Castle

castle

Miles Campbell jest magistrem prawa karnego jak również byłym funkcjonariuszem LAPD SWAT, który przeszedł do służby federalnej – obecnie to weteran FBI SWAT. Do Drużyny Tęcza wnosi ekspercki poziom wiedzy o systemach obronnych. Zawsze jest gotowy do rozmieszczania, tak doskonale mu znanych, wzmacnianych barykad.

 

 

Castle potrafi bardzo spowolnić przeciwnika barykadując drzwi i okna wzmocnieniami, które wymagają do zniszczenia znacznie większej siły. Te konstrukcje są kuloodporne więc najbardziej przydają się do zakrywania okien wystawionych na ogień przeciwnika.

 
 
 
 

Tego typu barykady stają się niezmiernie silne w połączeniu z zakłócaczem Mute’a ponieważ przeciwnik nie będzie mógł użyć ładunków wyważających do ich zniszczenia. Młot taktyczny Sledge’a radzi sobie jednak bez problemu z tymi kuloodpornymi umocnieniami.

 
 
 
 
 
Unikatowy gadżet:

utp1

Gdy Campbell był funkcjonariuszem FBI SWAT podczas jednej z akcji wyzwalania zakładników został osaczony w niewielkim budynku gospodarczym. W walącej się szopie brakowało drzwi. Campbell używając tego co wpadło mu w ręce zbudował prymitywną blokadę za pomocą koca przeciwpożarowego i pistoletu kołkowego znalezionego w szopie. Dzięki temu ograniczył pole widzenia przeciwników, którzy nie widzieli co dzieje się w środku i pozostał w ukryciu aż do chwili wyeliminowania wrogów przez siły wsparcia. To doświadczenie stanowiło inspirację dla stworzenia UTP1 – Uniwersalnego Panelu Taktycznego. Siły FBI SWAT z powodzeniem wykorzystują tę lekką barykadę od czasu wprowadzenia jej do użytku w 2013 roku.

 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

castle_wyposazenie