Bandit

bandit

Były agent działający pod przykrywką w hannowerskim gangu Hells Angels. Brunsmeier jest znany z przerabiania niepotrzebnych rzeczy w broń. Udało mu się poskładać do kupy urządzenie, które puszcza prąd przez drut kolczasty i barykady ze skutkiem śmiertelnym lub niemalże śmiertelnym dla każdego kto ich dotknie.
 
 

 

Bandit potrafi umieścić ładunki wysokiego napięcia na wszystkim co jest metalowe wliczając w to drut kolczasty, wzmocnione ściany i tarcze rozkładane. W fazie przygotowań możesz szybko zablokować dostęp do obszaru dla wrogich dronów korzystając z drutu kolczastego pod napięciem czerpanym z doczepionego CED. Każdy dron, który wejdzie w kontakt z drutem zostanie zniszczony. We współpracy z członkami drużyny możesz szybko rozłożyć wiele takich pułapek. Jeśli Mute’owi skończą się urządzenia zakłócające umieść ładunki wysokiego napięcia na wzmocnionych ścianach, które nie są zasłonięte: kiedy puścisz prąd gadżety na nich położone zostaną natychmiast zdezaktywowane.

Ładunki wysokiego napięcia są wrażliwe na granaty EMP więc postaraj się trzymać Thatchera z dala od twoich zabawek. Możesz także rozstawić rozkładaną tarczę przy wejściu do pokoju i podłączyć ją do prądu: jeśli wrogowie będą na tyle nieuważni by starać się ją przeskoczyć zostaną porażeni prądem!

 
 
 
 
Unikatowy gadżet:

banditgadget

CED-1 to owoc zaradnej natury Brunsmeiera. Urządzenie skonstruował kiedy pewnego razu we Frankfurcie przeciwnicy dopadli go w środku porzuconego warsztatu samochodowego. Korzystając z tego co było pod ręką Brunsmeier zbudował proste urządzenie elektryczne, dzięki któremu puścił napięcie przez metalowe drzwi i w rezultacie poraził prądem napastników, którzy starali się je sforsować. Urządzenie to choć raczej prymitywne wziął Brunsmeier ze sobą kiedy przechodził z GSG9 do Team Rainbow ze względu na jego niezawodność i skuteczność.

 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

banditwyposazenie