Jager

jager

Weteran operacji antypirackich GSG9 prowadzonych na Oceanie Indyjskim. Marius Streicher brał udział w akcjach jako pilot helikoptera i doradca ds. technologicznych. Stosując swój system obrony reaktywnej zwany „Magpie”, zdolny do zniszczenia dowolnego nadlatującego pocisku, potrafi zabezpieczyć teren przed ładunkami przenoszonymi drogą powietrzną.
 
 

 

Jeśli znajdujesz się w oblężeniu wesprze cię Jäger, dzięki któremu w pokoju nie będą wybuchały granaty. „Magpie” można umieścić na ścianie bądź podłodze w zależności od potrzeby: lokalizacja naścienna oferuje lepsze wsparcie gdyż zapewnia urządzeniu szersze pole działania jednak jednocześnie większe staje się ryzyko, że „Magpie” zostanie unieszkodliwiony przez wrogów. Mimo to umieszczenie urządzenia w pobliżu framugi drzwi by zapobiec wlatywaniu pocisków do środka albo obok urządzeń zakłócających by chronić je przed ładunkami detonowanymi zdalnie – to dobry pomysł.

Pamiętaj także, że nieprzyjaciel może cisnąć granat „na wabia” (np. granat ogłuszający) aby uruchomić system obrony reaktywnej a następnie użyć granatu odłamkowego lub innego pocisku. Dlatego warto korzystać z dwóch systemów reaktywnych rozmieszczonym obok siebie aby przeciwdziałać atakom tego rodzaju. Pamiętaj, że przeciwnicy mogą przegrać rundę jeśli zabiją zakładnika. Dlatego być może warto pomyśleć o nie osłanianiu zakładnika przed granatami wroga.

 
 
Unikatowy gadżet:

gadzetJager

Od dekady systemy obrony reaktywnej są z powodzeniem stosowane na okrętach i czołgach w celu niszczenia nadlatujących ładunków. Ważące zwykle ponad sto kilogramów systemy tego typu nie nadają się do użycia przez oddziały mogące korzystać wyłącznie z urządzeń przenośnych lub nadających się do szybkiego zamontowania. „Magpie” łączy w sobie to co najlepsze w zakresie miniaturyzacji, ochrony i specjalistycznej inżynierii a to dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych komponentów i materiałów wojskowych.

 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

wyposazenieJager