Thermite

thermite_

Jordan Trace, były marine, odsłużył dwa lata w Iraku a po zwolnieniu z wojska zdobył stopień naukowy na wydziale chemii. Po ukończeniu studiów dołączył do FBI w charakterze agenta polowego a później przeniósł się do oddziału SWAT. Nosi przy sobie ładunek wyważający, nad którym pracował wraz z działem inżynieryjnym FBI SWAT. Ten specjalny ładunek przepala nawet najbardziej odporne bariery.

 

 

Thermite to operator, przed którego metodami działania nie sposób się zabezpieczyć. Warto go wybierać jeśli grasz przeciw wrogom skupiającym się na ciężkich umocnieniach. To jedyny operator, który może wysadzać wzmacniane ściany za pomocą swojego ładunku termicznego. Możesz zmodyfikować wyposażenie Thermite’a o granaty odłamkowe (aby po usunięciu przeszkody od razu zaatakować przeciwników) albo o standardowy ładunek wyważający, dzięki któremu oflankujesz wrogów, używając jednego z ładunków w charakterze zmyłki.

Bądź jednak ostrożny: ładunków termicznych nie da się zdetonować w zasięgu zakłócacza więc zanim je podłożysz zadbaj o to aby tego urządzenia nie było w pobliżu. Ładunki po podłożeniu mogą zostać rozbrojone strzałem lub pobliskim wybuchem, w takim wypadku nie eksplodują. Co więcej ładunki termiczne potrzebują trochę czasu do pełnego uzbrojenia pamiętaj więc o tym planując operację wyważania.

 
 
 
Unikatowy gadżet:

bc3

BRIMSTONE został zaprojektowany przez inżynierów FBI SWAT w celu wyważania wzmocnionych przeszkód dzięki przenośnemu, niewielkiemu ładunkowi o jak największej mocy i sile rażenia. Ładunek BRIMSTONE został skutecznie użyty w operacji ratunkowej, podczas której kilka osób przetrzymywano w charakterze zakładników w ufortyfikowanym domu na farmie. Niszczycielska siła ładunku BRIMSTONE pozwoliła agentom na wyważenie wzmocnionych, metalowych drzwi z tyłu domu.

 
 
 
 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

thermite_wyposazenie