Frost

frost

Lin Tsang dorastała w Vancouver/Kanada. Kiedy skończyła osiemnaście lat Tsang zaciągnęła się do Royal Canadian Air Force (RCAF) i została wysłana do Royal Military College of Canada (RMC) w stopniu podchorąży. Po uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie Inżynierii Mechanicznej, ukończyła szkolenie oficera i stacjonowała w CFB Comox w służbie Joint Coordination Centre Victoria (JRCC Victoria). Następnie została zwerbowana do elitarnej jednostki Joint Task Force 2.
 

 

Frost jest skrupulatną planerką i strategicznym obserwatorem. Jej największym sojusznikiem jest cierpliwość. Operuje jako zapalony myśliwy używając pułapki Sterling Mks LHT by zatrzymać i unieszkodliwić swoich przeciwników.

 
 
 
 
Welcome Mat

Wyposażona w montowaną na podłodze gumową pułapkę na nogi zwaną „Welcome Mat”. Pułapka została wyposażona w metalowe sprężyny typu leg-hold. Frost wykorzystuje ją jako nieśmiercionośny środek do unieruchamiania zdobyczy. Elegancka konstrukcja pułapki pozwala na bezproblemowe rozmieszczenie jej bez dodatkowego kamuflażu. Urządzenie jest całkowicie mechaniczne dlatego jest niewykrywalne przez skanery elektroniczne.

 
 
Unikatowy gadżet:

Welcome Mat

Pułapka „Welcome Mat” może być bardzo skuteczna gdy umieszcza się ją pod klapą. Gdy wrogowie wysadzą klapę i zeskoczą z sufitu pierwszy spadnie prosto na pułapkę i zostanie unieruchomiony.

 
 
 
 
 
 

Frost trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

Frost Loadout