Doc

doc

Gustave Kateb to nietypowy człowiek: prawdziwy altruista, który wierzy, że może uczynić świat bezpieczniejszym dla innych. Ochotnik w szeregach Lekarzy Bez Granic i oficer medyczny Brigade des Forces Speciales Terre – to skuteczny medyk polowy, który nosi przy sobie pistolet reanimacyjny. Za jego pomocą może niemalże wskrzeszać kolegów z dystansu. Kateb dorastał w zamożnej rodzinie, mieszkał w XVI dzielnicy Paryża. W wieku 20 lat porzucił dobrze zapowiadającą się prywatną praktykę lekarską na rzecz kariery we francuskich Medycznych Siłach Obronnych.

 

Gdy grasz jako DOC najlepiej trzymaj się jak najbliżej swojej drużyny: w ten sposób szybciej przeprowadzisz reanimację towarzyszy zanim zostaną dobici. DOC potrafi również być bardzo efektywnym operatorem ofensywnym ale musisz zawsze trzymać się blisko osłony: jeśli zostaniesz powalony na ziemię szybko wczołgaj się za osłonę aby nie otrzymać drugiego postrzału a następnie zreanimuj się sam za pomocą pistoletu – od razu będziesz mógł wrócić do akcji.

 

DOC bardzo dobrze uzupełnia się z Rookiem: kiedy koledzy z drużyny zakładają płytki pancerne Rooka, to w chwili trafienia przez wroga mają większe szanse na bycie powalonymi (zamiast zabitymi) – DOC musi wówczas wypatrywać kolegów z drużyny, których będzie mógł reanimować.

 
 
 
 
 
Unikatowy gadżet:

mpd0

Pistolet z mechanizmem spustowym i sprężonym dwutlenkiem węgla, ładunek to 1mg epinefryny w roztworze solnym. Wprawdzie staranna, bezpośrednia opieka medyczna to oczywiście lepsze rozwiązanie w wypadku odniesienia poważnej rany bojowej, jednak błyskawiczne operacje wymagają bardziej elastycznego podejścia do leczenia rannych. Reanimacyjny zastrzyk, dostarczany przez DOCa ze snajperską precyzją, często może stanowić różnicę pomiędzy sukcesem i porażką operacji, kiedy to liczy się każda sekunda.

 
 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

doc_wyposazenie