Buck

buck_operator

Urodzony w Montrealu, w Kanadzie, Sebastien Côté zawsze chciał prowadzić niekonwencjonalne życie. W celu dołączenia do University przeszedł regularny trening i ukończył Szkołę Oficerską po czym został przyjęty do Université du Québec. To tu zdobył tytuł licencjata w zakresie Sztuki i Kryminologii. Po ukończeniu studiów został zwerbowany do Kanadyjskiej Armii. Po odbyciu służby wojskowej wstąpił do Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej i ostatecznie stał się częścią Zespołu Reagowania Kryzysowego. Szkolił się w różnych taktykach anty-kryminalnych takich jak Ratowanie Zakładników, Operacji Specjalnej Ochrony czy zapobieganiu międzynarodowego przemytu narkotyków. Po doskonali się w swojej pozycji w Zespole Reagowania Kryzysowego został oddelegowany przez Wojsko Kanadyjskie do Joint Task Force 2.
 

 
 
 

Sebastien Côté – Buck – to człowiek wysoce pragmatyczny. W walce woli proste, mechaniczne urzązenia. Używa Otwieracza czyli strzelby podwieszanej pod lufą broni podstawowej, która pozwala mu szybko pokonywać przeszkody i dobierać się do wrogów.

 
The Skeleton Key

„Otwieracz” to strzelba podwieszana, która pozwala na szybki wyłom w przeszkodzie i namierzenie wrogiego celu. Poprzez zmianę położenia ręki na swoim karabinie szturmowym Buck jest w stanie szybko przełączać się pomiędzy długodystansowym karabinem a strzelbie zabójczej w walce w bliskim starciu. „Otwieracz” jest również bardzo efektywny w niszczeniu wszelkiego rodzaju barykad czy przeszkód stojących na linii ognia.

 
 
Unikatowy gadżet:

The Skeleton Key

Podwieszana strzelba „Otwieracz” jest bardzo skuteczna w bliskiej odległości lecz staje się bezużyteczna jako broń na większym dystansie. Używanie podwieszanej strzelby do celu oddalonego na dalszą odległość to nie jest najlepszy pomysł.

 
 
 
 
 
 

Buck trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

Buck Loadout