Twitch

twitch

Emmanuelle Pichon to ekspert w dziedzinie technologii, który wspiera zespół za pomocą nowinek technicznych. Na pole walki zabiera ze sobą niewielki dron, który potrafi razić prądem i unieruchamiać w ten sposób przeciwników i ich pułapki. Pichon urodziła się w Nancy, mieście o bardzo bogatej historii i wychowywała w rodzinie, która ceniła wykształcenie (zwłaszcza matematyczne i związane z naukami ścisłymi). Pichon wcześnie zaczęła brać udział w sponsorowanych zawodach w programowaniu komputerowym, dzięki czemu została kadetem w wieku szesnastu lat.

 

Jeśli spodziewasz się pułapek wroga Twitch bardzo Ci się przyda. Potrafi wypuścić elektryczny dron wyposażony w paralizator krótkiego zasięgu, który umie wyłączyć dowolne urządzenie elektroniczne a nawet zadać przeciwnikom niewielkie obrażenia. Możesz korzystać z dronu zwiadowczego jak i elektrycznego dlatego też wykorzystuj je w odpowiedni sposób: dron obserwacyjny przydaje się do zwiadu i zlokalizowania pułapek a następnie do akcji wchodzi dron elektryczny, który je wyłącza.

Twitch gameplay

Podczas bardzo intensywnych zmagań powinieneś również wykorzystać dron elektryczny do odwracania uwagi wrogów dzięki czemu twoi koledzy z drużyny mogą ruszyć naprzód i wyeliminować zagrożenie. Ale pamiętaj o tym żeby wyłączyć działanie wszelkich pobliskich zakłócaczy bo dron elektryczny przestaje przy nich działać. Warto też mieć na uwadze to, że wrogowie od razu otworzą do ciebie ogień a dron elektryczny jest większy i wolniejszy od standardowego drona obserwacyjnego a na dodatek nie potrafi skakać. Jeśli trafisz pod ogień wroga przemieść urządzenie za osłonę.

 
Unikatowy gadżet:
rsd

Dron elektryczny to narzędzie służące do przeprowadzania zwiadu i rażenia prądem za pośrednictwem sond. Ładunek unieruchamia urządzenia elektroniczne i może służyć do odwracania uwagi przeciwników. W kadłubie drona znalazło się miejsce dla wielu sond. Oficjalnie urządzenia RSD Model 1 użyto po raz pierwszy podczas operacji odbijania zakładników w Paryżu. Psychicznie niezrównoważony podejrzany zabarykadował się w sklepie razem z kilkoma zakładnikami. Wysłano oddział GIGN ale szukano sposobu na rozwiązanie sytuacji bez użycia przemocy. Na miejscu akcji była Pichon, której udało się podprowadzić dron do podejrzanego na tyle blisko, że mogła porazić go prądem. Napastnik upuścił broń i został obezwładniony przez operatora działającego w przebraniu. Incydent zakończył się bez żadnych strat w ludziach.

 
 

Cinematic trailer:

Opancerzenie, prędkość i wyposażenie:

twitch_wyposazenie