Fuze

fuze

Szurat Kessikbajew dorastał w wojskowej rodzinie w Samarkandzie, w Uzbekistanie. Wyemigrował do Rosji na chwilę przed upadkiem Związku Radzieckiego. To mistrz inżynierii i rzemiosła, lepiej mu się pracuje z maszynami niż z ludźmi. Nosi przy sobie swój własny wynalazek, który po założeniu na ścianie lub podłodze przewierca się przez nią i wyrzuca kilka niewielkich granatów odłamkowych.
 
 

 

FUZE to najlepszy operator do czyszczenia pomieszczeń! Podłóż jego ładunek kasetowy i zdetonuj go aby wypuścić kilka niewielkich granatów o kształcie dysków po drugiej stronie ściany. Granaty kasetowe zadają mniejsze obrażenia od standardowych ale jeśli wróg trafi w sam środek kilku eksplozji może tego nie przeżyć! Każdy granat ma własny zapalnik więc zaczekaj aż wszystkie wybuchną zanim wkroczysz do pomieszczenia. Nie używaj też ładunków kasetowych w pomieszczeniu gdzie przetrzymywany jest zakładnik bo może tego nie przeżyć!

news_fuze_gameplay_228996

Ładunek kasetowy może zostać wyłączony przez zagłuszacz Mute’a więc zwracaj uwagę na to gdzie go podkładasz. Dobrze zsynchronizuj działania z resztą drużyny bo dzięki temu możesz zdetonować swój ładunek kasetowy, zaczekać na wybuchy, wysadzić dodatkowe ładunki wyważające i oczyścić pomieszczenie podczas gdy wrogowie starają się uciec przed granatami kasetowymi.

 
 
 
Unikatowy gadżet:

fuze_gadget

APM-6 „Matrioszka” powstał w Ratniku, rosyjskiej brygadzie broni eksperymentalnych – Kessikbajew próbował zbudować potężniejszy ładunek wyważający. Jego wynalazek okazał się być skutecznym sposobem oczyszczania pomieszczeń zadając duże obrażenia przeciwnikom przy jednoczesnym zachowaniu względnego bezpieczeństwa operatora. „Matrioszkę” można zamontować pionowo lub poziomo. Po podłożeniu ładunku tłok przewierca się przez ściany lub podłogi i wyrzuca odbezpieczone, wirujące granaty kasetowe zadające jak największe obrażenia ze wszystkich stron naraz. Matrioszka” najbardziej przydaje się w warunkach, w których bezpieczeństwo osób postronnych nie jest zasadniczym czynnikiem operacji. Nie zaleca się używania ładunku podczas ewakuacji zakładników w obszarze, na którym istnieje wysokie ryzyko zranienia sojuszników.

 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

fuze_wyposazenie