ZOFIA

operator_zofia

Do zespołu Rainbow dołączyła znana i odznaczona oficerka Zofia Bosak. Jest drugą specjalistką polskiej jednostki antyterrorystycznej GROM, która ma zintegrować się z Team Rainbow, pierwszą z nich była jej młodsza siostra Elżbieta Bosak.
W tych rzadkich chwilach, kiedy Zofia przebywała sama w domu ze swoją młodszą siostrą, uczyła ją zaawansowanych technik obezwładniających i pokazywała jej działanie granatów ogłuszających. Te prowadzone w ukryciu szkolenia stanowiły ze strony Zofii nieśmiałe próby niesienia pomocy Eli, która nie radziła sobie w liceum.
Dzięki szkoleniom ojca Zofia poznała tajniki walki wręcz oraz strzelania precyzyjnego, ale w GROM-ie dopiero odkryła, jaką operatorką chce być. Lubiła agresywny sposób działania, dlatego też zgłosiła się na ochotniczkę do testów KS79 LIFELINE, dwulufowego granatnika, wywodzącego się z włoskich programów badawczo-rozwojowych.
 

KS79 LIFELINE wykorzystuje technologię pocisków z elektronicznym zapalnikiem i pełni zarówno funkcje ogłuszające jak i uderzeniowe. W lufie broni mieści się kilka pocisków, dzięki czemu przeładowywanie granatnika nie jest konieczne, a narzędzie wyróżnia się niezrównaną skutecznością. Pociski obezwładniające wywołują falę uderzeniową o głośności 170 decybeli, która ogłusza i dezorientuje cel. Amunicja uderzeniowa w ułamku sekundy równa całe ściany z ziemią, więc lepiej przygotujcie się na wybuchowy szturm. Zofia jest odporna na efekty eksplozji jej granatów wstrząsowych oraz min GRZMOT jej siostry Eli co pozwala jej odzyskać pełną sprawność 50% szybciej niż pozostałym operatorom.

Unikatowy gadżet:
KS79 LIFELINE

KS79 LIFELINE

 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy Zofia jest zraniona morze skorzystać ze swojej unikatowej umiejętności „Withstand”, dzięki której sama się reanimuje pozostając w akcji z 1 punktem zdrowia.

Zofia trailer:

Opancerzenie i prędkość:

Zofia Loadout