Ash

ash

Eliza Cohen zdobywała pierwsze szlify w izraelskich siłach IDF. Obecnie służy w FBI SWAT dzięki programowi wymiany międzynarodowej pomiędzy służbami bezpieczeństwa. Dzięki Cohen i jej znajomości materiałów wybuchowych stworzono ładunek wyważający montowany na lufie broni, za pomocą którego można wyważać drzwi lub ściany bez konieczności zbliżania się do nich.

 

 

Ash potrafi strzelać ładunkami wyważającymi dzięki czemu docierają one do miejsc, w których podłożenie ich byłoby trudne lub niemożliwe – na przykład na wyższych partiach okien a nawet na sufitach. Przeciwnicy rzadko spodziewają się tego, że podłoga wybuchnie im pod nogami więc wykorzystuj tę operatorkę aby ich brać z zaskoczenia. Ładunki Ash wybuchają automatycznie w chwili przyklejenia do powierzchni co oznacza, że nie działa na nie zakłócacz – dlatego też to najlepszy sposób na wyważanie jeśli grasz przeciwko drużynie, w której działa Mute.

Przy okazji: możesz spróbować użyć ładunku Ash aby wysadzić zabarykadowane okno z niższego piętra a potem wrzucić do środka granat odłamkowy. Prawdopodobnie zadasz wrogowi duże obrażenia nie narażając się na jego ostrzał. Pamiętaj, że nie jest to wyrzutnia rakiet, ładunki nie będą zadawać wysokich obrażeń innym graczom. Wyrzutnia ładunków wyważających bardzo się też przydaje jeśli chcesz zniszczyć ścianę z bezpiecznej odległości a spodziewasz się ostrzału przeciwnika.

 
 
 
 
Unikatowy gadżet:

m120

M120 CREM zaprojektowano z myślą o stworzeniu przenośnej broni miotającej ładunki wyważające. M120 CREM podobnie jak inne wybuchowe narzędzia wyważające używane przez amerykańskie i izraelskie siły zbrojne potrafi wyważyć drzwi bez konieczności skupiania się na zawiasach ani zamku. W przeciwieństwie jednak do innych metod wyważania M120 CREM jest relatywnie niewielki dzięki zmniejszonej wadze i rozmiarom co oznacza iż można go nosić w charakterze broni przybocznej. M120 CREM używany był przez FBI SWAT do przenikania na teren umocnionych obiektów podczas operacji poszukiwawczych i ratunkowych oraz podczas akcji wyzwalania zakładników.

 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

ash_wyposazenie