Sledge

sledge

Seamus Cowden to urodzony przywódca i budzący respekt olbrzym. Do dzisiaj jest rekordzistą egzaminów kwalifikacyjnych SAS-u zarówno pod względem prędkości jak i siły. Podczas operacji woli iść na szpicy otwierając drogę dla kolegów z drużyny jednym machnięciem swojego taktycznego młota do wyważania, który pieszczotliwie nazwał „Pniem”.

 

 

Sledge to najlepszy operator do szybkiej i relatywnie cichej destrukcji. Jego młot do wyważania to narzędzie, dzięki któremu szybko można niszczyć rozmaite ściany, podłogi i barykady. Ale ostrożnie: w przeciwieństwie do ładunków wyważających, które można zdetonować z dystansu. Korzystanie z młota do wyważania niesie ze sobą ryzyko wejścia w zasięg ostrzału wroga dlatego też bądź gotów na szybkie znalezienie osłony przed ogniem przeciwnika. Używanie młota powoduje mniejszy hałas niż wysadzenie ładunku wyważającego dlatego możesz korzystać z niego aby zaskoczyć wroga atakując go z zupełnie niespodziewanego kierunku.

Młot do wyważania to niezmiernie efektywne narzędzie do burzenia ścian, które zabezpieczone są Zagłuszaczem Mute’a lub kuloodpornymi barykadami Castle’a (dlatego też to najlepszy wybór, jeśli grasz przeciwko nim). Sledge działa głównie na bliski dystans dlatego też wyjątkowo dobrze współpracuje mu się z operatorami preferującymi dystans średni lub daleki, takimi jak Ash czy Twitch. Wyposażenie Sledge’a można zmienić tak aby był silnym, ofensywnym operatorem wyważającym (wtedy jego ekwipunek to Mossberg 591A1, MAC-11 i granaty odłamkowe). Inny wariant to wyposażenie go w karabin Enfield L85A2 oraz ładunki wyważające, w ten sposób uzyskać można bardziej klasyczne i wszechstronne podejście.

Unikatowy gadżet:

mlot gadget

Młot do wyważania, którym posługuje się Sledge zainspirowały antyterrorystyczne tarany do wyważania. Istnieją cztery narzędzia do wyważania: mechaniczne, balistyczne, wybuchowe i termalne. Używanie młotów lub innych tępych obiektów do wyważania nazywa się wyważaniem mechanicznym, które zwykle służy jako relatywnie ciche zastępstwo innych bardziej zwracających uwagę metod. Wyważanie mechaniczne zastosowano podczas oblężenia ambasady w Iranie w celu zdobywania dostępu do kolejnych pomieszczeń. Tej metody wciąż używa się we współczesnych konfliktach, zwłaszcza toczonych w ciasnych strefach miejskich, gdzie wyważanie balistyczne lub wybuchowe niesie ze sobą większe ryzyko.

 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

sledge_stats