Tachanka

news_tachanka_profile_229016

Aleksandr Senawiew to ikonoklasta, który dorastał w rodzinie wojskowych jeszcze przed okresem głasnosti i którego nadal interesują sowieckie urządzenia oraz uzbrojenie. Podczas operacji wykorzystuje zabytkowy już stacjonarny lekki karabin maszynowy, który własnoręcznie odrestaurował i o który dba z wielką starannością.
 
 

 

Tachanka to dobry wybór jeśli chcesz zablokować dostęp do obszaru takiego jak korytarz czy drzwi: rozstaw stacjonarny LKM tak aby celować w kierunku, z którego spodziewasz się przeciwników i już masz silne stanowisko ogniowe. Uważaj jednak – gdy obsadzisz LKM masz ograniczone możliwości ruchu więc nie daj się obejść.

 
 
 
news_tachanka_gameplay_228998

Gdy LKM zostanie już rozłożony każdy może go używać więc pamiętaj o tym aby przekazać reszcie drużyny informację o miejscu, w którym go umieściłeś! Niezłym pomysłem jest również koordynacja działań z kolegą z drużyny i rozstawienie przed LKM-em tarczy co zapewnia dodatkową ochronę operatorowi stanowiska. Weź ze sobą drut kolczasty i rozłóż go w zasięgu ognia LKM-u: jeśli wróg wpadnie w ten drut łatwiej go będzie przygwoździć! Pamiętaj, że po rozstawieniu LKM-u każdy może go używać – w tym operatorzy przeciwnika.

 
Unikatowy gadżet:

tachanka_gadget
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

tachanka_wyposazenie