I.Q.

iq

Bardzo ambitna i wybitnie zdolna Monika Weiss osiąga sukces niemal we wszystkim czego się dotknie. Wykształcenie inżynierskie otrzymała na doskonałym uniwersytecie należącym do Ivy League, następnie służyła w oddziałach technicznych i spadochronowych GSG9. Potrafi posługiwać się urządzeniem wykrywającym z pewnej odległości pułapki i pracujące urządzenia elektroniczne.
 
 

 

I.Q. potrafi wykryć każde urządzenie elektroniczne dzięki czemu z łatwością unika pułapek zastawionych przez nieprzyjaciół. Ponieważ potrafi korzystać z pistoletu i jednocześnie operować RED Mk III „Spectre” strzelanie do każdego urządzenia, które się pojawi wydaje się dobrym pomysłem. Jednak zachowaj ostrożność żeby nie zniszczyć przypadkowo sojuszniczych ładunków wyważających lub dronów, które także mogą być widoczne.

 

Gadżet I.Q. jest bardzo przydatny do unieszkodliwiania wrogich urządzeń zakłócających przez barykady dzięki czemu członkowie twojej drużyny mogą bez przeszkód zakładać ładunki wyważające. „Spectre” potrafi też wykrywać urządzenia takie jak czujnik bicia serca Pulse’a. Korzystaj z niego by uniknąć niespodzianek.

 
 
 
Unikatowy gadżet:

iqgadget

Pojawienie się zaawansowanej elektroniki na polu bitwy stworzyło palącą potrzebę użycia lepszych rodzajów przenośnych, naziemnych czujników. Zainspirowany przez technologię detekcji podczerwieni RED Mk III „Spectre” ujawnia każde aktywne urządzenie elektroniczne znajdujące się w pobliżu użytkownika, od improwizowanych bomb po różnego typu wyspecjalizowane urządzenia wojskowe. Weiss opracowała prototyp RED Mk I podczas studiów doktoranckich na CalTechu. W umowie licencyjnej z wytwórcą zawarła przepis, że utrzymywać będzie kontrolę nad przyszłymi modelami i z prawa tego korzysta.

 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

wyposazenieIQ