DOKKAEBI

operator_DOKKAEBI

Grace “Dokkaebi” Nam to operatorka atakująca, przedstawicielka nowego pokolenia operatorów, którzy atakują swoje cele z zaskoczenia. W charakterze broni głównych korzysta z karabinka szturmowego SOPMOD EBR oraz strzelby BOSG 122, a jej broń przyboczna to pistolety maszynowe CZ-75 oraz MAC38. Tym, co czyni ją jeszcze bardziej niebezpieczną, jest jej umiejętność, zabójcza dla przeciwników. Urodzona i wychowana w Seulu w Korei Południowej Grace Nam zawsze zaskakiwała. Ze znalezionych lub kupionych elementów budowała własne komputery, a dzięki swym niemałym zdolnościom otrzymała stypendium na KAIST (Korean Advanced Institute of Science Technology). Po zakończeniu studiów postanowiła wstąpić do wojska. Grace wstąpiła najpierw do ROK Army Special Warfare Command (koreańskich sił specjalnych), a potem została przydzielona do 9. Brygady Specjalnej, gdzie doceniono jej zdolności techniczne oraz umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji. Po udziale w łączonym szkoleniu z Oddziałem K Zielonych Beretów amerykańscy instruktorzy zachęcili ją do wstąpienia 707. Batalionu Specjalnego.
 

Grace korzysta ze swojego opancerzonego laptopa wojskowego, nazywanego Bombą Logiczną, za pomocą którego hakuje taktyczne urządzenia elektroniczne, wykorzystywane przez przeciwników. Program instaluje napisanego przez nią własnoręcznie wirusa, który potrafi omijać firewalle i włączać wszystkie pobliskie urządzenia, zmuszając je do wydawania donośnego dźwięku, co zdradza pozycje przeciwników. Program jest krótki i po spełnieniu swojego zadania usuwa wszelkie ślady swego istnienia, dzięki czemu nikt nie może rozszyfrować jego kodu ani stworzyć oprogramowania, które mogłoby zneutralizować Bombę Logiczną.
Dokkaebi potrafi również hakować telefony poległych wrogów wykorzystując je do przejmowania kontroli nad kamerami obrońców również kamerami Valkyrie. Dzięki temu atakujący mają wgląd na widok z kamer obrońców.

Unikatowy gadżet:
Logic Bomb

Logic Bomb

 
 
 
 
 
 
 
 

DOKKAEBI trailer:

Opancerzenie i prędkość:

DOKKAEBI Loadout