Kapkan

kapkan

Basuda, syn robotników fabrycznych, urodził się i wychował w Kowrowie. Ucieczkę od ciężkiego życia w fabryce znalazł w oddziałach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych – po wstąpieniu do nich został wysłany do niewielkiego portu nad Morzem Barentsa. Podczas swojego pobytu na Kole Podbiegunowym Basuda stał się sprawnym myśliwym. Ten ekspert w dziedzinie przynęt i pułapek na pole bitwy zabiera ze sobą pułapkę z zapalnikiem laserowym, którą zakłada na oknach lub drzwiach aby spowolnić każdego wroga (lub przyjaciela) znajdującego się w jej zasięgu.
 
 

 

Kapkan to niezmiernie efektywny zastawiacz pułapek: może je montować w drzwiach i oknach. Każdy wróg lub sojusznik, który przejdzie przez takie okno lub drzwi spowoduje wybuch ładunku. Pamiętaj aby ustawiać swoją pułapkę wybuchową za barykadami w przeciwnym wypadku wróg z łatwością ją zauważy. Pułapki Kapkana są niezmiernie delikatne przez co łatwo je uszkodzić lub wysadzić. Dodatkowo są również czułe na eksplozje granatów EMP.

news_kapkan_gameplay_228997

Możesz je również podkładać na zabarykadowanych oknach, do których wrogowie mogą spuszczać się na linach. Pamiętaj aby zachować odpowiedni dystans bo wybuch pułapki zrani wszystkich, którzy znajdują się w jego zasięgu.

 
 
 
 
 
 
Unikatowy gadżet:

kapkan_gadget

Do tej lekkiej miny dołączony jest duży wkręt, za pomocą którego przytwierdza się ją do futryn okien i drzwi. EDD Mk II wykorzystuje zagęszczony ładunek C4 do wyrzucenia we wszystkie strony garści śrub zatopionych w silikonowej otoczce. EDD Mk II udowadnia twierdzenie głoszące, że potrzeba jest matką wynalazku.

 
 
 
 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

kapkan_wyposazenie