 42 GB
PC bez Ultra HD 26 GB
Xbox One 15 GB
Playstation 4 15 GB

Ogólnym skutkiem tej aktualizacji będzie zmniejszenie sumarycznej ilości miejsca zajmowanego przez grę. Dzięki konsolidacji naszych aktualizacji i danych gracze zaobserwują zmniejszenie „czasu wyszukiwania”, co oznacza szybsze ładowanie dla wszystkich graczy. Dla platformy PC trudno precyzyjnie określić poziom przyspieszenia ładowania ze względu na mnogość konfiguracji, ale na konsolach spodziewamy się wczytywania meczów o około 10 procent szybciej.

REJESTROWANIE TRAFIEŃ I WYSOKI PING
W trakcie Sezonu 3 będziemy testować poprawki i ulepszenia mające na celu rozwiązanie problemów z rejestrowaniem trafień i słabych warunków sieciowych. Aktualnie testujemy system, który nazywamy Przyporządkowaniem Opóźnienia (Latency Alignment), dzięki czemu walki 1 na 1 będą rozstrzygane z większą konsekwencją. Serwer powinien dokładniej odwzorowywać czas reakcji graczy z niestabilnymi połączeniami, w bardziej uczciwy sposób dając ich przeciwnikom czas na reakcję.

Pracujemy również nad poprawkami naszego systemu potwierdzania trafień, aby jeszcze mocniej faworyzować graczy ze stabilnymi połączeniami. Będzie to znacznie bardziej zauważalne w wypadku strzałów oddawanych z większej odległości. Przygotowaliśmy również inne poprawki dotyczące rejestrowania trafień, rejestrowania trafień w głowę oraz opóźnień sieciowych, mamy zamiar je opublikować w najbliższym czasie.

OGÓLNE POPRAWKI I ULEPSZENIA

WPROWADZAMY NOWE ANIMACJE GRANATÓW I BEŁTÓW DYMNYCH – REPLIKACJA DWUSTRONNA
Granaty i bełty gazowe Capitão zostały stworzone od zera. Teraz są całkowicie nieprzezroczyste i wyświetlane w identyczny sposób na każdym kliencie, dzięki czemu będą się zachowywać z większą konsekwencją. Zaprosiliśmy zawodowych graczy na testy do naszego studia w Montrealu – uznali nowe granaty i bełty dymne za tak potężne, że zgodnie z sugestiami obniżyliśmy ich limit w ekwipunku operatorów mogących z nich korzystać do 2 sztuk. Ta zmiana tymczasowo sprawi, że dym z bełtów Capitão będzie szary, a nie niebieski.

UAKTUALNIENIE PROJEKTU GRY POD WZGLĘDEM CELOWNIKA ACOG DLA OBROŃCÓW
Od teraz standardowe ustawienie odbierze obrońcom o prędkości 2 lub 3 możliwość korzystania z celownika ACOG.

Wprawdzie podoba nam się to, że obrońcy mogą walczyć na dystans z atakującymi jak równy z równym, ale taka strategia powinna nieść ze sobą większe ryzyko. Możliwość przemierzania dużych odległości przez najszybszych operatorów, takich jak Jäger czy Bandit w połączeniu z ich dalekosiężnością stanowi zbyt dużą przewagę. Dlatego też Jäger i Bandit tracą swoje celowniki ACOG, a jedynymi nowymi obrońcami, którzy będą mieli dostęp do tego typu celowników, staną się najmocniej opancerzeni operatorzy. To jednak nie oznacza, że wszyscy ciężkozbrojni operatorzy otrzymają celowniki ACOG – zdecyduje o tym nasz zespół projektujący grę.

PRZEPROJEKTOWANIE SPADKU OBRAŻEŃ ZADAWANYCH PRZEZ BROŃ W ZALEŻNOŚCI OD ODLEGŁOŚCI
Nasz poprzedni model obrażeń zawierał kilka sprzeczności, przez co gracze mieli problemy ze zrozumieniem, na jakiej odległości każda z broni traci swoją wydajność. Za pomocą nowego modelu, wprowadzonego w Sezonie 3 Roku 2, staraliśmy się nie zmienić balansu broni przy jednoczesnym ustawieniu sztywnych wartości dla odległości, w której zaczyna się i kończy spadek obrażeń dla każdej kategorii broni.

Przykład: porównajmy stary model Para-308, którym posługuje się Capitão oraz C8SFW Bucka.

C8SFW: Na dystansie od 0 do 18 metrów broń zadaje obrażenia bazowe o wartości 41. Następnie wartość ta spada liniowo pomiędzy 18 i 30 metrem do swojego najniższego poziomu – 24.
Para-308: Na dystansie od 0 do 28 metrów broń zadaje obrażenia bazowe o wartości 45. Następnie wartość ta spada liniowo pomiędzy 28 i 40 metrem do swojego najniższego poziomu – 29.
Jak widać, pomiędzy tymi dwoma karabinami występuje dziesięciometrowa różnica pod względem odległości, na której obrażenia zaczynają spadać. Ten problem występuje przy większości broni. Brakuje ustandaryzowanego modelu spadku obrażeń, przez co trudno zrozumieć, na jakiej odległości poszczególne bronie zaczynają tracić swoją efektywność.

Wraz z Sezonem 3 ustandaryzowaliśmy odległość, po której obrażenia zadawane przez broń zaczynają spadać i uzależniliśmy tę wartość od klasy broni – za wyjątkiem strzelb oraz karabinu snajperskiego Glaza. Uważamy, że dzięki temu wszyscy lepiej zrozumieją, na jakiej odległości ich broń zaczyna tracić wydajność.

Karabiny snajperskie: Spadek obrażeń zaczyna się na 25 metrach i kończy na 40 metrach.
Lekkie karabiny maszynowe: Spadek obrażeń zaczyna się na 25 metrach i kończy na 40 metrach.
Karabinki szturmowe: Spadek obrażeń zaczyna się na 25 metrach i kończy na 35 metrach.
Pistolety maszynowe: Spadek obrażeń zaczyna się na 18 metrach i kończy na 28 metrach.
Kompaktowe pistolety maszynowe: Spadek obrażeń zaczyna się na 18 metrach i kończy na 28 metrach.
Pistolety: Spadek obrażeń zaczyna się na 12 metrach i kończy na 22 metrach.
Z tej standaryzacji wyłączyliśmy strzelby, ponieważ ta klasa broni potrzebuje zróżnicowanych zasięgów w celu prawidłowego zbalansowania i zachowania na tyle istotnych różnic pomiędzy strzelbami, aby każdą z nich grało się interesująco.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wydajność broni będzie lepiej rozumiana przez graczy. Oczywiście będziemy się uważnie przyglądać danym statystycznym, aby zadbać o prawidłowy balans naszej gry.

BALANS AMUNICJI
Przejrzeliśmy ilość amunicji do każdej z broni i w paru wypadkach zdecydowaliśmy się na dodanie kilku magazynków. Oto pełna lista zmian:

AR33
+1
417
+4
556xi
+2
C8-SFW
+2
MK17 CQB
+2
CAMRS
+2
PARA-308
+2
Type-89
+2
SMG-11
+2
P9
+1
P226 Mk 25
+1
M45 MEUSOC
+2
P90
+1
SASG-12
+1
SPAS-15
+1
ITA12S
+2
FO-12
+1
T-96 LSW
+1
SR-25
+2
OTs-03
+2

 

ATAKUJĄCY MOGĄ WYPUSZCZAĆ DWA DRONY JEDNOCZEŚNIE
Atakujący mogą teraz wypuścić drugiego drona, nie niszcząc jednocześnie pierwszego. Działa to dokładnie tak samo jak w przypadku Twitch, która już teraz może korzystać z dwóch dronów elektrycznych. Mechanika jest również taka sama – uruchomienie nowego drona przeniesie atakującego do widoku z kamery nowego drona, ale przewijając listę narzędzi obserwacyjnych może on później wrócić do pierwszego drona.

Mamy nadzieję, że ta zmiana podniesie istotność fazy przygotowań, umożliwiając ukrycie pierwszego drona wewnątrz budynku, a następnie uruchomienie drugiego drona w fazie akcji w celu przeprowadzenia zwiadu bez utraty tego pierwszego.

Będziemy uważnie monitorować wpływ tej zmiany na globalne wskaźniki zwycięstw atakujących i obrońców. Spodziewamy się, że dzięki dwóm dronom atakujący otrzymają dodatkową przewagę – od teraz mogą mieć dostęp do maksymalnie 10 aktywnych kamer jednocześnie.

EXPLOIT Z ZABIJANIEM W PUNKCIE ODRODZEŃ NA MAPIE KANAŁ
Za pomocą exploitu z przeskakiwaniem tarczy obrońcy mogą zająć miejsca w północnych oknach centrum kontroli i wycelować w punkt odrodzeń w pływającym doku, jak również wskoczyć w północne okna serwerowni i wycelować w plac budowy. Naprawiliśmy ten problem, obrońcy nie mogą już korzystać z tego exploitu.

POZYCJA KAMERY Z PIERWSZEJ OSOBY BĘDZIE TERAZ BLIŻEJ POZYCJI KAMERY Z TRZECIEJ OSOBY
Zidentyfikowaliśmy i naprawiliśmy kilka przypadków, w których kamera z pierwszej osoby nie była dopasowana do pozycji kamery z trzeciej osoby. W niektórych sytuacjach mogło to doprowadzić do śmierci z rąk przeciwników, których nie było widać.

INFORMACJE O STRZAŁACH SĄ TERAZ BARDZIEJ PRECYZYJNE
Systemy informujące, takie jak smugi kul, trafienia w elementy otoczenia i wskaźniki zagrożenia w interfejsie bazowały dotychczas na trajektorii wyliczanej na podstawie pozycji lufy broni. To powodowało niezgodności, ponieważ prawdziwa trajektoria kul w Rainbow Six wyliczana jest z kamery z pierwszej osoby. Systemy informowania o strzałach są teraz w pełni zgodne ze sobą, a dodatkowo zostały zbudowane na bazie prawdziwej trajektorii kul. Musimy tu podziękować członkowi naszej społeczności ExecCS, który poinformował nas o tym problemie za pośrednictwem filmu na YouTube.

BRAK REPLIKACJI ODPRYSKÓW
Często zdarzają się sytuacje, w których jeden gracz widzi odprysk, a drugi nie. Odpryski nie będą już blokować widoczności podczas strzelania.

ODPRYSKI NIE BĘDĄ JUŻ BLOKOWAĆ UMIESZCZANIA GADŻETÓW.
Odpryski z drewnianych okien mogą utrudniać lub uniemożliwiać zakładanie gadżetów. Czasami odpryski utykają w panelu pancernym Castle’a i nie da się ich zniszczyć, przez co całkowicie blokują możliwość rozstawiania jakichkolwiek gadżetów. Dzięki tej poprawce fizyka odprysków powinna być bardziej zgodna z rzeczywistością.

WYGODA GRACZA

FILTR EKRANU WŁĄCZANY PODCZAS PRZEBYWANIA OBROŃCÓW NA ZEWNĄTRZ ZOSTAJE USUNIĘTY
Usunęliśmy czerwony filtr, który zakłócał wizję obrońców w chwili opuszczenia budynku. Uważamy, że czerwone ostrzeżenie na środku ekranu w wystarczający sposób przekazuje, iż robisz coś niebezpiecznego.

LISTA PRIORYTETÓW NARZĘDZI OBSERWACYJNYCH DLA ŻYJĄCYCH GRACZY
Jeśli żywy gracz przegląda listę narzędzi obserwacyjnych, będzie miał priorytet nad zabitymi pod względem sterowania kamerami (zarówno w ataku, jak i obronie). W zorganizowanych meczach nie powinno to nic zmienić, ale w publicznym matchmakingu występują sytuacje, w których martwy gracz odchodzi od gry, blokując kamerę i uniemożliwiając pozostającym przy życiu graczom pozyskiwanie informacji.

CELOWNIKI NIE ZMIENIAJĄ JUŻ KOLORU NA CZERWONY W CHWILI WYCELOWANIA W PRZECIWNIKA
W niektórych przypadkach dawało się namierzyć przeciwnika tylko dlatego, że celownik zmienił kolor na czerwony – a nie dlatego, że graczowi udawało się go faktycznie zauważyć.

Znajdowanie przeciwników to fundament rozgrywki w Siege, dlatego też postanowiliśmy usunąć to ułatwienie. Celownik wciąż będzie zmieniał kolor na zielony w chwili wycelowania w kolegę z drużyny.

IDENTYFIKACJA WROGA WŁĄCZA SIĘ JEDYNIE PO UDANYM SKANOWANIU
Podobnie jak z czerwonym celownikiem, czasami zdarzało się, że namierzałeś wroga na skutek uruchomienia wydarzenia „identyfikacja wroga”, pokazującego tożsamość operatora w interfejsie i dającego ci punkty. Takie zachowanie gry stwarzało problemy z tych samych powodów: mogłeś dowiedzieć się w ten sposób, że masz wroga w swoim polu widzenia, nawet jeśli go jeszcze nie zauważyłeś.

Wydarzenie „identyfikacja wroga” będzie od teraz włączać się jedynie po udanym skanie za pomocą dronów, kamer, Cyklopów Valkyrie lub namierzeniu śladów przez Jackala.

ZMIANY W PLAYLISTACH

ZWIĘKSZENIE POZIOMU KONKURENCYJNOŚCI W PLAYLISTACH RANKINGOWYCH
Aby nasi gracze mogli szlifować swoje umiejętności w jak najbardziej konkurencyjnych warunkach, zmniejszamy całkowitą liczbę map w rotacji playlisty trybu rankingowego. W rotacji playlisty trybu rankingowego w Sezonie 3 zawarte zostaną następujące mapy:

Od początku tego sezonu playlista trybu rankingowego zawierać będzie tych samych dziewięć map, które wybraliśmy do Pro League. Wraz z upływem czasu w chwili zresetowania rankingu będziemy wprowadzać nowe playlisty do trybu rankingowego oraz do ESL Pro League – wszystko to wydarzy się na początku nowego sezonu. Playlista trybu rankingowego, podobnie jak playlista ESL, będzie się zmieniać w każdym sezonie i będzie zawierać inny dobór dostępnych map.

Dodatkowo zarówno z playlisty trybu rankingowego jak i z Pro League usuniemy mapy dodawane w nowym sezonie. Dzięki temu gracze będą mieli wystarczająco dużo czasu na poznanie i nauczenie się nowych map w trybie swobodnym oraz trybie gier użytkownika, a my zyskamy możliwość wyeliminowania wszelkich błędów lub exploitów przed skierowaniem nowych map do listy w konkurencyjnych trybach.

NOWA PLAYLISTA W TRYBIE SWOBODNYM
W Sezonie 3 zmniejszymy playlistę trybu swobodnego do piętnastu map. Zmniejszenie liczby map, dostępnych w trybie swobodnym, ułatwi nowym graczom poznanie tego, co Rainbow Six ma do zaoferowania. Nasi nowi gracze muszą poświęcić dużo czasu na nauczenie się rozkładu poszczególnych map i ten krok jest jednym ze sposobów na zmniejszenie uciążliwości tego problemu.

Dodatkowo niektóre z map usuniętych z rotacji trafią z powrotem w ręce naszego zespołu projektującego poziomy. Nie wszystkie mapy usunięte z trybu swobodnego zostaną przepracowane, ale niektóre z nich zmienimy na przestrzeni kolejnych lat.

Szybko zbliżamy się do granicy maksymalnego rozmiaru naszych danych, a to wymagać będzie zmiany sposobu przechowywania map. W wyniku tego planujemy w przyszłości całkowicie usuwać niektóre mapy (ale jeszcze nie w Sezonie 3).

Oto mapy, które będą dostępne w rotacji playlisty trybu swobodnego w Sezonie 3:

PREFEROWANE MAPY
Po analizie sposobu działania systemu preferowanych map zdecydowaliśmy się wyłączyć go dla wszystkich gier wieloosobowych PvP (zostawiamy go w Terrohunt, dzięki czemu razem z kolegami będziecie mogli wybierać konkretne mapy). Nie podajemy konkretnej daty powrotu tego systemu do gier PvP, aktualnie badamy alternatywne sposoby implementacji tego rozwiązania, które naszym zdaniem poprawią jego działanie.

BALANS GRY

ŁATWIEJSZE PRZEDZIERANIE SIĘ PRZEZ DRUT KOLCZASTY I NISZCZENIE GO
Zespół projektujący grę uważa, że w aktualnym stanie gry drut kolczasty stanowi poważny problem. Drut kolczasty to wspaniały standardowy gadżet, ale aktualnie doszło do sytuacji, w której porządna obrona musi wziąć ze sobą co najmniej cztery rolki drutu, a często bierze ich sześć lub osiem.

Stanowi to problem z dwóch powodów. Po pierwsze większość operatorów defensywnych, którzy mogą wybierać drut kolczasty, po prostu nie ma lepszego wyboru. Staramy się ograniczać sytuacje, w których któryś z wyborów jest oczywisty. Po drugie druty kolczaste sprawdzają się tak dobrze, że atakujący nie mają innego wyjścia, jak stosować taktyki przeciwko nim, takie jak niszczenie drutów z większej odległości. To również zmniejsza liczbę możliwych wyborów drużyny atakującej, kładąc zbyt wysoki nacisk na granaty odłamkowe oraz operatorów takich jak Ash.

Druty kolczaste wciąż uniemożliwiają sprintowanie, ale teraz zmniejszają prędkość normalnego chodu o 45% (poprzednio o 50%), jak również można je zniszczyć dwoma uderzeniami wręcz, a nie trzema.

ZNAK ŁOWCY JACKALA TERAZ CZĘŚCIEJ WYPUSZCZA SYGNAŁ
Znak Łowcy Jackala oznacza teraz pozycję celu co 5 sekund (zmiana z 10 sekund) na 20 sekund (zmiana z 30 sekund), robi to pięć razy (zmiana z czterech razy).

BANDIT MOŻE TERAZ ZNISZCZYĆ ŁADUNKI HIBANY, GDY SIĘ PRZYKLEJAJĄ.
Hibana to z wielu powodów zbyt silny operator. Zaplanowaliśmy już głębsze, długofalowe zmiany dotyczące operatorów zdolnych do przebijania się przez wzmocnione ściany, ale jeszcze nie możemy podzielić się szczegółami. Na razie mamy nadzieję, że dzięki ułatwieniu stosowania sztuczki Bandita przeciwko Hibanie sprawimy, iż skuteczność jej gadżetu będzie nieco bardziej sytuacyjna, niż ma to miejsce obecnie.

AKUMULATORY BANDITA NISZCZĄ DRONY JEDNYM TRAFIENIEM
Przedmioty podłączone do akumulatorów Bandita jednym trafieniem niszczyły drony, które ich dotknęły. Zmieniliśmy to kilka uaktualnień temu na 2 do 3 trafień, ale wycofujemy się z tej zmiany. Drony zostaną zniszczone w jednym trafieniu, gdy tylko wejdą w kontakt z przedmiotami podłączonymi do prądu.

IQ JUŻ NIE WYKRYWA GADŻETÓW KOLEGÓW Z DRUŻYNY I WYKRYWA URZĄDZENIE ECHO PODCZAS KORZYSTANIA Z YOKAI.
Czujnik IQ wykrywał gadżety kolegów z drużyny i powodował ogromne zamieszanie, dlatego też usuwamy te gadżety z listy wykrywanych elementów. Dodatkowo, gdy Echo używa swojego drona Yokai, IQ będzie teraz potrafiła go wykryć, tak samo jak Pulse.

ŚCIEŻKA WYRZUCANIA ŁADUNKÓW Z ŁADUNKU KASETOWEGO FUZE’A JEST TERAZ BARDZIEJ PRZEWIDYWALNA
Ścieżka lotu ładunków z ładunku kasetowego Fuze’a była obliczana za pomocą uprzedniego wyznaczenia całej trajektorii, ale potem przełączana na model fizyczny, gdy tylko któryś z ładunków trafiał w jakiś przedmiot – w tym momencie początkowo wyliczona trajektoria była ignorowana. To, jak wszyscy wiemy, przekładało się na nieprzewidywalne i zdesynchronizowane zachowanie ładunków pomiędzy klientami. W nowej wersji wszystkie ładunki lecą według uprzednio wyznaczonej trajektorii aż do samego końca, dzięki czemu urządzenie będzie zachowywać się w sposób znacznie bardziej konsekwentny (i bardziej przyjazny dla kolegów z drużyny).

BRAK WSKAŹNIKÓW INFORMUJĄCYCH O TRAFIENIU W TARCZĘ BLACKBEARDA
Strzelanie do tarczy Blackbearda nie wywołuje już znaczników trafień. W niektórych wypadkach ta mechanika pozwalała obrońcom na namierzenie go, nawet jeśli go nie widzieli, co nie było zamierzonym działaniem.

WSZYSTKIE DRONY (W TYM DRONY TWITCH) Z WIĘKSZĄ ŁATWOŚCIĄ POTRAFIĄ CELOWAĆ W GÓRĘ
Wszystkie drony mogą teraz wyżej podnieść kamerę, co wpływa głównie na Twitch: teraz jej dronom elektrycznym łatwiej strzelać do wysoko położonych kamer.

ROZBRYZGI KRWI SĄ TERAZ W WYPADKU GLAZA WYŚWIETLANE Z WIĘKSZĄ DOKŁADNOŚCIĄ
Rozbryzgi krwi, obserwowane przez celownik termiczny, są teraz wyświetlane poprawnie. Poprzednio nie były wyświetlane na czerwono w chwili pokazywania ich nad żółtymi ciałami.

Dodatkowo martwi przeciwnicy nie są już podświetlani.

MŁOT SLEDGE’A DZIAŁA W MNIEJ PRZYPADKOWY SPOSÓB
Obecnie trafienie w miejsce docelowe za pomocą młota powinno być łatwiejsze, zwłaszcza w wypadku okien wybijanych podczas wiszenia na linie.

POPRAWKI NAJWAŻNIEJSZYCH BŁĘDÓW

ROZGRYWKA

Naprawiono – Próba skanowania kogoś przez dym sprawi, że efekt pingu znajdzie się wewnątrz dymu.
Naprawiono – Drony w chwili rzutu mogą się czasami odbić i wylecieć poza mapę.
Naprawiono – Powtórka jest czasami zbyt krótka.
Naprawiono – Odłamki szkła blokują strzały.
Naprawiono – Niektóre obiekty, którymi daje się rzucać, przenikają bez szkody przez druty podłączone do prądu.
Naprawiono – Gracze czasami nie mogą przeskoczyć przez rozstawiane tarcze innych graczy.
Naprawiono – Gracze, którzy wykonają pozycję padnij podczas spadania, nie wydają żadnego odgłosu. To rozwiązanie powinno pomóc w sytuacjach, w których atakujący spadają przez włazy w podłodze i zaczynają strzelać.
Naprawiono – Gracze nie mogą przeskanować wrogów za pomocą drona towarzysza z drużyny, jeśli ich dron został zniszczony podczas fazy przygotowań.
Naprawiono – Gracze mogą przenikać przez ściany za pomocą exploita, do którego wymagany jest udział innych graczy.
Naprawiono – Operatorzy z tarczami mogą stać się niewidzialni po wielokrotnym wykonaniu pewnych animacji.
Naprawiono – Gracze mogą czasami zatrzymać się w powietrzu podczas przeskakiwania nad elementami otoczenia.
Naprawiono – Atak wręcz operatorów z tarczami zostaje przerwany przez jednoczesny atak wręcz przeciwnika. (Dla jasności – animacja przełamania tarczy nie będzie już włączana w chwili, gdy obaj gracze wykonują atak wręcz w tej samej chwili).
Naprawiono – Nieprawidłowy wzór odrzutu dla pistoletu USP40.
Naprawiono – Obrońcy mogą wykorzystywać parapety w oknach do zabijania atakujących w punkcie odrodzenia.
Naprawiono – Przełamanie barykady z okna, które ma dodatkowe drewniane elementy nie niszczy tych dodatkowych elementów.
Naprawiono – Gracze, którzy dołączają do trwającego meczu widzą, że wszyscy pozostali gracze mają w rękach broń podstawową, niezależnie od tego, co naprawdę aktualnie trzymają.
Naprawiono – Brak obrażeń przy upadku, jeśli gracz wystrzeli w chwili uderzenia o ziemię.
Naprawiono – Nie da się stłuc szyb w kuchenkach mikrofalowych, przez co nie da się również umieścić w środku żadnych gadżetów.
Naprawiono – Rama lustra weneckiego jest niewrażliwa na ładunki X-KAIROS, jeśli szkło zostało stłuczone.
Naprawiono – Niewidzialne gadżety i nieprawidłowe animacje pojawiają się czasami w wypadku graczy, którzy dołączają właśnie do meczu, a ich towarzysz z drużyny trzyma w rękach gotowy do rozłożenia gadżet.
Naprawiono – Kolizja nie znika w wypadku ścian, które na jedno uderzenie przed zniszczeniem zostały trafione ciosem wręcz lub elementem z wyrzutni.
Naprawiono – Można zabijać wrogów atakiem wręcz przez ściany.
Naprawiono – Pozycja kamery w wypadku gracza na linie, który wychyla się w bok nie zgadza się z modelem postaci, co może powodować sytuacje, w których gracz jest niewidoczny dla kogoś w środku budynku, do kogo właśnie strzela.
Naprawiono – Ładunki wyważające na barykadach są widoczne dla operatorów stojących po drugiej stronie.
Naprawiono – Nie da się założyć ładunku wyważającego na oknie z ramą, jeśli zostało ono częściowo uszkodzone.
Naprawiono – Jeśli granat ogłuszający wpadnie między ściany lustra weneckiego, może oślepić gracza po nieprzezroczystej stronie lustra.
Naprawiono – Po dołączeniu do trwającego meczu zniszczenia na mapie są niedokładnie odtwarzane.
Naprawiono – Smugi kul wskazują inny tor lotu pomiędzy widokiem z pierwszej i z trzeciej osoby.
Naprawiono – Czasami, mimo zakończonej animacji przeładowania, broń nie zostaje przeładowana.
Naprawiono – Rozbrajacz wypada poza mapę, jeśli operator, który go niesie, zajmuje pozycję padnij nieopodal betonowego schodka przy drzwiach na placu budowy na mapie Oregon.
Naprawiono – Gdy dron wskakuje w okna na mapie Bartlett, niszczy jedynie ich drewnianą ramkę, ale szkło nie pęka.
Naprawiono – Po częściowym zniszczeniu podłóg nie da się podłożyć rozbrajacza w miejscu, w którym podłożono bombę.
Naprawiono – Czasami możliwe jest strzelanie przez zniszczalne ściany/podłogę/belki sufitowe, jeśli pocisk przelatuje przez niezniszczalną podłogę/sufit/obiekt.
Naprawiono – Przełączenie z unikatowego gadżetu na gadżet dodatkowy nie chowa unikatowego gadżetu.
Naprawiono – Drony mogą przenikać przez wszystkie częściowo zniszczalne podłogi, jeśli zostaną rzucone z pozycji padnij.
Naprawiono – Przytrzymanie klawisza Shift w locie blokuje strzały z broni strzelających pojedynczymi pociskami.
Naprawiono – Gracze mogą pominąć film po powrocie do menu wyposażenia Thatchera.
Naprawiono – Podłożenie miny kierunkowej w miejscu, w którym odtwarzany jest ekran końcowy z najlepszymi graczami powoduje wyświetlanie nieprawidłowych animacji.
Naprawiono – W chwili oddawania strzału podczas dowolnej powtórki lub na koniec rundy odtwarzane są wielokrotne animacje.
Naprawiono – Gracz może rozstawić tarczę w korytarzu, zabarykadować ją, zniszczyć jej fragment, a następnie za jej pomocą wniknąć w ścianę.
Naprawiono – Operatorzy w chwili podkładania ładunku wyważającego na podłodze podczas sprintu wykonują półobrót.
Naprawiono – Ściany częściowo zniszczone strzałami ze strzelb lub rzucanymi materiałami wybuchowymi generują niewłaściwe podpowiedzi dotyczące przeskakiwania.
Naprawiono – Na ekranie gracza przeprowadzającego reanimację kolegi pojawia się podpowiedź dotycząca przycisku służącego do upuszczenia rozbrajacza.
Naprawiono – Martwe ciała mogą blokować czujnik ruchu miny kierunkowej.
Naprawiono – Na niektórych mapach daje się podkładać miny kierunkowe w czasie zjazdu na linie, odtwarzana jest wówczas zepsuta animacja.
Naprawiono – Karabiny maszynowe zasilane z taśmy dostają dodatkowy nabój po taktycznym przeładowaniu.
Naprawiono – Jeśli ostatni obrońca zostaje zabity w ostatniej sekundzie meczu, wygrywa niewłaściwa drużyna.
Naprawiono – Gdy prowadzisz zakładnika, możesz zająć pozycję w karabinie maszynowym Tachanki, nie porzucając go.
Naprawiono – Jeśli magazynek jest pusty, przejście w animację używania liny nie anuluje procesu przeładowania.
Naprawiono – Gdy obrońca strzela do atakującego z tarczą balistyczną, odpryski kul mogą się na szkle tarczy balistycznej drugiego operatora.
Naprawiono – W niektórych przypadkach bomba nie jest oznaczana jako wykryta przez atakujących albo przez ich drony. Proces ten albo zajmuje więcej, niż powinien, albo wcale nie dochodzi do skutku.
Naprawiono – Dołączenie do toczącej się gry, zajmując miejsce gracza, który bierze albo zostawia zakładnika może sprawić, iż pozycja zakładnika nie zostanie odpowiednio zreplikowana.
Naprawiono – W niektórych wypadkach wystrzały oddawane przez operatorów pojawiają się u wylotu lufy w widoku z trzeciej osoby, mimo że strzały oddawane w widoku z pierwszej osoby pojawiają się na wysokości twarzy. Z tego powodu powtórka każdego strzału oddanego przez gracza, którego broń była zablokowana przez przeszkodę, może pokazać same pudła i trafienia w przeszkodę.
Naprawiono – Broń główna staje się niewidzialna w trybie wsparcia, jeśli gracz użyje gadżetu zaraz po wyświetleniu wiadomości o postępie dołączania.
Naprawiono – Podczas dołączania do toczącej się gry gracze widzą pustą rękę Twitch w chwili, gdy operatorka trzyma drona i właśnie go wypuszcza.
Naprawiono – W rzadkich przypadkach odłamki barykady mogą unosić się w powietrzu podczas zakończenia rundy lub powtórki śmierci. Ten problem nie dotyczy wyłącznie barykad zniszczonych przez materiały wybuchowe, może zdarzać się w przypadku barykad zniszczonych w dowolny sposób.
Naprawiono – Całkowite zamknięcie gry na ekranie wyboru operatora sprawia, że gracz widzi wiadomość o błędzie widza, który opuścił serwer gry.
Naprawiono – Podczas poruszania się w przód i w tył w kącie pomieszczenia nogi operatora przenikają przez ścianę.
Naprawiono – Odłamki wzmocnienia ściany unoszą się w powietrzu po jej zniszczeniu.
Naprawiono – Przeskanowanie obrońców za pomocą dronów nie zawsze kończy się ich zidentyfikowaniem.
Naprawiono – Po odrodzeniu gracze mogą zostać przesunięci na niewielką odległość.
Naprawiono – W chwili tworzenia gry użytkownika z maksymalną liczbą map, gracz otrzymuje nieprawidłową wiadomość o błędzie.
Naprawiono – Wrogi operator może być dwuwymiarową teksturą, jeśli gracz podchodzi do podziurawionych ścian lub przeskakuje przez okna. Koniec z podróżami międzywymiarowymi, Monty.
Naprawiono – Zniszczenia barykad dokonane przed dołączeniem nie są odtwarzane dla klientów w trybie wsparcia.
Naprawiono – Kamera nie zawsze zostaje umieszczona w prawidłowy sposób podczas wychylania się.
Naprawiono – Jeśli gracz rozłączy się w trakcie korzystania z karabinu maszynowego Tachanki, powstaje desynchronizacja pomiędzy tym gadżetem i serwerem.
Naprawiono – Spadnięcie z wysokości i użycie gadżetu powoduje, że gracze utykają w animacji.
OPERATORZY
ASH
Naprawiono – Odpalenie pocisku wyważającego pod kątem 45 stopni do ściany powoduje wyrwanie większej dziury niż przy strzale na wprost.
Naprawiono – Ash dostaje punkty za wystrzelenie pocisku wyważającego obok zniszczonej barykady.
BANDIT
Naprawiono – Można założyć drut wysokiego napięcia na wzmocniony właz podłogowy przez częściowo zniszczone ściany.
Naprawiono – Można exploitować „przyciągnięcie” podczas podkładania gadżetu Bandita.
Naprawiono – Bandit przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci, jeśli założy osprzęt głowy Solar.
Naprawiono – Efekt gadżetu Bandita nie znika po zniszczeniu włazu przez X-KAIROS-a Hibany.
BLACKBEARD
Naprawiono – Wyposażenie tarczy bojowej tuż po przeładowaniu broni może spowodować, że gracz utknie bez amunicji w broni.
Naprawiono – Strzały z biodra z SR-25 formują okrąg
BLITZ
Naprawiono – Okienko w tarczy Blitza nie ma szkła. Jest widoczne jedynie z kamery z trzeciej osoby oraz od przodu. Prosimy pamiętać, że jest to jedynie błąd wizualny.
Naprawiono – Tarcza Blitza znika podczas wybierania osprzętu głowy lub uniformu w menu operatora.
Naprawiono – Blitz ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – Kilka osprzętów głowy Blitza przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
BUCK
Naprawiono – Buck przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci, jeśli założy osprzęt głowy Skull Rain.
Naprawiono – Strzelba Bucka nie zawsze niszczy szkielety ścian na wszystkich mapach.
CAPITAO
Naprawiono – Obszar działania pierwszego bełtu jest nieco przesunięty w chwili wystrzelenia drugiego.
Naprawiono – Capitao ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – Bełty Capitao mogą się zmieniać bez animacji przełączania.
CAVEIRA
Naprawiono – Drżenie lewej ręki w trybie ukrycia.
Naprawiono – Na mapie Samolot trafianie wrogiego gracza z Luisona przez meble w sypialni na głównym pokładzie nie zadaje żadnych obrażeń.
Naprawiono – Hitbox Caveiry jest większy niż ciało operatorki w okolicy ramion i szyi.
Naprawiono – Osprzęt głowy Caveiry – Skull Rain – przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
Naprawiono – Osprzęt głowy Caveiry – Brazylia – przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
DOC
Naprawiono – Gracz może wykorzystać exploit, który daje dodatkowe ładunki do pistoletu reanimacyjnego i sprawia, że pistolet strzela w trybie półautomatycznym.
Naprawiono – Trójwymiarowy model Doca ma dziurę w lewym nadgarstku. Powinien mniej się bawić pistoletem reanimacyjnym.
Naprawiono – W chwili ataku wręcz i jednoczesnego leczenia pistoletem reanimacyjnym pojawia się popsuta animacja.
ECHO
Naprawiono – Efekt dezorientujący Yokai nie działa, jeśli dron zostanie podłożony na suficie w garażu w piwnicy na mapie Dom.
Naprawiono – Uderzenie dźwiękowe nie działa na wroga, jeśli zostało podłożone nad wiatrakiem sufitowym.
Naprawiono – Animacja podnoszenia drona Yokai jest odtwarzana nieprawidłowo.
Naprawiono – Jeśli dron Yokai zostanie bezpośrednio trafiony komórką nitro, zostaje przepchnięty przez sufit.
Naprawiono – Yokai czasami utyka w suficie, jeśli podskoczy nieopodal kamery.
Naprawiono – Przyczepienie drona Yokai do częściowo zniszczonego włazu podłogowego, a następnie zniszczenie włazu nie powoduje zniszczenia drona. Dron ciągle jest przyczepiony i działa.
Naprawiono – Yokai odbija się, jeśli zostanie podłożony na zamknięciu lub zawiasach włazu podłogowego.
Naprawiono – W chwili uruchomienia drona Yokai brakuje zakłóceń na PDA.
Naprawiono – Yokai potrafi przeskoczyć przez łóżko i ukryć się w środku w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Efekt maskowania kamery wyświetlany jest zbyt długo.
Naprawiono – Kamera Yokai resetuje swoją pozycję, jeśli zostaje obrócona dżojstikiem za pomocą kierunku dół-prawo lub dół-lewo.
Naprawiono – Yokai potrafi przyklejać się do kamer.
Naprawiono – Yokai nie potrafi się zamaskować na lampie sufitowej w barze na parterze.
Naprawiono – Można podłożyć drona Yokai na zewnątrz, na futrynie drzwi.
Naprawiono – Yokai powinien przyklejać się do rur na suficie w serwerowni na II piętrze.
Naprawiono – Dron Yokai może utknąć w koszu na pranie w pralni w piwnicy na Oregonie oraz w luku bagażowym.
Naprawiono – Miniatury osprzętu głowy Echo nie odpowiadają podglądowi.
Naprawiono – Włosy Echo mają dziury między teksturami.
Naprawiono – Po wystrzeleniu ze strzelby Supernova w trzeciej osobie nie są wyrzucane żadne łuski.
Naprawiono – Po wyjściu z kamery Yokai gracz czasami widzi swoją broń do góry nogami.
Naprawiono – Po śmierci Echo Yokai zmienia nazwę na „Gracz”.
Naprawiono – Przełączanie kamer w chwili ogłuszenia przez drona Yokai sprawia, że efekty wizualne nakładają się.
Naprawiono – W określonych warunkach daje się podłożyć drona Yokai bezpośrednio w trybie używania broni.
FROST
Naprawiono – Nie daje się podłożyć mat na częściowo zniszczonych dywanach leżących na częściowo zniszczonej podłodze.
Naprawiono – Gracze czasami zostają schwytani przez matę, zanim na niej wylądują.
Naprawiono – W trybie widoku z trzeciej osoby ostatnia łuska z Super 90 Frosta nigdy nie opuszcza broni.
FUZE
Naprawiono – W określonych sytuacjach wybuch ładunku kasetowego nie wyrywa dziury w powierzchni.
Naprawiono – Ładunki z ładunku kasetowego odbijają się w losowych kierunkach.
GLAZ
Naprawiono – Tryb podczerwony nie podświetla wrogów na żółto.
Naprawiono – Obrońcy nie są prawidłowo podświetlani w chwili używania powiększenia na nocnej odmianie mapy Hereford.
HIBANA
Naprawiono – Na średnim dystansie ładunki z X-KAIROS-a przełączają się na wersję z niską liczbą szczegółów.
Naprawiono – Nie da się zniszczyć lustra weneckiego Miry, jeśli znajdują się na nim 3 ładunki z X-KAIROS-a.
Naprawiono – Brak informacji wizualnej o zacięciu się ładunków z X-KAIROS-a.
Naprawiono – Celownik wyświetlany jest w nieprawidłowym miejscu, jeśli operatorka znajduje się nieopodal zakładnika.
Naprawiono – Gadżet Hibany pozostawia na podłodze długą, czerwoną linię, podobną do obrysu wyświetlanego w chwili celowania z gadżetu.
Naprawiono – Jeśli rozbrajacz zostanie upuszczony na wzmocnionym włazie, który następnie Hibana zniszczy, będzie unosił się w powietrzu.
Naprawiono – Brak efektów wizualnych dla wyrzucanych łusek po wystrzale ze strzelby Supernova w widoku z pierwszej i z trzeciej osoby.
Naprawiono – Strzał do pojemnika lustra weneckiego, na którym przyczepione są ładunki z X-KAIROS-a sprawi, że ładunki znikną, ale wciąż można je zdetonować.
IQ
Naprawiono – Yokai nie jest wykrywany przez wykrywacz IQ.
JACKAL
Naprawiono – Domyślny osprzęt głowy Jackala przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
Naprawiono – W widoku z trzeciej osoby ostatnie łuski nie są wyrzucane z broni dodatkowej ITA12L.
Naprawiono – Od spodu nie widać śladów stóp przeciwników, ale wciąż można je przeskanować.
KAPKAN
Naprawiono – Gracze uruchamiają pułapki Kapkana, nawet jeśli się pod nimi przeczołgują.
Naprawiono – Migotanie kolimatora na 9x19VSN.
Naprawiono – Podczas meczu użytkownika lub LAN pułapka Kapkana zniszczona przez materiały wybuchowe pozostaje widoczna.
Naprawiono – Elitarny uniform Kapkana ma na osprzęcie głowy jednostronne tekstury, przez co niektóre części osprzętu znikają, jeśli patrzy się na nie pod konkretnym kątem.
Naprawiono – Osprzęt głowy Kapkana – Bestia – przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
Naprawiono – Legendarny osprzęt głowy Kapkana -przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
MIRA
Naprawiono – Gracze są w stanie atakować wręcz innych graczy przez lustro weneckie Miry.
Naprawiono – Można założyć lustro weneckie na niezniszczalną powierzchnię.
Naprawiono – Nie daje się podłożyć lustra weneckiego na wysokości kolan na białych ścianach w pokoju dla gejsz.
Naprawiono – Umieszczenie lustra weneckiego na niewzmocnionej ścianie z obrazami wiszącymi po drugiego stronie nie zniszczy rekwizytów i zasłoni widok.
Naprawiono – Problem z przenikaniem tekstur w chwili trzymania nierozłożonego lustra weneckiego pod kątem do ściany.
Naprawiono – Lustra Miry mogą powodować problemy z nawigacją w chwili rozstawienia zbyt blisko ściany, przez co pozycja gracza może się nagle zmienić.
Naprawiono – Możliwość uderzenia pojemnika z drugiej strony lustra i złożenia w ten sposób gadżetu.
Naprawiono – Lustro weneckie można rozmieścić pomiędzy wzmocnioną ścianą i ścianą, którą da się zniszczyć.
Naprawiono – Jeśli starasz się rozłożyć lustro weneckie w kącie przy wzmocnionej ścianie, pojawia się nieprawidłowy komunikat – „NIE MOŻNA UMIEŚCIĆ PO TEJ STRONIE”.
Naprawiono – Po umieszczeniu lustra weneckiego na wzmocnionej ścianie, ta nie zostaje poprawnie zniszczona i częściowo zasłania widok.
Naprawiono – Lustra weneckie Miry nie niszczą obrazów wiszących na ścianach na mapie Konsulat.
Naprawiono – Podczas przeglądania uniformów w trybie podglądu lewa ręka Miry podryguje.
Naprawiono – Mira przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci ze względu na zduplikowane tekstury ramion.
Naprawiono – W widoku z trzeciej osoby ostatnie łuski nie są wyrzucane z broni dodatkowej ITA12L.
Naprawiono – Rama lustra weneckiego nie zostaje zniszczona za pomocą ładunków X-KAIROS, jeśli szkło znajduje się na swoim miejscu.
MONTAGNE
Naprawiono – Z punktu widzenia innego gracza może się wydawać, że Montagne nie ma animacji rozglądania się.
Naprawiono – Rzucona komórka nitro może utknąć pomiędzy tarczami balistycznymi.
MUTE
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości na tylnych sakwach kamizelki Mute’a.
PULSE
Naprawiono – Gdy operator zostaje trafiony ładunkiem elektromagnetycznym podczas skanowania, efekt czujnika pulsu oraz okrąg nie znikają z ekranu.
Naprawiono – Czujnik pulsu przenika przez pierwszą warstwę ściany.
Naprawiono – Pulse ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – Podczas używania czujnika pulsu z większej odległości, wykrywanie odbywa się w regularnych (pulsujących) interwałach. Gdy Pulse stoi blisko ściany albo obiektu, który blokuje jego pole widzenia, czujnik pulsu pomija interwały skanowania, pokazując pozycje wrogów w czasie rzeczywistym.
ROOK
Naprawiono – Rook ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – W pierwszej chwili używania gadżetu przez Rooka po prawej stronie jego torby pojawia się migotanie.
SLEDGE
Naprawiono – Młot Sledge’a nie trafia w powierzchnie, które daje się zniszczyć, mimo że uderzenie zdaje się trafiać celu.
Naprawiono – Sledge może niszczyć podłogi, kucając na meblach.
Naprawiono – Młot nie potrafi zniszczyć pojemnika przy lustrze weneckim.
Naprawiono – Młot niszczy tylko górną warstwę podłogi.
Naprawiono – Na ekranie pojawia się uszkodzona tekstura, gdy Sledge posuwa się do przodu w pozycji leżącej, mając na sobie legendarny uniform.
Naprawiono – Sledge ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – Młot Sledge’a nakłada się na tekst na ekranie z podglądem osprzętu głowy.
SMOKE
Naprawiono – Wszystkie bronie Smoke’a przenikają przez model postaci.
Naprawiono – Niektóre z elementów osprzętu głowy Smoke’a przenikają przez jego kamizelkę.
TACHANKA
Naprawiono – Błąd związany z polem widzenia karabinu maszynowego Tachanki podczas powtórek.
Naprawiono – Otwór na oczy znajduje się zbyt wysoko we wszystkich osprzętach głowy Tachanki, co sprawia, że operator nie ma prawa nic widzieć. Pan zniszczenia może teraz patrzeć na nas, jak od zawsze powinien.
THATCHER
Naprawiono – Granaty EMP nie niszczą urządzeń elektronicznych, jeśli Thatcher zginie przed ich eksplozją.
THERMITE
Naprawiono – Zniszczenie ładunku Thermite’a tuż przed jego eksplozją może wywołać nieoczekiwane efekty.
Naprawiono – Możliwość umieszczenia ładunku termicznego na niezniszczalnej powierzchni.
Naprawiono – Niezniszczalne belki mogą częściowo zablokować wybuch ładunku termicznego.
TWITCH
Naprawiono – Zabicie zakładnika za pomocą drona Twitch liczy się do sumy fragów uzyskanych za jego pomocą.
Naprawiono – Sojusznicy mogą patrzeć przez kamerę drona elektrycznego.
Naprawiono – Celownik drona Twitch zmienia kolor tak jak w wypadku wykrycia wroga, nawet jeśli żaden przeciwnik nie znajduje się w zasięgu urządzenia.
VALKYRIE
Naprawiono – Kamery Cyklop widzą przez kraty na mapie Wybrzeże.
Naprawiono – Hitbox operatorki jest większy niż jej ciało, Valkyrie otrzymuje obrażenia, gdy zostaje trafiona w kieszeń z prawej strony.
Naprawiono – Hitbox operatorki jest większy niż jej ciało, Valkyrie otrzymuje obrażenia, gdy zostaje trafiona w szalik.
Naprawiono – Kamery Cyklop nie zawsze w dokładny sposób replikują zniszczenia.
TRYBY GRY
GRA UŻYTKOWNIKA
Naprawiono – Czat głosowy w opcji otwarty dla wszystkich wydaje się być wyłączony po powrocie do lobby sieciowego gry użytkownika.
Naprawiono – Użytkownik usunięty z gry lokalnej wciąż ją widzi i może próbować do niej dołączyć, co skutkuje wyświetleniem komunikatu o błędzie.
Naprawiono – Opuszczenie meczu nie zwalnia slotu na serwerze, co kończy się błędem o kodzie 3-0x000A0013.
TRYB RANKINGOWY
Naprawiono – Mecze nie przechodzą w fazę dogrywki, jeśli drużyny kończą ostatnią rundę remisem.
Naprawiono – Gracze o poziomie uprawnień niższym niż 20 mogą dołączać do meczów rankingowych, jeśli ich znajomi (będący powyżej poziomu 20) zaproszą ich do drużyny.
TERROHUNT
Naprawiono – Białe Maski czasami zacinają się w jednym miejscu, gdy zostaje ich już tylko kilka.
Naprawiono – Białe Maski zacinają się na sofie na stanowisku DJ-a i nie przemieszczają się w stronę celu.
Naprawiono – Białe Maski nie potrafią zniszczyć rozbrajacza, jeśli został podłożony na stole w kaplicy na mapie Klub.
Naprawiono – Białe Maski nie potrafią zniszczyć rozbrajacza, jeśli został podłożony na biurku na południowym zachodzie (pierwsze piętro, biura) na mapie Granica.
Naprawiono – Jeśli host nie żyje i współpracuje w trybie wsparcia z graczem, który wyrzucił drona, będzie śledził widok z drona, ale nie będzie mógł nacisnąć klawisza „5”, aby uzyskać dostęp do pozostałych dronów. Jeśli operator drona opuści maszynę i wejdzie do niej z powrotem (a host wciąż obserwuje), host będzie widział widok z pierwszej osoby zamiast kamery z drona.
Naprawiono – Wysadzacz nie niszczy już otoczenia.
Naprawiono – Białe Maski czasami zacinają się w głównym wejściu na mapie Oregon.
Naprawiono – Jedna z Białych Masek z drugiej fali, atakującej teren rekreacyjny na mapie Klub, zacina się.
Naprawiono – Niektórym z Białych Masek wydaje się, że mogą przechodzić przez ściany przy wykorzystaniu luster weneckich.
Naprawiono – Komórki nitro czasami pojawiają się wewnątrz tekstur.
Naprawiono – Białe Maski zacinają się za skrzyniami w okolicach kontenerów na nabrzeżu na mapie Kanał.
Naprawiono – Jeden z drutów kolczastych podłożony jest pionowo – wejście na basen na parterze (mapa Wybrzeże).
Naprawiono – Białe Maski nie mogą dotrzeć do rozbrajacza, jeśli został podłożony na makiecie pociągu w muzeum kolei na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Białe Maski przestają reagować przed ścianą, którą da się zniszczyć (pokój socjalny na pierwszym piętrze).
Naprawiono – Na ekranie wyboru miejsca odrodzenia pojawia się nieprawidłowa nazwa i miejsce.
Naprawiono – Terroryści podążają za dronem przez ściany i nie przestają do niego strzelać.
Naprawiono – Białe Maski czasami się zacinają.
Naprawiono – Gracz lub gracze będący członkami oddziału zostaną odłączeni od grupy i gry po zagłosowaniu na rewanż.
ZAKŁADNIK
Naprawiono – Gracze mogą wywołać nieprawidłowe kolizje poprzez specyficzne interakcje z zakładnikiem.
Naprawiono – Zakładnicy nie odnoszą obrażeń na skutek upadków.
Naprawiono – Zakładnik blokuje się na dachu, jeśli wrogi atakujący zostanie zabity podczas używania liny w trakcie ewakuacji na mapie Wybrzeże.
Naprawiono – Zakładnik przenika przez gracza podczas schodzenia po drabinie.
Naprawiono – Jeśli gracz umieści zakładnika w konkretnym miejscu na pomoście, nie będzie już mógł wchodzić z nim w interakcję.
Naprawiono – Zepsuta animacja podczas spamowania przycisku „zabierz”, gdy zakładnik siedzi w kącie.
TRYB SWOBODNY
Naprawiono – Błąd D00A w chwili rozpoczynania lub kończenia gry z oddziałem.
KAMERA WIDZA
Naprawiono – Rozkładane tarcze są nieprawidłowo renderowane w trybie wsparcia i widza.
Naprawiono – W chwili gdy widz ogląda parter na mapie Klub, widać czarną teksturę z pierwszego piętra.
Naprawiono – Pierwsze piętro nie pojawia się podczas przełączania widoków w trybie widza na mapie Oregon.
Naprawiono – Na mapie dom, w okolicach salonu na parterze, widza może zauważyć tymczasową teksturę.
Naprawiono – Tekstura blokuje widok widza w okolicach garażu na łodzie na mapie Kanał.
Naprawiono – Czerwone flary oznaczające punkt ewakuacyjny mają problem z poziomem szczegółowości.
Naprawiono – Kamera widza przenika przez kamienną wieżę przy punkcie odrodzenia w ruinach na mapie Wybrzeże.
Naprawiono – Animacja wyposażania tarczy bojowej Blackbearda odgrywana jest od tyłu dla widoku widza, jeśli ten przełącza się pomiędzy widokiem z pierwszej osoby oraz trybem wsparcia.
Naprawiono – Na kamerze widza japońskie lampiony na pierwszym piętrze wydają się unosić w powietrzu.
Naprawiono – W niektórych wypadkach widz nie może się przełączać pomiędzy wszystkimi graczami w lobby.
Naprawiono – Jeśli operator siedzi na pralce w pralni w piwnicy, wskaźniki podłogi migoczą.
Naprawiono – Gracze, którzy chodzą po dachu, są widziani piętro niżej.
Naprawiono – Brak obrysu drona Yokai dla widza.
Naprawiono – Zasięg ruchu kamery RTS jest zbyt duży.
Naprawiono – Dach wieży na mapie Oregon nie znika, jeśli widz przenosi się pomiędzy piętrami.
Naprawiono – Na drzwiach na parterze, oddzielających wewnętrzną klatkę schodową od drabiny na zewnątrz, widać różową teksturę.
Naprawiono – Tekstura blokuje widok widzom na terenie pralni w piwnicy na mapie Dom.
Naprawiono – Na niektórych mapach w trybie widza pojawia się nieprawidłowe pole widzenia.
OPERACJE
Naprawiono – Gracze nie otrzymują gwiazdek ani waluty po wypełnieniu wymagań trzeciego celu w operacji 5 – Zero Absolutne.
Naprawiono – W chwili podświetlania operacji w menu operacji (zakładka Graj) niektóre opisy sytuacji zajmują dwie linijki, mimo że zmieściłyby się w jednej.
Naprawiono – W operacji 10 wysadzacz może się zaklinować w barze na parterze, jeśli operator anuluje działanie jego komórek nitro za pomocą ładunku EMP.
ZABEZPIECZANIE TERENU
Naprawiono – W podsumowaniu fragów zabicie gracza czasami wyświetlane jest jako zabicie zakładnika.
Naprawiono – Spadnięcie z biurek po zachodniej stronie strefy biurowej na mapie Bank przerywa proces zabezpieczania.
Naprawiono – Gracze czasami przestają zabezpieczać/bronić terenu w chwili uderzenia o ziemię po upadku.
BOMBA
Naprawiono – Jeśli atakujący upuszczą rozbrajacz, Smoke może go przesuwać, rzucając w niego swoimi granatami gazowymi.
Naprawiono – Zniszczenia mapy, dokonane przed rozpoczęciem meczu, przeszkadzają w podłożeniu rozbrajacza.
Naprawiono – Gracz może otrzymać 10 punktów za upuszczenie i ponowne podniesienie rozbrajacza.
Naprawiono – Podczas powtórki rozbrajacz unosi się w powietrzu.
PROJEKTY POZIOMÓW
JACHT

Naprawiono – Operatorzy mogą przeskoczyć przez rozstawianą tarczę i przedostać się w ten sposób na metalową część silnika w rejonie tylnych schodów na parterze.
WIEŻOWIEC
Naprawiono – Logo Yakuzy jest uszkodzone w dwóch miejscach w korytarzu w restauracji na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Na plastikowych panelach na schodach nie pojawiają się ślady po kulach.
Naprawiono – Dziura pomiędzy ścianami w restauracji na parterze pozwala graczom na wyglądanie na zewnątrz.
Naprawiono – Problem z migotaniem różowej ściany w trybie widza.
Naprawiono – Dziury na balkonie na parterze.
Naprawiono – Problemy z definicją kolizji kolumn i kamieni sprawiają, że dron spada pod mapę.
Naprawiono – Przedmioty na tylnym patio znikają, gdy gracz się od nich odsuwa.
Naprawiono – Wróg nie odnosi żadnych obrażeń po zdetonowaniu komórki nitro umieszczonej pod poręczą w korytarzu na pierwszym piętrze.
Naprawiono – W niektórych miejscach ciosy wręcz pozostawiają odpryski po kulach.
Naprawiono – Zepsute kolizje z operatorem, jeśli leży w pobliżu niektórych obiektów.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółów w Taiko na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Krzesła lewitują nad podłogą.
Naprawiono – Użytkownik nie może odzyskać drona Yokai, jeśli rzuci go na zdobienie sufitowe w recepcji na parterze.
Naprawiono – Drony widzą przez stół w herbaciarni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Pałeczki lewitują nad stołem.
Naprawiono – Rozłożenie drutu kolczastego w kuchni na parterze sprawia, że drut jest widoczny przez podłogę.
Naprawiono – Nieprawidłowa podpowiedź dotycząca przeskakiwania podczas próby przeskoczenia nad jednym z dachów w zachodnim ogrodzie.
Naprawiono – Kapkan nie może usunąć swoich pułapek z drzwi w biurze na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problemy z definicją kolizji kolumn i kamieni sprawiają, że dron spada pod mapę.
Naprawiono – Możliwe jest opuszczenie mapy poprzez przeskakiwanie na wywietrzniki i przechodzenie przez wywietrzniki ścienne.
Naprawiono – Dziura we wzmocnieniu północnej ściany w pokoju gejsz (od strony korytarza).
Naprawiono – Budynek po wschodniej stronie mapy ma niewidzialne tekstury po prawej stronie.
Naprawiono – Nie można umieścić rozbrajacza pomiędzy dwoma dywanami w łazience.
Naprawiono – Gracze w herbaciarni na pierwszym piętrze mogą wniknąć w otoczenie i strzelać przez metalowy sufit w restauracji na parterze.
Naprawiono – Kamery przylepne w piwniczce na wino unoszą się w powietrzu, jeśli butelki zostaną zniszczone atakiem wręcz.
Naprawiono – Yokai może utknąć w pokoju z bębnami Taiko.
Naprawiono – Użytkownik niszcząc sufit może, jako Valkyrie, rzucić kamerę Cyklop z lobby na parterze, trafiając w brakującą teksturę.
Naprawiono – Zepsuta kolizja dronów pod kanapą w salonie dla VIP-ów.
Naprawiono – Przed obrazem w restauracji na parterze znajdują się druty.
Naprawiono – Jeśli postać przeskoczy przez płot nieopodal drzewa przy altanie, można zaobserwować wstrząs kamery.
Naprawiono – Operator może wpaść w animację spadania, gdy przemieszcza się pomiędzy głównym wejściem a balkonem restauracji na parterze.
Naprawiono – W niektórych miejscach w wersji dziennej mapy Wieżowiec trudno jest zidentyfikować przeciwnika.
Naprawiono – Gracze mogą spuścić się po linie na kolumnę z balkonu restauracji na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółów wielu obiektów wzdłuż korytarza nieopodal pokoju gejsz oraz sali do karaoke.
Naprawiono – Niska widoczność w kącie pokoju gejsz na pierwszym piętrze ze względu na problem z oświetleniem.
Naprawiono – Niska widoczność w dwóch kątach Herbaciarni na pierwszym piętrze ze względu na problem z oświetleniem.
Naprawiono – Niska widoczność w dwóch kątach w korytarzu na pierwszym piętrze ze względu na problem z oświetleniem.
Naprawiono – Niska widoczność w dwóch kątach w recepcji na parterze ze względu na problem z oświetleniem.
Naprawiono – Nie da się zauważyć wrogiego gracza leżącego pod biurkiem ze względu na problem z oświetleniem.
Naprawiono – Kamera gracza trzęsie się ze względu na nieprawidłowe kolizje nieopodal oczka wodnego we wschodnim ogrodzie.
Naprawiono – Problemy ze szczegółowością na oknie w recepcji na parterze oraz przy biurku w recepcji.
GRANICA
Naprawiono – Gracze mogą wskakiwać na półki i dotrzeć na teren z przewagą taktyczną w schowku na parterze.
Naprawiono – Operatorzy zacinają się w południowo-wschodnim kącie pomieszczenia wentylacyjnego, jeśli zakładają wzmocnienie na przeciwną stronę ściany.
Naprawiono – Animacja podkładania gadżetu Kapkana przenika przez rekwizyt w punkcie kontroli paszportowej na parterze.
Naprawiono – Atakujący mogą podłożyć rozbrajacz na szafkach, co daje im niesprawiedliwą przewagę.
Naprawiono – Drony, komórki nitro oraz kamery Cyklop Valkyrie zostają zniszczone, jeśli rzuca się nimi pod płotem przy punkcie kontroli pieszych.
Naprawiono – Kapkan nie może podnieść swojej pułapki po rozłożeniu jej lub też trudno mu znaleźć miejsce, z którego daje się ją podnieść.
Naprawiono – Nie da się założyć luster weneckich na wysokości kolan, jeśli operator próbuje je założyć na drewnianych ścianach na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Dron zostaje zniszczony, jeśli za bardzo zbliża się do ściany przy wejściu dla pieszych.
Naprawiono – Atakujący mogą chować swoje drony, umieszczając je z dachu przez sufit.
Naprawiono – Kamery Cyklop Valkyrie zauważają atakujących przez ściany, jeśli zostaną podłożone na konkretnym automacie do gry w biurach na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Obrońcy są niemal niewidoczni, jeśli atakujący zaglądają przez okna wychodzące na północ lub na wschód.
Naprawiono – Gdy użytkownik wchodzi wschodnimi schodami z parteru na pierwsze piętro, pojawia się problem z poziomem szczegółowości.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości niezniszczalnych fragmentów ścian przy stanowiskach obsługi.
Naprawiono – Daje się stanąć na jednym z wiatraków w poczekalni.
Naprawiono – Po zniszczeniu wschodniej części gipsu na ścianie w głównym korytarzu na pierwszym piętrze w powietrzu unoszą się resztki tekstur.
Naprawiono – Płytki na podłodze mają odpryski, których nie powinno tam być.
Naprawiono – Po zniszczeniu ściany w łazience na parterze widać unoszącą się teksturę.
Naprawiono – W okolicach miejsca wypadku widać unoszące się ślady opon.
Naprawiono – Po trafieniu w północną ścianę przy stanowiskach obsługi na parterze widać unoszące się resztki.
Naprawiono – Strzał do komputera sprawia, że urządzenie spada z nieprawidłową fizyką.
Naprawiono – W trybie zabezpieczania terenu gracz zostaje wykryty tak, jakby był poza bezpiecznym terenem, jeśli model jego postaci częściowo przeniknie przez właz przy szafce w zbrojowni, ale nie spadnie na dół.
Naprawiono – Dziura pomiędzy dwiema ścianami w biurach na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Gracz może ukryć się w cieniu za lodówką i być niemal niewidoczny.
Naprawiono – Cień rzucany przez półki w archiwach na pierwszym piętrze znika, jeśli gracz podchodzi ze strony korytarza biurowego.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem nie da się zauważyć wrogiego gracza, jeśli zajął pozycję leżącą pomiędzy ścianą i niszczarką w warsztacie na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracz może się ukryć w cieniu przy ścianie i być niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem nie widać gracza, który zajął pozycję leżącą obok bagażu w poczekalni.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem niemal nie widać operatora, jeśli kucnął w kącie pomieszczenia z szafkami w zbrojowni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem niemal nie widać operatora, który zajął pozycję za bagażem w poczekalni.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem nie widać wrogiego gracza, który zajął pozycję leżącą obok lodówki w pokoju socjalnym na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Nie widać wrogiego gracza, który zajął pozycję leżącą pomiędzy ścianą i kanapą w pokoju socjalnym na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Dziura pomiędzy ścianami na parkingu pozwala na prowadzenie jednostronnego ognia.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości na północnej ścianie w biurach na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problem z oświetleniem nogi operatora, który zajął pozycję leżącą obok ściany łączącej pomieszczenie z szafkami w zbrojowni oraz archiwa na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problem z oświetleniem na schodach strażnicy.
Naprawiono – Problem z oświetleniem przy zachodnim wyjeździe.
Naprawiono – Problem z oświetleniem przy kontroli pieszych.
Naprawiono – Można umieszczać kamery Valkyrie wewnątrz ściany pomiędzy głównym korytarzem, a korytarzem w biurze.
DOMEK GÓRSKI
Naprawiono – Dron Yokai nie potrafi przykleić się do sufitu w piwnicy z winem.
Naprawiono – Większość gadżetów nie przebija się przez okno w kuchni na parterze.
Naprawiono – Daje się strzelać przez podłogę w okolicach zachodniego wejścia i trafiać graczy w korytarzu przy garażu skuterów.
Naprawiono – Obrońcy mogą zabić atakujących w miejscu odrodzenia, jeśli atakujący odrodzą się na frontowym podwórzu.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują obrażeń w chwili detonacji komórki nitro wewnątrz komina.
Naprawiono – Obrońcy mogą zabić atakujących w miejscu odrodzenia, jeśli atakujący odrodzą się przy ognisku.
Naprawiono – Wrogi operator nie odnosi obrażeń od wybuchu komórki nitro podłożonej na lodówce w kuchni na parterze.
Naprawiono – Spadek prędkości działania gry w trybie widza w wielu miejscach mapy.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości w bibliotece na pierwszym piętrze, gdy gracz patrzy na nią z lądowiska dla śmigłowców.
Naprawiono – Dioda na ładunku wyważającym świeci na zielono na powierzchniach, które się daje zniszczyć tylko częściowo.
Naprawiono – Przejście pomiędzy zakładnikiem i ścianą w pobliżu łóżka w głównej sypialni na pierwszym piętrze sprawia, że postać się zacina.
Naprawiono – Problem z donicą z kwiatami w jadalni na parterze – daje się przez nią przeskoczyć tylko w jednym, konkretnym miejscu.
Naprawiono – Komórka nitro umieszczona wewnątrz lamp sufitowych w kuchni na parterze nie zadaje żadnych obrażeń.
Naprawiono – Gracze mogą przelecieć przez tekstury nieopodal skał, znajdujących się przy punkcie odrodzeń przy ognisku.
Naprawiono – Gracze mogą zabarykadować zablokowane okno na terenie zachodniego wejścia.
Naprawiono – Obraz na południowej ścianie głównej sypialni spada w chwili rozpoczęcia meczu.
Naprawiono – Kamery Valkyrie daje się rozmieścić wewnątrz niektórych skał w rejonie lasów na klifie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem może wystąpić sytuacja, w której trudno jest wykryć operatora.
Naprawiono – Kamery Cyklop Valkyrie daje się ukryć wewnątrz drewnianego słupa.
SAMOLOT
Naprawiono – Gracze mogą strzelać przez poszycie samolotu, aby zabić atakujących w ich miejscu odrodzenia.
Naprawiono – Gracze mogą zablokować główne wejście za pomocą rozstawianej tarczy.
Naprawiono – Pomiędzy warstwami podłogi widać tymczasową teksturę.
Naprawiono – Drut kolczasty, podłożony w korytarzu serwisowym na dolnym pokładzie w pobliżu niezniszczalnej ściany, przenika przez tę ścianę.
Naprawiono – Dron Yokai i drony elektryczne mogą się zaciąć na półkach w luku bagażowym na dolnym pokładzie. Nie da się ich wówczas odzyskać.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują obrażeń od eksplozji komórek nitro w luku bagażowym na dolnym pokładzie.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują obrażeń od eksplozji komórki nitro podłożonej w kącie za kanapą w głównej sypialni na głównym pokładzie.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują obrażeń od eksplozji materiału wybuchowego podłożonego na krześle.
Naprawiono – Podczas próby założenia ładunku wyważającego na częściowo dającą się zniszczyć podłogę w serwerowni pojawia się komunikat o niezniszczalnej powierzchni.
Naprawiono – W luku bagażowym na dolnym pokładzie daje się dostać w niezamierzone miejsca za pomocą drona.
Naprawiono – Gracz może się ukryć w cieniu skrzynki w ładowni na dolnym pokładzie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator może być niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w ciemnej przestrzeni w kabinie radiowej na górnym pokładzie przed lewym panelem sterującym.
Naprawiono – Gracz nie otrzymuje obrażeń od eksplozji komórki nitro w ładowni na dolnym pokładzie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator może być niemal niewidoczny w serwerowni A na górnym pokładzie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem na obszarze kokpitu na górnym pokładzie panuje zbyt głęboki mrok, przez co operator może być niemal niewidoczny, kryjąc się w kącie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem na obszarze kabiny radiowej na górnym pokładzie panuje zbyt głęboki mrok, przez co operator może być niemal niewidoczny, kryjąc się w kącie.
Naprawiono – W sekcji prasowej na głównym pokładzie panuje zbyt głęboki mrok, przez co operator może być niemal niewidoczny, pozostając w cieniu lub kryjąc się pomiędzy ścianą i krzesłami w pierwszym rzędzie.
Naprawiono – Operator, który się położy w sekcji dla personelu na głównym pokładzie, jest niemal niewidoczny.
KLUB
Naprawiono – Dron Yokai traci sygnał przy próbie przyklejenia się do sufitu w zbrojowni.
Naprawiono – Jeśli operator spadnie z południowej strony stołu do bilardu podczas zabezpieczania terenu, proces zabezpieczania zostanie na chwilę przerwany.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują żadnych obrażeń w tunelach ewakuacyjnych, gdy używają eksplodujących gadżetów w konkretnych miejscach.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują żadnych obrażeń od eksplozji komórek nitro umieszczonych za rurami w tajnej kryjówce na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują żadnych obrażeń od eksplozji komórek nitro umieszczonych pomiędzy dwoma beczkami.
Naprawiono – Operatorzy mogą wniknąć w ścianę pomiędzy pokojem z zapasami i barem na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Paleta leżąca na podłodze nie pozwala graczom na podłożenie rozbrajacza w zbrojowni.
Naprawiono – Szafka na książki w biurze logistycznym na pierwszym piętrze przepuszcza pociski tylko w jedną stronę.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują żadnych obrażeń od eksplozji komórek nitro umieszczonych za drewnianym filarem w tunelu.
Naprawiono – Gracze nie otrzymują żadnych obrażeń od eksplozji komórek nitro umieszczonych na murowanej ścianie w barze.
Naprawiono – Gracze mogą zabijać przeciwników w punkcie odrodzenia, strzelając z biura logistycznego na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Obrońcy mogą zabić atakujących w punkcie odrodzenia, jeśli ci drudzy odrodzili się w magazynie.
Naprawiono – Strzały z broni nie pozostawiają żadnych odprysków na stołach bilardowych.
Naprawiono – Gracze mogą prowadzić ogień przez schody na pierwszym piętrze, trafiając przeciwników w korytarzu w piwnicy.
Naprawiono – Drony mogą się zaciąć za szafą grającą.
Naprawiono – Drony przenikają przez fundament budynku na terenie platformy załadunkowej.
Naprawiono – Nieprawidłowa kolizja pomiędzy ścianą i rurami w pomieszczeniu technicznym w piwnicy.
Naprawiono – Komórki nitro nie zadają obrażeń w chwili eksplozji, jeśli zostały podłożone na poręczach.
Naprawiono – Dron Yokai przenika przez wywietrznik na terenie wejścia do kuchni na parterze.
Naprawiono – Dron przenika przez kontuar za barem.
Naprawiono – Umieszczenie ładunku wyważającego na szklanym oknie na parkingu, a następnie zdetonowanie go niszczy okno, ale po eksplozji ładunek unosi się w powietrzu.
Naprawiono – Nieprawidłowe tekstury roślin na terenie rekreacyjnym.
Naprawiono – Jeśli operator znajduje się pomiędzy ceglaną ścianą i żelazną bramą (obok policyjnego SUV-a na terenie magazynu), nie odnosi obrażeń od granatów odłamkowych.
Naprawiono – Nieopodal windy rowerowej w garażu na parterze pojawia się niepotrzebna informacja o możliwości przeskoczenia elementu.
Naprawiono – Dron Yokai należący do Echo traci sygnał w tunelu ewakuacyjnym w piwnicy przy próbie przyklejenia się do sufitu.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator może być niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie pomieszczenia technicznego.
Naprawiono – Niewidzialna kolizja po północnej stronie magazynu.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem trudno zauważyć operatora, który schowa się w kącie sali z pamiątkami.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie garażu na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie nieopodal stołu bilardowego w barze na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracze ledwo widzą swoich przeciwników, jeśli ci kucną w korytarzu przy sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracz jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie pomiędzy ladami w kuchni na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracz jest niemal niewidoczny w niektórych częściach baru na parterze.
Naprawiono – Operator może się schować pod szufladami w pokoju ochrony na drugim piętrze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie pomieszczenia technicznego.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem niemal nie widać operatorów w okolicach kontenera w piwnicy.
Naprawiono – Dzięki brakowi tekstury gracz może rzucić kamerę Cyklop Valkyrie z sypialni na pierwszym piętrze do baru na parterze.
Naprawiono – Gracz może umieścić drona w ścianie obok szafy grającej.
UNIWERSYTET
Naprawiono – Rozkładane gadżety zostają natychmiast zniszczone w chwili podłożenia ich na gablocie w pokoju myśliwskim na parterze.
Naprawiono – Odpryski pochodzące ze zniszczonych płytek podłogowych to elementy tymczasowe.
Naprawiono – Duży fragment podłogi znika w chwili wybuchu granatu.
Naprawiono – Celownik drona elektrycznego zmienia kolor na czerwony, jeśli wróg chowa się za gablotą z trofeami.
Naprawiono – Operator leżący na szczycie schodów nie jest w stanie czołgać się w górę w pokoju muzycznym na parterze.
Naprawiono – Gracze wykrywani są między ścianami pomiędzy głównym biurem i salą modeli na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Brak kolizji w wypadku regału na książki w górnej bibliotece na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Ładunki wyważające i kasetowe mogą być podkładane na niezniszczalnych powierzchniach.
Naprawiono – Ostrość widzenia zostaje zakłócona, jeśli patrzysz na zewnątrz z okolicy ceglanej ściany.
Naprawiono – Migotanie górnej krawędzi budynku nieopodal parkingu.
Naprawiono – Obrońcy zostają wykryci, jeśli kucną pomiędzy dolną biblioteką i drzwiami czytelni na parterze.
Naprawiono – Wiele plakietek z nazwami obrazów na pierwszym piętrze znajduje się w nieprawidłowych miejscach.
Naprawiono – Z pozycji kucznej nie daje się zakładać luster weneckich na ścianach z drewnianymi panelami.
Naprawiono – Bomba A przenika przez pobliską sofę.
Naprawiono – Zakres kolizji z ramą okienną jest w wypadku niektórych okien większy niż to, co sugeruje ich wygląd.
Naprawiono – Niektóre obszary są zbyt ciemne podczas zaglądania do środka przez okna i drzwi.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, kable do agregatu deformują się.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, krzesło w lobby znika.
Naprawiono – Jeśli gracz zniszczy południową ścianę w górnej bibliotece na pierwszym piętrze, widać znak, unoszący się w powietrzu.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, zapory policyjne znikają.
Naprawiono – Obrońcy zostają wykryci, jeśli zajmują pozycję kuczną pomiędzy dolną biblioteką i drzwiami czytelni na parterze.
Naprawiono – Wiele plakietek z nazwami obrazów na pierwszym piętrze znajduje się w nieprawidłowych miejscach.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, obrazy znikają.
Naprawiono – Biała mgła ogranicza pole widzenia, ale efekt ten nie pojawia się u wszystkich graczy.
Naprawiono – Można wyrzucić drona Yokai poza mapę, ciskając nim przez okno dachowe w jadalni na parterze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, krzaki znikają.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, śmietniki mogą zniknąć.
Naprawiono – Podczas korzystania z liny kotwiczka unosi się nad krawędzią dachu.
Naprawiono – Plakietka z nazwą saloniku nie zostaje zniszczona w chwili wysadzenia ściany, na której wisi.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, cegły w kominku są zdeformowane.
Naprawiono – Drewniane belki w klasie na pierwszym piętrze nie zatrzymują kul, nie pojawiają się też na nich żadne odpryski.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości rozmaitych znaków.
Naprawiono – Dwie kolumny nachodzą na siebie, jedna nie ma kontaktu z podłogą.
Naprawiono – Znak kierujący do pokoju muzycznego jest niewidoczny z jednej strony.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, krzesło na polu festiwalowym znika.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, mydło Hugo jest zdeformowane.
Naprawiono – W chwili próby podłożenia gadżetu na metalowych tabliczkach wiszących na ścianach, które da się zniszczyć, pojawia się informacja o niezniszczalnej powierzchni. Problem dotyczy ścian w następujących miejscach: pokój techniczny na parterze, główny korytarz na parterze, recepcja na pierwszym piętrze oraz pokój muzyczny na parterze.
Naprawiono – Gdy operator porusza się do przodu i do tyłu na terenie głównego wejścia, furgonetka policyjna zostaje zniekształcona w chwili obniżenia poziomu szczegółowości.
Naprawiono – Operator jest niemal niewidoczny, gdy leży na ladach w kuchni na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w kącie kuchni na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w kącie sali z modelami na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w kącie jadalni na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w kącie pokoju muzycznego na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli ukryje się w kącie pokoju technicznego na parterze.
Naprawiono – Ze względu na brakującą teksturę gracz może wrzucić kamerę Cyklop Valkyrie z pokoju myśliwskiego w ścianę w korytarzu ze schodami na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Zbicie jednego okna sprawia, że tłuką się trzy jednocześnie.
Naprawiono – Gadżet Jagera może zostać umieszczony w powietrzu przed kominkiem w bibliotece (pokój muzyczny).
DOM
Naprawiono – Można prowadzić ogień przez pewną część ściany, nie pozostawiając dziur po kulach.
Naprawiono – Niewidoczne ściany wciąż pojawiają się na krawędziach drzwi garażowych, nawet po całkowitym ich zniszczeniu.
Naprawiono – Możliwość założenia ładunku termicznego na niezniszczalnej ścianie.
Naprawiono – Operatorzy mogą psuć stoły bilardowe, a następnie chować się w środku, co daje im nienależną przewagę.
Naprawiono – Rzucenie komórki nitro w okolicach alejki od domku na drzewie nie zadaje żadnych obrażeń.
Naprawiono – Gracz może zostać oślepiony przez nienaruszoną ścianę w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Nie można podkładać gadżetów na bocznych schodach na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Po zniszczeniu sekcji ściany można zaobserwować elementy wiszące w powietrzu.
Naprawiono – Obecność niewidzialnych ścian, które blokują lot kul.
Naprawiono – Thermite może podłożyć ładunek termiczny na stole do bilardu w salonie na parterze.
Naprawiono – Gdy Ash strzela pociskiem wyważającym przez trzy górne okna na terenie bocznych schodów, okna nie ulegają zniszczeniu.
Naprawiono – Niektóre obszary są zbyt ciemne, gdy zagląda się do pomieszczenia przez okno lub drzwi.
Naprawiono – Nie można zakładać ładunków wyważających na niektórych ścianach, które można częściowo zniszczyć.
Naprawiono – Nie można podłożyć zakłócacza Mute’a na większej części podłogi schodów bocznych na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Brakująca kolizja na schodach prowadzących z doków, dzięki czemu można zabić atakujących operatorów strzelając przez schody.
Naprawiono – Gracze nie mogą wysłać sygnału do środka budynku przez okno od strony alejki do domku na drzewie.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości odważników w magazynie w piwnicy.
Naprawiono – Migoczące tekstury na schodach do lobby na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Widać migoczącą teksturę podczas patrzenia z pierwszego piętra w kierunku głównego wejścia przez zewnętrzne okno.
Naprawiono – Na filarze muru daje się zauważyć nieprawidłowe elementy otoczenia.
Naprawiono – Niewidzialna kolizja nieopodal ławek przy punkcie odrodzeń w dokach.
Naprawiono – Gadżety mogą przenikać przez ściany z kuchni na parterze.
Naprawiono – Strzały nie pozostawiają odprysków na stołach bilardowych.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, hydranty znikają.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w chwili patrzenia na front domu ze strony punktu odrodzeń na placu budowy.
Naprawiono – Gracze mogą się zaciąć pomiędzy płotem i ścianą na placu budowy.
Naprawiono – Gracze mogą się zaciąć pomiędzy opancerzoną furgonetką i ścianą na placu budowy.
Naprawiono – Gracz może zostać oślepiony, jeśli rzuci granat ogłuszający z tylnego wejścia na parterze, a następnie spojrzy na niezniszczalną ścianę.
Naprawiono – Gadżety, którymi można rzucać, unoszą się powietrzu nad szafką nocną przy łóżku w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Jeśli operator porusza się do przodu i do tyłu w bocznej uliczce, odpryski na samochodzie policyjnym zostają zdeformowane w chwili obniżenia poziomu szczegółowości.
Naprawiono – Podczas patrzenia na sufit z bocznych schodów w piwnicy widać migoczącą teksturę.
Naprawiono – Kamery Cyklop mogą przenikać przez ściany, jeśli zostaną wyrzucone z sali treningowej.
Naprawiono – Ze względu na problemy z oświetleniem atakujący niemal nie widzą przeciwników w jadalni na parterze.
Naprawiono – Gdy w nocnym wariancie mapy operator korzysta z liny w alejce do domku na drzewie, może być niewidoczny dla operatorów patrzących z bocznych schodów na parterze.
Naprawiono – Valkyrie może umieścić kamerę wewnątrz ściany w sali treningowej.
Naprawiono – Niepotrzebne źródło oświetlenia w nocnym wariancie mapy – frontowa weranda, góra.
Naprawiono – Po wybuchu ładunków na pobliskich ścianach pojawia się dodatkowa kolizja na framudze drzwi w kuchni na parterze i w warsztacie na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Po zniszczeniu rozmaitych obiektów daje się zaobserwować nieprawidłowe cienie na ścianach, problem dotyczy rozmaitych miejsc całej mapy.
Naprawiono – Nieprawidłowe umiejscowienie efektu pary na obszarze jacuzzi.
KANAŁ
Naprawiono – Gracze mogą wskoczyć na framugi podwójnych okien w centrum kontroli.
Naprawiono – Operator nie odnosi obrażeń od eksplozji komórki nitro podłożonej na metalowych kratach w centrum kontroli na drugim piętrze.
Naprawiono – Gracz może utknąć na wodzie, jeśli przeskakuje przez rozstawioną tarczę.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości na obszarze głównego wejścia na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Po podłożeniu drona na rurze w pokoju z mapami na pierwszym piętrze gracze mogą widzieć przez podłogę centrum kontroli na drugim piętrze.
Naprawiono – Niezniszczalna szyba w gablocie w pokoju z modelami na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Animacja rozkładania gadżetu Kapkana przenika przez rekwizyt w salonie na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Gdy dron Yokai porusza się po kablach pod sufitem w radiostacji na pierwszym piętrze, zostaje wykryty na zewnątrz.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, klawiatury znikają.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, boje ratunkowe znikają.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, kable na dachu zostają zdeformowane.
Naprawiono – Popsuta tekstura szyby samochodowej.
Naprawiono – Dron zostaje zniszczony, nie docierając do granicy mapy.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, wywietrzniki zostają zdeformowane.
Naprawiono – Obrońcy mogą zauważyć atakujących odradzających się w dokach przez ścianę budynku, patrząc przez kamerę przed budynkiem.
Naprawiono – Gracze mogą przeniknąć kamerą drona przez sufit i patrzeć przez schody w budynku straży przybrzeżnej.
Naprawiono – Możliwe jest patrzenie za pomocą drona przez sufit stołówki na pierwszym piętrze.
KONSULAT
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości wiatraka sufitowego w biurze administratora na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Brak możliwości przeskoczenia nad pudłem w biurze.
Naprawiono – Sufit nad schodami dla personelu na parterze jest niewrażliwy na wybuchy.
Naprawiono – Ze względu na brak niektórych tekstur na suficie holu na parterze, gracze mogą zostać zabici strzałami z wyższego piętra.
Naprawiono – Można rozłożyć drona Yokai na ziemi w holu na parterze po uprzednim strzeleniu w sufit.
Naprawiono – Drony cofają się podczas ruchu w chwili próby wjechania przez wywietrznik dla dronów ze wschodniego podwórza.
Naprawiono – Przeskoczenie przez ladę w holu na parterze sprawia, że operator przenika przez podłogę.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, tekstury obu okien w stanowiskach obsługi zostają zniekształcone.
Naprawiono – Wzmocnienia ściany zostają założone w nieprawidłowy sposób w chwili umieszczenia ich na końcu ściany z wypukłym elementem.
Naprawiono – Możliwość przeniknięcia dronami przez mapę i zidentyfikowania w ten sposób wszystkich przeciwników.
Naprawiono – Gracze mogą zabijać odradzających się przeciwników, strzelając w kierunku strefy policyjnej z biura administratora na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Można umieszczać kamery Cyklop wewnątrz niskich ścian w pomieszczeniu ze stanowiskami obsługi.
Naprawiono – Podczas niszczenia sufitu w korytarzu w piwnicy w archiwach można znaleźć szczelinę.
Naprawiono – Można umieścić kamerę Cyklop wewnątrz ściany.
Naprawiono – W trybie dziennym mapy widać tymczasowe elementy na reflektorach.
Naprawiono – Jeśli ciało gracza znajduje się pod ladą w holu, może przez nią przeniknąć.
Naprawiono – Nie daje się wzmocnić fragmentu ściany nieopodal drzwi.
Naprawiono – Brak opcji przeskoczenia przez biurko w pokoju administracji na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości niektórych obrazów.
Naprawiono – Gracze w holu na parterze mogą zostać zabici z powodu braku tekstury na podłodze w recepcji na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Brak tekstur na suficie w holu na parterze sprawia, że gracze mogą zostać zabici strzałami z piętra wyżej.
Naprawiono – Zbyt niska jasność w niektórych pomieszczeniach sprawia, że trudno zauważyć obrońców.
Naprawiono – Automat w korytarzu na pierwszym piętrze znika, gdy gracz jest w pokoju konsula.
Naprawiono – Problemy z kolizjami – pomnik na głównych schodach na parterze.
Naprawiono – Barykady okien w pokoju prasowym przenikają przez framugę okna.
Naprawiono – Szyby w oknach dachowych nie zostają stłuczone w chwili oddania do nich strzału, mimo występowania odpowiedniego efektu dźwiękowego.
Naprawiono – Nie daje się wzmocnić ściany obok drzwi prowadzących na schody dla personelu w piwnicy.
Naprawiono – Gracz może wzmocnić ścianę przez niezniszczalną ścianę na obszarze toalet publicznych na parterze.
Naprawiono – Gdy atakujący rzuca swój dron na okna w ogrodach, urządzenie wnika w ściany i może przemieścić się w dowolne miejsce na mapie.
Naprawiono – Gdy operator kryje się w rogu archiwów w piwnicy, w pobliżu serwerów, jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Kapkan po podłożeniu swojej pułapki na niektórych obszarach, nie może już jej podnosić.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem, operator leżący pod biurkami w biurze administratora na pierwszym piętrze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem, operator kucając nieopodal szuflady w biurze administratora na pierwszym piętrze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Nieprawidłowy kolor oświetlenia, którego źródłem jest płomień nieopodal drogi do garażu. Błąd widać na słupach bramy, nieopodal płonącej ciężarówki.
Naprawiono – Gracze mogą strzelać i zabijać przeciwników przez sufit pomiędzy kafeterią w piwnicy i głównymi schodami na parterze.
WYBRZEŻE
Naprawiono – Jedna ze ścian pomiędzy salonem dla VIP-ów i korytarzem na pierwszym piętrze nie zawsze zostaje zniszczona przez ładunki wyważające.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w chwili patrzenia z punktu odrodzeń w ruinach w kierunku domu.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości z większością neonowych świateł na budynkach.
Naprawiono – W akwarium na pierwszym piętrze znikają kolizje fragmentu zniszczonej podłogi, przez co operatorzy mogą przez nią częściowo przeniknąć.
Naprawiono – W korytarzu na parterze barykady oraz gadżet Kapkana nie są umieszczane we właściwym miejscu na jednej z drewnianych framug.
Naprawiono – Barykady stają się ciemniejsze po założeniu ich na konkretnej framudze drzwi w sali sławy na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Literówki w menu: („Vierias con rabo de torro” oraz „cafe tarde”)
Naprawiono – Granaty uderzeniowe i odłamkowe zadają zbyt duże uszkodzenia podłogom w kuchni na parterze.
Naprawiono – Gadżety, którymi daje się rzucać oraz granaty nie wchodzą w prawidłowe interakcje z bagażem.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości świateł samochodów policyjnych.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości przy wejściu na basen na parterze.
Naprawiono – Gdy operatorzy zjeżdżają na linie z dachu, mogą przeniknąć przez jego krawędź.
Naprawiono – Operatorzy mogą przeniknąć przez ścianę pod oknem baru Sunrise.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości po umieszczeniu kamery Cyklop na drewnianym fragmencie kanapy w palarni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Wnęki w ścianach przepuszczają kule tylko w jedną stronę.
Naprawiono – Yokai przenika przez wiatrak sufitowy w pokoju ochrony na parterze.
Naprawiono – Drganie operatora, który odradza się na krawężniku w okolicach basenu.
Naprawiono – Animacja wyważania z pozycji na linie koliduje z modelem postaci w chwili wyważania dolnej części ściany w okolicach basenu i prywatnego baru.
Naprawiono – Granaty uderzeniowe zadają zbyt duże uszkodzenia sufitowi w kuchni na parterze.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości świateł na południowej promenadzie.
Naprawiono – Daje się prowadzić ogień przez kanapę na basenie.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości tyczek na basenie.
Naprawiono – Niewidzialna ściana w okolicach głównego wejścia.
Naprawiono – W kątach garażu znajduje się częściowo przezroczysty odprysk.
Naprawiono – Kule mają zmniejszone uszkodzenia przy przebijaniu gipsowych ścian, jeśli ogień prowadzony jest od błyszczącej strony.
Naprawiono – Obrońcy mogą wejść na dach.
Naprawiono – Operatorzy zaczynają drgać, gdy przechodzą przez kanapę w apartamencie i akwarium (pierwsze piętro) oraz w głównym lobby i barze Sunrise (parter).
Naprawiono – Ściany nie zostają w pełni zniszczone w zamierzony sposób. Problem dotyczy następujących obszarów: Blue Bar, podwórze, sala bilardowa, korytarz.
Naprawiono – Ekran DJ-a nie zmienia koloru w chwili trafienia.
Naprawiono – Atakujący mogą wskoczyć z zewnętrznej markizy do środka apartamentu na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Zniszczenie konkretnych elementów mapy sprawia, że kolizja operatorów zaczyna działać nieprawidłowo.
Naprawiono – Dron elektryczny przenika przez półkę w sali sławy na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Fuze nie może podłożyć ładunku kasetowego na drzwi tarasu dla palących.
Naprawiono – Drony mogą wypaść poza mapę w okolicach basenu.
Naprawiono – Niewidzialna kolizja nieopodal punktu odrodzeń w ruinach.
Naprawiono – Zniszczenie sufitu kuchni na parterze powoduje migotanie.
Naprawiono – Jeśli ściana w kuchni na parterze zostanie zniszczona, daje się umieścić rozbrajacz poza granicą mapy.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości okien w okolicach basenu.
Naprawiono – Operator może się zaciąć pomiędzy krzesłami w okolicach ruin.
Naprawiono – Postać przenika przez schody przy głównym wejściu.
Naprawiono – Dron natyka się na niewidzialną ścianę w chwili wskoczenia na lustro w toaletach na parterze.
Naprawiono – W południowym korytarzu na pierwszym piętrze rączka walizki przenika przez stojące obok metalowe pudełko.
Naprawiono – Problemy z cieniami widoczne w rejonie ruin w chwili patrzenia z dachu.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości tylnego koła ciężarówki przy głównym wejściu.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, słupy przy głównej bramie znikają.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, wiele obiektów w okolicach basenu znika.
Naprawiono – Unosząca się puszka z napojem przy ścianie w okolicach chodnika.
Naprawiono – Wiele problemów z poziomem szczegółowości przy patrzeniu z baru Sunrise do kuchni na parterze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, koła białej ciężarówki znikają.
Naprawiono – W pokoju ochrony na parterze widać kable przenikające przez podłogę.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, doniczki czasami znikają.
Naprawiono – Walizki przenikają przez ścianę w głównym holu na parterze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, szyby na basenie znikają.
Naprawiono – Niektóre elementy otoczenia przenikają przez różowy brezent na dachu.
Naprawiono – Wiele problemów z poziomem szczegółowości przy patrzeniu z głównego wejścia do głównego lobby na parterze.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości przy patrzeniu z balkonu w stronę punktu odrodzenia w ruinach.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości akcesoriów basenowych.
Naprawiono – Dron może przeniknąć przez listowie nad głównym wejściem, a następnie w nim utknąć.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości lamp na tarasie dla palących.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości toreb w południowym korytarzu na pierwszym piętrze, widoczny z sali bilardowej.
Naprawiono – Wzmocnienia ścian przenikają przez kolumnę w barze Sunrise na parterze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, kwadratowe lampy znikają.
Naprawiono – Trawa przenika przez krawężnik przed głównym wejściem.
Naprawiono – Resztki framugi północnej ściany wiszą w powietrzu po oddaniu do niej strzałów.
Naprawiono – Migotanie tekstury ramy okiennej, widoczne z głównego wejścia.
Naprawiono – Brakujące źródło światła w okolicach ruin.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości drewnianych desek i reflektora w okolicach basenu.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości w korytarzu na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Gdy dron dostaje się za hummera przy głównym wejściu, zostaje zniszczony.
Naprawiono – Wózek w kuchni na parterze, nad którym daje się przeskoczyć, wymaga podejścia pod bardzo konkretnym kątem, aby pojawiła się podpowiedź dotycząca przeskakiwania.
Naprawiono – Problem z migotaniem papierowych kartek w akwarium na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Możliwe jest prowadzenie ognia do członków wrogiej drużyny przez wlot wywietrznika na dachu budynku „La Perla Blanca”. Wciąż można rzucać granaty przez ten wywietrznik.
Naprawiono – W niektórych miejscach trudno zauważyć wroga w barze na plaży.
Naprawiono – Problem z migotaniem w sali bilardowej na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Dzięki ukrytej możliwości przeskoczenia nad elementem gracz może dotrzeć do niewielkiego tarasu nieopodal kamiennej wieży.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości oświetlenia i wielu obiektów w akwarium na parterze podczas patrzenia z palarni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Tekstura na podłodze w toalecie na parterze migocze, gdy operator patrzy na nią z wejścia do toalety lub dalszej części pomieszczenia.
Naprawiono – Postać zaczyna drgać, gdy staje nad poduszką na kanapie – problem dotyczy wielu miejsc.
Naprawiono – Problem z oświetleniem, który widać podczas zaglądania do wnętrza budynku (korytarz na pierwszym piętrze) z okolic głównego wejścia.
Naprawiono – Problem z oświetleniem, który widać podczas zaglądania do akwarium na pierwszym piętrze z balkonu.
Naprawiono – Problem z oświetleniem, który widać podczas zaglądania do wnętrza budynku (pierwsze piętro) z okolic głównego wejścia.
Naprawiono – Akcesoria kuchenne w kuchni na parterze są zbyt jasne, gdy patrzy się na nie z zewnątrz.
Naprawiono – Podświetlone przejście dla dronów w kuchni na parterze.
Naprawiono – Nieprawidłowe rozmieszczenie okien w niektórych pojazdach.
Naprawiono – Migotanie tekstury drewnianej ściany, widoczne z głównego wyjścia.
HEREFORD
Naprawiono – Można umieścić lustro weneckie na ścianie, która ma niezniszczalną drugą warstwę.
Naprawiono – Dron Yokai nie przykleja się tak, jak powinien do szafki i lodówki w biurze na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Brakująca kolizja na kamerze w składzie okładzin balistycznych na drugim piętrze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, ramy obrazów znikają.
Naprawiono – Problem z przenikaniem podczas wskakiwania na stertę metalu w składzie okładzin balistycznych na drugim piętrze daje obrońcy możliwość rzucenia ładunku C4 na punkt odrodzenia.
Naprawiono – Dron Yokai może utknąć pod obiciem ściany w zbrojowni w piwnicy.
Naprawiono – Problemy ze szczegółowością rampy przy frontowym wejściu.
Naprawiono – Dron czasami wpada pod mapę w punkcie odrodzenia.
Naprawiono – Operatorzy są w stanie wymusić kolizję i przeniknąć z pozycji wiszącej przez opony nieopodal strzelnicy.
Naprawiono – Gracze mogą się zaciąć, jeśli próbują wyskoczyć z okna w sypialni dziecięcej.
Naprawiono – Możliwe jest prowadzenie ognia z zewnątrz do wewnątrz (łazienka na pierwszym piętrze) przez schody boczne.
Naprawiono – Komórka nitro zadaje pełne obrażenia po drugiej stronie wzmocnionej północnej ściany w okolicach szatni w piwnicy, jeśli na ścianie założone jest lustro weneckie.
Naprawiono – Otwór dla dronów przy wejściu do piwnicy jest spowity zbyt gęstym mrokiem – trudno z niego skorzystać nawet na wyższych poziomach jasności.
Naprawiono – Gracze mogą umieścić rozbrajacz w zbrojowni na szczytach pudełek, obrońcy nie mogą wtedy go dosięgnąć.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operatorzy są niemal niewidoczni w rogu pokoju w biurze na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Daje się wskoczyć na półkę i przez to prowadzić ogień przez okno nieopodal wejścia do punktu odrodzenia atakujących.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli kucnie w kącie piwnicy (główna klatka schodowa).
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie korytarza na parterze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli schowa się w kącie piwnicy.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli kuca w kącie zbrojowni w piwnicy.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem atakujący mają problem z zauważeniem przeciwników w sypialni dziecięcej na pierwszym piętrze, jeśli patrzą do środka z korytarza.
Naprawiono – Problem z oświetleniem w kącie głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem trudno zauważyć operatora, jeśli stoi w jednym z dwóch ciemnych kątów w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Światła projektora są zbyt jasne, przez co wrogowie ukryci za skrzyniami w okolicach koszar są niemal niewidoczni.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator jest niemal niewidoczny, jeśli chowa się w kącie w kuchni na parterze.
Naprawiono – Operator może wyrzucać gadżety przez kratkę przy wejściu do piwnicy, jeśli stoi pod kratką.
Naprawiono – Gracz może założyć lustro weneckie po przeciwnej stronie wzmocnienia, jeśli na ścianie jest drewniana belka.
Naprawiono – Możliwe jest wejście do szafki w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
OREGON
Naprawiono – Możliwe jest podłożenie rozbrajacza w umywalce w pralni.
Naprawiono – Gracze mogą strzelać we framugi drzwi, w ten sposób przestrzeliwując niezniszczalne ściany.
Naprawiono – Drony przenikają przez kąt dachu sali spotkań.
Naprawiono – Jager nie może podłożyć swojego gadżetu w głównym holu sypialni, nieopodal drzwi.
Naprawiono – Gracz nie otrzymuje obrażeń od eksplozji komórki nitro podłożonej na pudełkach w spiżarni na parterze.
Naprawiono – Gracze mogą przełamać mechanizm kolizji, kładąc się w wąskim miejscu i obracając się.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości dolnej części ściany nieopodal klasy.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości ściany nieopodal korytarza przy stołówce.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości sufitu w kącie korytarza prowadzącego do łazienki na parterze.
Naprawiono – Gdy gracz zbliża się do białych furgonetek, tylne okna wydają się pojawiać znikąd.
Naprawiono – Lina do wspinaczki przenika przez dach nieopodal wejścia na placu budowy.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w prawym dolnym rogu futryny.
Naprawiono – Na całej mapie ekrany wszystkich telewizorów unoszą się w powietrzu, jeśli telewizor zostanie zniszczony.
Naprawiono – Szczelina między dwiema ścianami na strychu (pierwsze piętro).
Naprawiono – Niewielkie otwory między workami z piaskiem sprawiają, że kule mogą wylatywać z sali spotkań na zewnątrz.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, metalowe plakietki informacyjne znikają.
Naprawiono – Daje się umieścić kamerę na korytarzu w stołówce na parterze, która pokazuje widok w pomieszczeniu z prysznicami.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w pomieszczeniu z prysznicami.
Naprawiono – Po ustawieniu się pod wschodnią ścianą pokoju znikają niektóre cienie, co zdradza pozycje wrogich operatorów.
Naprawiono – Jeśli gracz jako Valkyrie zniszczy sufit w kącie stołówki na parterze (obok kanapy), Valkyrie może podkładać kamery, dzięki którym widzi korytarz i resztę stołówki.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator może się schować w południowo-wschodnim kącie zajezdni.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator, który schowa się w kącie w magazynie w piwnicy, jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator, który schowa się w kącie na strzelnicy, jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracze mają kłopoty z zauważeniem przeciwników w głównej sypialni na pierwszym piętrze.
Naprawiono – W dziennym wariancie mapy lampy na zewnątrz nie dają żadnego światła.
Naprawiono – Problem z migotaniem okien furgonetki w zajezdni.
Naprawiono – Na ścianie głównej sypialni na pierwszym piętrze można zauważyć światło bez źródła.
Naprawiono – Światło pojawia się i znika, gdy gracz z większej odległości idzie w kierunku dachu nad głównym holem.
BANK
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w prywatnym korytarzu na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Niewidzialna kolizja w skarbcu w piwnicy.
Naprawiono – Niszczenie lamp przebiega w nieprawidłowy sposób.
Naprawiono – Niekiedy podczas próby użycia liny w okolicach rampy podjazdowej pojawia się efekt cofania postaci.
Naprawiono – Gracz może wymusić kolizję ze wschodnią ścianą od strony dojścia od alejki.
Naprawiono – Niektóre lampy to obiekty tymczasowe.
Naprawiono – Podczas opuszczania się na linie po zachodniej ścianie budynku można napotkać na niewidzialne ściany.
Naprawiono – Szczelina pomiędzy ścianami w archiwum na parterze pozwala prowadzić ogień do wnętrza biura administratora.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, obrazy znikają.
Naprawiono – Gracz może przełamać system kolizji z sufitem i widzieć wrogów piętro wyżej.
Naprawiono – Szkło w oknie dachowym nie tłucze się, mimo że słychać brzęk przy każdym trafieniu z broni.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości w skarbcu ze złotem w piwnicy.
Naprawiono – Dron Yokai i kamery Cyklop przenikają przez kable serwerowe, znajdujące się w serwerowni w piwnicy.
Naprawiono – Dziwaczne zachowanie dronów po przerzuceniu ich przez okna w lobby na parterze.
Naprawiono – W pokoju dla personelu na pierwszym piętrze szklanka i kubek na stole kolidują z modelem gracza, ograniczając jego swobodę.
Naprawiono – Komórki nitro nie zadają żadnych obrażeń, jeśli umieszczono je na fladze w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Pułapka Kapkana nie jest prawidłowo dopasowana do krawędzi okna na dachu garażu.
Naprawiono – Drony po wskoczeniu na stos rur zaczynają widzieć przez wszystkie podłogi.
Naprawiono – Kule przelatują przez framugi okien w lobby na parterze.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości wielu przedmiotów w pokoju giełdowym na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Kule przelatują przez słupy w pomieszczeniu dla personelu na parterze.
Naprawiono – Można przenikać przez metalowe plakietki na ścianach u jubilera, przez co gadżety, takie jak drony, mogą przenikać przez tekstury.
Naprawiono – Niewidzialna ściana w chwili, gdy gracz próbuje się czołgać w górę po schodach.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem gracze mogą mieć problemy z zauważeniem przeciwników znajdujących się na torbie z pieniędzmi w korytarzu prowadzącym do skarbca ze złotem.
Naprawiono – Gracz może jako Valkyrie wrzucić kamerę Cyklop z sali konferencyjnej na pierwszym piętrze do kas na parterze ze względu na brakującą teksturę.
Naprawiono – Operator może przeniknąć pod biurko, co daje mu nieuczciwą przewagę.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator w ciemnym uniformie, stojący nieopodal kanapy w pokoju zarządu, jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Operatorzy przenikają przez ściankę biurka, gdy kładą się na ziemi i mogą być z łatwością zauważeni przez atakujących w pokoju giełdowym.
Naprawiono – Rampa na dachu policyjnego samochodu unosi się nad nim.
Naprawiono – Pocisk wyważający zacina się w powietrzu pomiędzy kratami w oknie.
Naprawiono – Półprzezroczysta tekstura na zewnętrznej części ściany korytarza na pierwszym piętrze.
KAFE
Naprawiono – Gracze nie mogą podkładać rozbrajacza na tacach.
Naprawiono – Po zniszczeniu zabarykadowanego okna dachowego dron Yokai przełamuje system kolizji ze środkowym, metalowym wspornikiem tego okna.
Naprawiono – Nie da się podłożyć ładunków wyważających na barykadach i na barykadzie Castle’a.
Naprawiono – Obrońcy są niemal niewidoczni, gdy atakujący zaglądają przez okna wychodzące na północ lub na wschód.
Naprawiono – Kule mogą przelatywać przez niektóre części ceglanej ściany nad grillem kuchennym pomiędzy salą kominkową na pierwszym piętrze i grillem na parterze.
Naprawiono – Na skutek niskiego poziomu szczegółowości kaloryfery są zniekształcone.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, złote kolumny znikają.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, błyszczące girlandy ulegają zniekształceniu.
Naprawiono – Jedna strona okna dachowego jest odporna na stłuczenie i strzały, nie da się również przez nią przerzucić drona.
Naprawiono – W kuchni nie da się całkowicie zniszczyć niektórych białych płytek ściennych.
Naprawiono – Podpowiedź o możliwości przeskoczenia elementu przy stole w jadalni na parterze nie pojawia się tak jak zaplanowano.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, okna ulegają zniekształceniu.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, rury są znacznie ciemniejsze.
Naprawiono – Gdy poziom szczegółowości jest zbyt niski, szafa w jadalni ulega zniekształceniu.
Naprawiono – Kandelabry rzucają nieprawidłowe cienie.
Naprawiono – Wiele problemów ze szczegółowością w chwili patrzenia z baru na drugim piętrze.
Naprawiono – Obrońcy mogą zabić atakujących za pomocą komórki nitro przez niezniszczalną podłogę pomiędzy stanowiskiem kuchennym a salą kopalnianą.
Naprawiono – Gracze mogą wrzucić kamerę Cyklop Valkyrie z czytelni na parterze do baru na drugim piętrze ze względu na brakującą teksturę.
Naprawiono – Mgła przenika przez dach budynku.
Naprawiono – Podczas używania liny na dachu piekarni gracz przez krótką chwilę widzi wnętrze budynku, a następnie zacina się.
Naprawiono – Gdy operator posuwa się do przodu i do tyłu w czytelni, zmiany poziomu szczegółowości deformują lampy.
Naprawiono – Po odsunięciu się na pewną odległość znika gaśnica, lampa i znak w jadalni w sali kolumnowej. Uwaga: efekt nie występuje podczas celowania przez przyrządy.
Naprawiono – Nie da się podłożyć ładunku wyważającego na okno, w którym wybito przednią szybę.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości płotu naokoło koła w sali kopalnianej na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Po odsunięciu się na pewną odległość znikają panele ścienne, składany stół oraz obraz.
Naprawiono – Okno dachowe składa się z trzech szyb, których gracze nie mogą zniszczyć. Strzelanie do okna sprawia wrażenie, jakby były niszczone, ponieważ sypie się z nich szkło, ale zarówno okno, jak i jego kolizja pozostają wciąż na miejscu.
Naprawiono – Będąc w muzeum kolei, daje się podłożyć kamery Valkyrie w podłodze saloniku cygarowego .
Naprawiono – Ze względu na problemy z oświetleniem kąt korytarza prowadzącego do chłodni jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Gracze mogą się chować w kącie kuchni (piekarnia) na parterze, ponieważ obszar jest zbyt ciemny .
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator kryjący się w kącie tarasu jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na brak tekstury gracz może wrzucić kamerę Cyklop Valkyrie z czytelni na pierwszym piętrze do baru na drugim piętrze.
Naprawiono – Dron Echo – Yokai – traci sygnał podczas przemieszczania się korytarzem dla dronów pomiędzy stanowiskiem kuchennym i głównym korytarzem na parterze.
Naprawiono – Gracz w sekcji dla VIP-ów na parterze nie widzi leżącego na stole wroga ze względu na brak oświetlenia w kącie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator w czytelni na pierwszym piętrze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator kryjący się w kącie sekcji dla VIP-ów na parterze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator leżący obok fotela i minibaru w saloniku cygarowym na drugim piętrze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – W nocnym wariancie mapy występuje problem niskiej widoczności podczas wyglądania przez okna z tarasu na otoczenie.
Naprawiono – Ze względu na problem z oświetleniem operator kryjący się w kącie za schodami w głównym korytarzu na parterze jest niemal niewidoczny.
Naprawiono – Operator może się schować pod półkami na cygara w sklepiku z cygarami na drugim piętrze.
Naprawiono – Niska widoczność w dwóch kątach w muzeum kolei.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości wielu tekstur przy wyjściu z saloniku cygarowego na drugim piętrze do korytarza prowadzącego do toalet.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości kilku elementów w sali kopalnianej na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości rury na pierwszym piętrze przy tylnych schodach.
Naprawiono – Światła na zewnątrz kafejki migoczą w nocy.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości wozu policyjnego, kół taksówki oraz tablicy na dachu.
Naprawiono – Problem z oświetleniem silnika i żelaznego koła w sali kopalnianej na pierwszym piętrze.
Naprawiono – Przy drzwiach na taras światło nie jest rzucane na pobliskie elementy.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości obrazu i odprysku na ścianie w jadalni na parterze.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości fundamentu drewnianego domu w parku.
Naprawiono – Valkyrie może umieścić kamerę wewnątrz ściany w barze na drugim piętrze, co pozwala jej na skanowanie przechodzących graczy.
Naprawiono – Ze względu na brakującą teksturę gracze mogą rzucić kamerę Cyklop Valkyrie ze stanowiska kuchennego na barierkę przy górnej ścianie w korytarzu na parterze.
OBCOWANIE Z GRĄ
Naprawiono – Odgłos wybuchu ładunku wyważającego jest cichszy podczas używania go na linie.
Naprawiono – Przód broni Białej Maski jest uszkodzony podczas powtórki śmierci.
Naprawiono – Gracze nie trafiają automatycznie do swojego drona przeglądania systemów wsparcia.
Naprawiono – Przełączanie trybu prowadzenia ognia podczas patrzenia przez celownik wywołuje animację przełączania tylko jednokrotnie.
Naprawiono – W chwili trzymania gadżetu na ekranie pozostaje ikona informująca o możliwości przełączenia trybu prowadzenia ognia.
Naprawiono – Niektóre ozdoby nie wiszą na środku swoich łańcuszków.
Naprawiono – W chwili umieszczenia gadżetu na niektórych ścianach, otoczenie rozjaśnia się.
Naprawiono – Jeśli „Przełączanie obrażeń” jest puste, aktywator dźwięku nie działa, a zamiast tego odgrywany jest poprzedni efekt dźwiękowy uszkodzeń.
Naprawiono – Problemy z przenikaniem tekstur na domyślnych uniformach GIGN.
Naprawiono – Błędy graficzne widoczne na osprzęcie głowy Bucka – Duch.
Naprawiono – Przełączanie się pomiędzy widokiem gracza i kamerami czasami zwiększa poziom głośności efektów na mapie.
Naprawiono – Brak odgłosu podnoszenia drona Yokai.
Naprawiono – W trybie widza podczas obserwowania gracza, który niszczy rozbrajacz, efekt dźwiękowy uderzenia nie jest zsynchronizowany z samym ciosem.
Naprawiono – Plik dźwiękowy informujący o liczbie punktów Rozgłosu czasami jest odgrywany nawet po powrocie do głównego menu.
Naprawiono – Tachanka wygląda zbyt agresywnie z osprzętem głowy K6-3. Teraz przyjmuje swój nowy hełm z większym spokojem.
Naprawiono – Ręce operatora przenikają przez granaty dymne, jeśli je wybierze, trzymając jednocześnie tarczę.
Naprawiono – Problemy z teksturami na przedniej części szyi Bandita.
Naprawiono – Podczas przełączania pomiędzy bronią boczną i główną kolba czasami przenika przez ramię operatora.
Naprawiono – Podczas matchmakingu dostępna jest opcja poddania się.
Naprawiono – Gracze pod koniec meczu nie widzą swojego własnego wyniku, jeśli był ujemny.
Naprawiono – Gdy wszyscy gracze przyjmą zaproszenie do grupy albo gdy jakiś gracz opuści oddział, menu operacji nakłada się w dziwny sposób na inne elementy.
Naprawiono – Okulary słoneczne przenikają przez twarz Pulse’a.
Naprawiono – Z punktu widzenia widza, który ogląda grę z samymi widzami, wszystkie puste sloty w fazie planowania oznaczone są ikoną obrony.
Naprawiono – W panelu podglądu brakuje tytułu, gdy gracz podświetla życiorys na stronie operatora.
Naprawiono – Osprzęt głowy BPM Jagera wygląda inaczej w sklepie w porównaniu z wyglądem w grze.
Naprawiono – Oczy Pulse’a znikają, gdy zakłada okulary słoneczne.
Naprawiono – Niespójności pomiędzy rangą w raporcie podsumowującym akcję i panelu podglądu rangi.
Naprawiono – Jeśli obraz ustawiony jest w proporcjach 5:4, na ekranie wyboru operatora pojawia się biała linia w lewym górnym rogu.
Naprawiono – W menu wyposażenia ITA12S oraz Bearing9 wydają się odsunięte od gracza.
Naprawiono – Na malowaniu broni Królobójca Jackala brakuje logotypu Uplay, jeśli gracz ogląda malowanie w sklepie.
Naprawiono – Śmieszek – osprzęt głowy Castle’a – ma dziurę w kołnierzu.
Naprawiono – Rozmaite osprzęty głowy Ash przenikają przez jej lewe ramię.
Naprawiono – Pasek pod brodę Montagne’a przenika przez jego ramię.
Naprawiono – Brak tytułów w wypadku niektórych ikon dodatków w menu dostosowywania wyposażenia.
Naprawiono – Jeśli użytkownik wejdzie do dowolnego lobby, mając w swojej nazwie znaki azjatyckie lub cyrylicę, a potem zmieni język gry, pasek z informacjami w nagłówku portalu wyświetla uszkodzone znaki.
Naprawiono – W trybie podglądu hełm Rooka – Adrian – przenika przez jego kołnierz.
Naprawiono – Brakuje licznika uzupełnianej amunicji przy skrzyniach z wyposażeniem.
Naprawiono – Informacja o karze za opuszczenie mówi o karze za poddanie meczu.
Naprawiono – Brak tekstur po obu stronach osprzętu głowy Rooka – Adrian.
Naprawiono – Po otwarciu podmenu w menu opcji i natychmiastowym zamknięciu go, submenu wciąż pozostaje otwarte, a podświetlenia jego elementów pojawiają się w tle.
Naprawiono – W chwili wyświetlania listy wyników na ekranie naciskanie kontrolera i klawiszy sterujących zmienia wyposażenie w grze.
Naprawiono – Czasami, gdy widz przełącz się na jakiegoś gracza, gracz ten wydaje się nie mieć broni ani gadżetu lub też wygląda tak, jakby korzystał z innej broni.
Naprawiono – W chwili uderzania wręcz w barykadę z pozycji na linie pojawia się chwilowe zawieszenie animacji.
Naprawiono – W niektórych przypadkach gracze nie dostają punktów za namierzenie wrogiego gracza za pomocą drona.
Naprawiono – Gdy operator trzyma gadżet, którym można rzucać, jednocześnie poruszając się w pozycji leżącej, w widoku z trzeciej osoby pojawiają się błędy w animacji.
Naprawiono – Przerwanie animacji przeładowywania animowanego magazynka skutkuje przerwaniem procesu przeładowywania.
Naprawiono – Po śmierci Bucka widać unoszący się w powietrzu magazynek tego operatora.
Naprawiono – Kontroler drży w chwili przyklejenia drona Yokai do dowolnego gadżetu, znajdującego się wcześniej na suficie.
Naprawiono – Nieprawidłowa sekwencja zdarzeń w momencie wyważania okna i wchodzenia przez nie.
Naprawiono – Gdy kamera w grze znajduje się zbyt blisko operatora, na częściach jego modelu (głowie, nogach i tak dalej) czerwona kropka znika.
Naprawiono – Podświetlanie wyboru na tablicy wyników nie działa zgodnie z zamierzeniami.
Naprawiono – W chwili przełączania broni narzędzie obserwacyjne znika z rąk operatora.
Naprawiono – Gdy ramiona operatora wspinającego się po drabinie oglądane są z widoku z trzeciej osoby, pojawiają się błędy w animacji.
Naprawiono – Widz w trakcie dołączania do meczu nie widzi żadnych pocisków.
Naprawiono – Wokół stóp niektórych operatorów występuje pole, które ukrywa odpryski, gdy operator stoi na nich lub w ich pobliżu.
Naprawiono – Uszkodzenie okna i założenie ładunku wyważającego po jego drugiej stronie sprawia, że ładunek wnika we framugę.
Naprawiono – Flaga Quebeku na większości osprzętów głowy Bucka przesunięta jest na bok.
Naprawiono – Na uniformach Glaza zapięcie na plecach przenika przez ciało operatora.
Naprawiono – Skóra Glaza w kamuflażu Zwiędłe Liście jest zbyt błyszcząca.
Naprawiono – Ozdoba Czołg Bojowy wnika w broń.
Naprawiono – Nieprawidłowy sposób nakładania kilku malowań na broń AUG A2, którą posługuje się IQ.
Naprawiono – Nieprawidłowe miejsce modułu bluetooth na osprzęcie głowy Agent (IQ).
Naprawiono – Malowania na tarcze nakładane są nieprawidłowo zarówno na podglądzie operatora, jak i w grze.
Naprawiono – Ozdoba Orizuru przenika przez broń na oknie podglądu broni.
Naprawiono – Brak efektów wizualnych w widoku z pierwszej osoby w chwili trzymania granatu EMP.
Naprawiono – Efekt dźwiękowy przy rozkładaniu gadżetu Kapkana czasami odtwarzany jest dwukrotnie.
Naprawiono – Efekty dźwiękowe ładunków termicznych czasami odtwarzane są dwukrotnie.
Naprawiono – Nieprawidłowy efekt dźwiękowy ciosu wręcz, zadanego z pozycji leżącej podczas cichego chodu.
Naprawiono – Atakujący słyszą głosy obrońców.
Naprawiono – Czasami dźwięki ładunków kasetowych są niesłyszalne przez włazy podłogowe.
Naprawiono – Czasami odgłosy zniszczeń nie rozchodzą się w prawidłowy sposób.
Naprawiono – Jeśli ładunek kasetowy zostanie podłożony zaraz po zakończeniu korzystania z liny, brakuje dźwięku jego rozkładania.
Naprawiono – Przybliżanie elementu zachowuje się nieprawidłowo, jeśli użytkownik szybko przejedzie myszką z przedmiotu na liście na boczny panel albo przycisk Wstecz w albumie lub w sklepie.
Naprawiono – Różnice pomiędzy trójwymiarowym modelem i miniaturką osprzętu głowy Bandita „Pył Pustyni”.
Naprawiono – Domyślny osprzęt głowy Frost różni się od miniaturki.
Naprawiono – W chwili otrzymania skórki na broń 552 Commando z Pakietu Alfa, nazwa broni wyświetlana jest ucięta.
Naprawiono – Nieprawidłowe nazwisko na mundurze Echo.
Naprawiono – Gracze nie mogą wejść na żaden profil z zakładki oddziału.
Naprawiono – Uniformy Thatchera, Sledge’a oraz Smoke’a mają nieprawidłowy kolor.
Naprawiono – Nakładające się napisy w początkowych filmach przed wszystkimi operacjami PvE.
Naprawiono – Kamuflaż Jagera KT Mandrake ma rozciągnięte tekstury, które wydają się mieć niską rozdzielczość na dolnej części koszulki.
Naprawiono – Włosy Echo wydają się nie mieć tekstury i nie reagować na oświetlenie.
Naprawiono – Gdy gracz stoi na balkonie łazienki na mapie Domek górski, na kompasie wyświetlana jest nieprawidłowa nazwa.
Naprawiono – Operatorzy znikają po końcu rundy.
Naprawiono – Mały żółty kwadrat na osprzęcie głowy Gabber.
Naprawiono – Postępy w Ubisoft Club wyświetlane są z nagłówkiem For Honor zamiast Rainbow Six Siege.
Naprawiono – W portalu, w panelu drużyny, system oddziałów nie potrafi odróżnić dowódcy oddziału od pozostałych członków.
Naprawiono – Niektóre osprzęty głowy Jagera zmieniły się w porównaniu do Sezonu 4.
Naprawiono – Literówka w angielskiej wersji życiorysu Bandita.
Naprawiono – Licznik pojawiający się podczas powtórki śmierci ma nieprawidłową ramkę.
Naprawiono – Ikony rang w oddziale wyświetlane są w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Jeśli gracze nacisną ESC podczas ładowania strony z dodatkami, osprzętami głowy lub uniformem, zostaną automatycznie przeniesieni do menu głównego.
Naprawiono – Naciśnięcie klawisza ESC na ekranie przejściowym powoduje przeniesienie użytkownika do menu głównego, a nie na poprzedni ekran.
Naprawiono – Błędy w formatowaniu tekstu na przycisku szybkiego kupowania z poziomu podglądu w sklepie.
Naprawiono – Odpryski kul nie są prawidłowo pokazywane w kamerze widza i wsparcia.
Naprawiono – Podczas kupowania elementów w albumie lub w sklepie podgląd punktów Rozgłosu nie zmienia się na podgląd Kredytów R6 przy podświetleniu opcji „Kup za pomocą Kredytów R6”.
Naprawiono – Z przodu osprzętu głowy Thermite’a Velvet Shell widać odstęp pomiędzy teksturami.
Naprawiono – Gracze mają wyświetlaną opcję „Dołącz do gry” w dedykowanej grze użytkownika.
Naprawiono – Tablica wyników nie wyświetla się pod koniec rundy w Terrohunt.
Naprawiono – Akcja Uplay „Utalentowany” wskazuje, że gracz musi rozegrać 5 meczów rankingowych, aby wejść do ligi (prawidłowa wartość to 10 meczów rankingowych).
Naprawiono – Paski Znaku Łowcy mogą nakładać się z wiadomościami w panelu celów, jeśli podczas gry zostanie włączony Wzrok Łowcy.
Naprawiono – Tekstura osprzętu głowy Jagera Red Crow zawiera kursor myszy.
Naprawiono – Widok pełnoekranowy nie działa drugi raz po powrocie z poprzednio oglądanego elementu.
Naprawiono – Tekstura osprzętu głowy Gabber jest nieprawidłowo nałożona na model trójwymiarowy.
Naprawiono – Okno głosowania na usunięcie gracza nakłada się z wiadomością o powtórce końca rundy (lewy górny róg interfejsu).
Naprawiono – Jager w osprzęcie głowy Dust Line wygląda, jakby miał nałożony eyeliner.
Naprawiono – Tekstura Zakochany na broni Type-89 jest rozmyta i wygląda inaczej niż inne skórki Zakochany .
Naprawiono – Po ostatniej aktualizacji ustawienia wyświetlania przestrzennego są niedostępne.
Naprawiono – Na ekranie podglądu osprzętu głowy Blackbearda operator ma białe oczy, jeśli osprzęt głowy je odkrywa.
Naprawiono – IQ przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci podczas wczytywania osprzętu głowy Suckermouth.
Naprawiono – Magazynek do karabinu maszynowego IQ znika w chwili patrzenia na niego pod pewnym kątem.
Naprawiono – Osprzęt głowy Gwiazda Rocka Valkyrie usuwa włosy z boku i czubka głowy Valkyrie.
Naprawiono – Osprzęt głowy Overlord Valkyrie przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
Naprawiono – Osprzęt głowy Traper Frost przekracza maksymalną ilość zajmowanej pamięci.
Naprawiono – Ash ma zduplikowane meshe.
Naprawiono – Włosy Ash przenikają przez kilka jej osprzętów głowy.
Naprawiono – Podczas oglądania broni ozdoba Złote Runo przenika przez teksturę.
Naprawiono – Ozdoba Bagietka ma niską rozdzielczość.
Naprawiono – Ozdoba Abanico jest przesunięta względem swoich kółek.
Naprawiono – Osprzęt głowy Żmija drzewna Mute’a wyświetlana jest w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Różnice w rozdzielczości w pakiecie DJ-a pomiędzy Jagerem, Blitzem, Banditem i IQ.
Naprawiono – Ozdoby chibi Rook, Jackal i złoty Rook nie poruszają się prawidłowo.
Naprawiono – Wizjer w osprzęcie głowy Staromodne biuro Thermite’a wyświetlany jest w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Wiele osprzętów głowy ma diamentową obwódkę obok logotypu zagrożenia biologicznego po lewej stronie maski gazowej Smoke’a.
Naprawiono – Gdy Bandit zakłada osprzęt głowy EBM i Słoneczny, jego oczy szeroko otwarte, a do tego operator nie mruga. Witajcie z powrotem, łagodne oczęta Bandita.
Naprawiono – Wielu operatorów ma jednostronne tekstury na swoich uniformach, przez co niektóre części uniformów znikają, gdy patrzy się na nie pod pewnym kątem.
Naprawiono – Pojemniki przy masce gazowej Mute’a przyczepione są pod nieprawidłowym kątem, przez co ich tekstury są przesunięte. Ten błąd występuje na wszystkich osprzętach głowy poza Żmiją drzewną, 2.0 oraz Rozbryzg.
Naprawiono – Pomiędzy kapturem i uniformem IQ widać nieciągłość.
Naprawiono – Emblemat na osprzęcie głowy Jiboia Capitao nie jest wycentrowany.
Naprawiono – Oczy Rooka inaczej wyglądają we wszystkich osprzętach głowy, czasem są brązowe lub niebieskie. Do tego Rook zmienia wyraz swojej twarzy w różnych osprzętach.
Naprawiono – W uniformie Ruchome piaski jedna strona lewej kieszeni jest biała.
Naprawiono – Zestaw Pro League dla Frost ma teraz szare kieszenie i ładownice (poprzednio były one czarne).
Naprawiono – Paski na uniformie Rooka mogą przeniknąć przez jego ciało i zniknąć na jego obu ramionach.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości na paskach wszystkich uniformów SAS.
Naprawiono – Osprzęt głowy Hoshi Oni Tachanki ma teksturę w bardzo niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Tekstura osprzętu głowy Velvet Shell Miry migocze w trybie podglądu.
Naprawiono – Osprzęt głowy Pył pustyni Mute’a renderuje się w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Paski hełmu na ozdobie chibi Thatchera mają jednostronną teksturę i znikają.
Naprawiono – Po założeniu przez Sledge’a elitarnego uniformu, jego młot nie jest przytwierdzony do jego pleców.
Naprawiono – Różnice w prędkości obracania ozdób chibi.
Naprawiono – Osprzęt głowy Red Crow Rooka jest taki sam jak jego domyślny osprzęt głowy na ekranie podglądu lub po wyposażeniu w sklepie.
Naprawiono – Zestaw skórek Pro League na Blitza jest niewidoczny na jego tarczy po założeniu.
Naprawiono – Projekt ozdoby Dedsec Thunder Ball wydaje się być wyświetlany w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Niska rozdzielczość na osprzęcie głowy Juggernaut Fuze’a.
Naprawiono – Tekstura czapki Caveiry ma małą, białą kropkę z tyłu.
Naprawiono – W porównaniu do Sezonu 4 Roku 1, osprzęty głowy Blackbearda całkowicie się zmieniły w Sezonie 1 Roku 2. Niektóre mają inne szczegóły, brakuje kamuflażu, linie mają inny kolor, występuje też spadek nasycenia kolorów.
Naprawiono – Osprzęt głowy Blackbearda Edward Teach ma na miniaturce czarną wstęgę zamiast beżowej.
Naprawiono – Pasek pod brodę w osprzęcie głowy Velvet Shell Doca jest zielony, a na miniaturce – ciemnoszary.
Naprawiono – Niezależnie od rozdzielczości gry ozdoba Ikona Fuze’a jest rozpikselowana i ma niską rozdzielczość.
Naprawiono – Kolory na ozdobie flaga Niemiec powinny być odwrotnie, od lewej do prawej: czarny, czerwony, żółty.
Naprawiono – Ozdoby Przełamany i Zero absolutne nie są doczepione do tarczy podczas pełnoekranowego podglądu w menu sklepu.
Naprawiono – Podczas przewijania dostępnych ozdób w wyposażeniu gracz nie może wyposażyć żadnej z broni Blackbearda z ozdobą Bekon.
Naprawiono – Brak obrazka w ekranie potwierdzenia zakupu pakietu Ghost Recon Wildlands Bucka.
Naprawiono – Nie daje się prawidłowo nałożyć skórki Lodowiec na bronie Valkyrie i BlackBearda.
Naprawiono – Calico Jack Capitao przenika przez jego uniform z tyłu głowy.
Naprawiono – Kanadyjska flaga na plecaku Bucka wydaje się unosić nad przedmiotem, problem dotyczy wszystkich uniformów.
Naprawiono – Ozdoby sezonowe Dust Line nie zawierają nazwy sezonu.
Naprawiono – Skórka broni Irlandzki wędrownik różni się na podglądzie i w rzeczywistości.
Naprawiono – Ozdoby Frytka oraz Bekon nakładają się na tekst informacyjny, problem dotyczy wszystkich wersji językowych.
Naprawiono – Na ekranie płatności za pakiet ozdób z gumowymi kaczkami brakuje jednego elementu .
Naprawiono – Trójwymiarowy podgląd ozdoby PDW9 Jackala pokazuje nieprawidłową stronę broni w podświetlanym menu.
Naprawiono – Skórka broni Martinete Valkyrie jest zbyt ciemna na podglądzie.
Naprawiono – Skórka broni Pająk (MP5K) pojawia się dwukrotnie w opisie pakietu Trudna miłość.
Naprawiono – W nazwie pakietu Wyciek oleju wklejona jest nazwa przedmiotu.
Naprawiono – Rozpoczęcie animacji ataku wręcz podczas poruszania się do przodu nie wywiera żadnego efektu na elementach otoczenia.
Naprawiono – Wciąż słychać odgłos liczenia punktów Rozgłosu w raporcie po misji, jeśli gracz wyjdzie do menu głównego przed aktualizacją wszystkich elementów raportu.
Naprawiono – Wszyscy operatorzy z DLC są oznaczeni w tekście jako nowi operatorzy, niezależnie od tego, kiedy zostali opublikowani.
Naprawiono – Jeśli dowódca oddziału wybierze opcję „Gramy dalej jako drużyna”, na ekranie raportu po akcji niektóre elementy nakładają się na siebie.
Naprawiono – Problemy z poziomem szczegółowości kilku operatorów: kamizelka Jackala, Thermite (napis FBI na plecach), Twitch (napis GIGN na plecach), ręce rekrutów.
Naprawiono – Po włączeniu podglądu operatora z poziomu zakładki uniformu w menu wyposażenia i obróceniu postaci, tarcza znika.
Naprawiono – Operator z tarczą może w widoku z drona trzymać ją przed sobą w pozycji aktywnej.
Naprawiono – Jeśli po wybraniu rekruta i jego broni gracz zmieni jednostkę antyterrorystyczną, w menu wyboru operatora wyświetli się kilka wybranych broni.
Naprawiono – Operatorzy GIGN podczas strzelania ze strzelb nie widzą łusek w widoku z pierwszej osoby.
Naprawiono – Białe migotanie pod koniec powtórki z końca rundy.
Naprawiono – Po przełączeniu broni z dodatkowej na podstawową kolba przenika przez ramię operatora.
Naprawiono – Zepsuta animacja przeładowania broni w pozycji leżącej, magazynek wydaje się unosić w powietrzu.
Naprawiono – W chwili rozpoczynania korzystania z liny z wnętrza budynku, nogi operatora w widoku z trzeciej osoby mogą przeniknąć przez dolną część okna.
Naprawiono – Postrzelenie i obalenie gracza, który przeładowuje, nie przerywa animacji przeładowania.
Naprawiono – Po szybkim zjechaniu na linie pojawiają się błędy w wyświetlaniu lewej ręki IQ.
Naprawiono – Gdy gracz odpowiednio szybko anuluje animację sprintu, łokieć wraz z bronią mogą podnieść się do góry przed powrotem do normalnej pozycji.
Naprawiono – Ręka Sledge’a przenika przez ciało, gdy operator trzyma swój młot.
Naprawiono – Jeśli jako atakujący puścisz przycisk używania liny tuż przed wypełnieniem paska zakończenia używania liny, wszyscy będą cię widzieć w tej pozycji, a ty będziesz mógł poruszać się w pozycji na linie, pozostając niewidocznym.
Naprawiono – Na początku swojej animacji podnoszenia zakłócacza ręka i przedramię Mute’a są zatopione w jego ciele.
Naprawiono – Nieprawidłowa animacja barykadowania w powtórce śmierci i na koniec rundy.
Naprawiono – Zaatakowanie wręcz twardej powierzchni krzesze potężne iskry.
Naprawiono – Brak efektów dźwiękowych przy przesuwaniu kamery drona w pionie.
Naprawiono – Źródło dźwięku zostaje przeniesione na drugą stronę ściany w chwili usuwania zbiornika lustra weneckiego.
Naprawiono – Bronie przenikają przez wielu operatorów na ekranie najlepszego zawodnika meczu.
Naprawiono – Jeśli zajmujesz pozycję leżącą na plecach, twój model buja się na boki.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółowości na plecach domyślnego uniformu Rooka.
Naprawiono – Lewa ręka przeskakuje podczas przełączania się pomiędzy Mk1 9 mm i C8-SFW.
Naprawiono – Różnice w teksturach osprzętu głowy Red Crow Capitao.
Naprawiono – Lewa ręka przenika przez szynę boczną w chwili wyposażenia UMP z uchwytem pochylonym.
Naprawiono – Brakujący fragment tekstury na biodrze Thatchera.
Naprawiono – Strzelba M590A1 w widoku z pierwszej osoby nie wyrzuca łusek.
Naprawiono – Podczas ładowania, zamiast obrazków z map wyświetla się czarny ekran.
Naprawiono – Różnice pomiędzy miniaturką i faktycznym wyglądem brązowego Skull Rain.
Naprawiono – Ustawienia jasności nie mają zastosowania w grze.
Naprawiono – Różnice pomiędzy miniaturką i faktycznym wyglądem złotych ozdób chibi.
Naprawiono – W niektórych wypadkach gracz otrzymuje trzydziestominutową karę na matchmaking, jeśli ponownie dołączy do sesji po tym, jak został usunięty lub zabił dwóch kolegów z drużyny i było to jego pierwsze wykroczenie.
Naprawiono – Na ekranie wyposażenia operatora legendarne skórki na broń oraz ozdoby opisane są jako przedmioty zwykłe.
Naprawiono – Okulary w osprzętach głowy Shaldag i IDF, z których korzysta Ash, przenikają przez twarz operatorki.
Naprawiono – Osprzęt głowy Gwiazda rocka Valkyrie ma jednostronną teksturę na okularach.
Naprawiono – Osprzęt głowy Jemiołucha Jagera ma widoczne połączenia między teksturami na dole nauszników .
Naprawiono – Osprzęty głowy Zbawienie balistyczne oraz Cytadela Tachanki nie zawierają kominiarki.
Naprawiono – Ręce Glaza przenikają przez 0Ts-03 w pozycji zajmowanej na ekranie najlepszego gracza.
Naprawiono – Uszkodzona tekstura na osprzęcie głowy -40 Frost.
Naprawiono – Strzelby przenikają przez uniform.
Naprawiono – Magazynek przenika przez uniform Thermite’a w menu dostosowywania.
Naprawiono – Przenikające się tekstury z tyłu osprzętu głowy Pancerny Montagne’a .
Naprawiono – Różne efekty najeżdżania myszą na niektóre z ikon operatorów.
Naprawiono – Po kliknięciu myszą opcji odświeżenia listy i szybkim przesunięciu kursora w miejsce, w którym w menu dołączania do gry użytkownika pojawiłyby się opcje gry użytkownika, wciąż wybrana jest opcja odświeżenia listy.
Naprawiono – Problem z replikacją w wypadku operatora patrzącego w trzeciej osobie na operatora na drabinie w chwili dołączania do meczu.
Naprawiono – Kamera powtórki jest przesunięta (gracz versus lokacja z punktu widzenia gracza).
Naprawiono – Magazynek 9 mm C1 wnika w model Frost na ekranie najlepszego zawodnika.
Naprawiono – Mute nie dostaje żadnych punktów za zakłócenie gadżetu Jackala.
Naprawiono – Problem z poziomem szczegółów na osprzęcie głowy Karnawał IQ, widoczny w widoku z trzeciej osoby, gdy operatorka porusza się do przodu i do tyłu.
Naprawiono – Operatorzy czasami przenikają przez schody, gdy poruszają się w pozycji leżącej.
Naprawiono – Nieprawidłowa animacja podczas przełączania się z broni głównej na dodatkową (CAMRS Bucka).
Naprawiono – Po ponownym dołączeniu do gry informacja pokazywana w trybie wsparcia jest nieprawidłowa.
Naprawiono – W trakcie filmu o Rooku na chwilę pojawia się strona z wyposażeniem Rooka.
Naprawiono – W brazylijskiej wersji gry nazwa pokoju prasowego na mapie Konsulat jest ucięta na kompasie.
Naprawiono – PD i punkty Rozgłosu nie są przyznawane na koniec meczu.
Naprawiono – Podczas powtórki końcówki rundy efekt działania gadżetu Jackala pozostaje aktywny po wyłączeniu dla każdego gracza w trybie wsparcia.
Naprawiono – Ozdoba Ma Mie wyświetlana jest w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Problem z nałożeniem tekstury na lewą część kamizelki Pulse’a.
Naprawiono – W niektórych warunkach oświetleniowych widać operatorów przez dym.
Naprawiono – Ozdoby z ikonami operatorów mają tekstury w niskiej rozdzielczości.
Naprawiono – Efekty wizualne (iskry) z pękniętej żarówki w barze na parterze przenikają do piwnicy.
Naprawiono – Brak skórki broni Plus Ultra dla PDW9 Jackala.
Naprawiono – Domyślne i sezonowe osprzęty głowy Bandita mają niepokolorowaną teksturę w górnej części wizjera.
Naprawiono – Ozdoba Thermite’a wydaje się mniejsza w porównaniu do ozdób innych operatorów.
Naprawiono – Rozpikselowana linia na dole linii włosów Frost po nałożeniu jej osprzętu głowy -40.
Naprawiono – Nieprawidłowo nałożone tekstury na iglicę przy rozmaitych skórkach USP40.
Naprawiono – Ozdoba Latający tygrys nie jest nachylona pod kątem 45 stopni.
Naprawiono – Skórka ITA12S Wyciszacz nie ma niektórych szczegółów, obecnych na ITA12L.
Naprawiono – Uniformy Ash – domyślny oraz Saper IDF – mają nieprawidłowy kolor nakolanników w widoku z pierwszej osoby.
Naprawiono – Odznaka policyjna na elitarnym pancerzu Rooka jest niewłaściwa, ponieważ należy on do GIGN, czyli sił wojskowych.
Naprawiono – Zbyt głębokie cienie w zacienionych miejscach w HBAO+.
Naprawiono – Gracze wyrzuceni za brak aktywności nie widzą licznika odmierzającego czas ich kary.
Naprawiono – Gracz dostaje dwuminutową karę po zabiciu dwóch kolegów z drużyny.
Naprawiono – Po uaktualnieniu do R2S1.3, gracze raportują przełączenie typu NAT na ograniczony.
Naprawiono – Można wielokrotnie uruchomić ruletkę dla Pakietów Alfa na koniec meczu za pomocą przełączania trybu wyświetlania.