Pulse

pulse

Dzięki udziałowi w programie biometrycznym FBI Jack Estrada połączył doświadczenia łącznościowca i biochemika tworząc niezwykle wybuchową mieszankę. W 2010 roku przeniósł się z laboratorium do czynnej służby a jego zdolność odczytywania ludzkich uczuć sprawiła iż był naturalnym negocjatorem. Nosi przy sobie czujnik bicia serca, dzięki któremu wykrywa wrogów i sojuszników z pewnej odległości.

 

Pulse, używając czujnika bicia serca, potrafi wykryć każdą pobliską osobę, nawet jeśli znajduje się za ścianą, co sprawia, że wrogom bardzo trudno się niezauważenie podkraść. Gdy grasz jako Pulse, podstawą jest komunikacja z drużyną: bo to ty wiesz, gdzie przemieszczają się pobliscy przeciwnicy. Zwracaj jednak pilną uwagę na to, co widzisz, bo na czujniku bicia serca pojawiają się również sojusznicy i zakładnik.

 
 
 

Do wyposażenia możesz dobrać komórkę nitro, którą umieścisz w pewnej odległości i zdetonujesz, gdy dzięki swojemu czujnikowi bicia serca zobaczysz, że wrogowie weszli w jej pole rażenia. Alternatywą jest drut kolczasty, dzięki któremu spowolnisz przeciwników i zyskasz czas na ich wykrycie. Za wszelką cenę unikaj granatów EMP Thatchera, które (jeśli wybuchną zbyt blisko) wyłączają na dłuższą chwilę twój czujnik bicia serca.

 
 
 
Unikatowy gadżet:

hb5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

pulse_wyposazenie