Najlepsze drużyny z Ameryki Północnej i Europy będą rywalizować ze sobą a następnie polecą na finał sezonu aby walczyć o tytuł Mistrza Świata Pro League! Rainbow Six Siege wkracza do esportowego świata ESL GAMING.

źródło: http://rainbow6.ubi.com


PRO LEAGUE GO4R6

 PRO LEAGUE

Od marca 2016 roku najlepsze drużyny z Ameryki Północnej i Europy będą zapraszane do udziału w Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League. Do ligi trafi 8 najlepszych drużyn z każdego regionu i rozpocznie walkę o punkty w sezonie trwającym 7 tygodni.

Dwie najlepsze drużyny z każdego regionu będą miały szansę polecieć na finał sezonu, będący jego zwieńczeniem. Tutaj każdy region spotka najlepszych przeciwników z innych stron świata, a drużyny walczyć będą o tytuł mistrza sezonu Pro League.

PULA NAGRÓD:
$100,000 (do podziału pomiędzy drużynami walczącymi w Finałach Sezonowych na Xbox One oraz PC)

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League otwarta jest dla wszystkich graczy, którzy ukończyli 18 lat i którzy grają na platformie Xbox One lub PC.

Opcja 1: Bądź na szczycie miesięcznego rankingu Go4R6 22 Lutego na serwerach w Europie i Ameryce Północnej na Xbox One oraz PC
Opcja 2: Weź udział w lokalnych zawodach, mających dostęp do Pro League

JAK OGLĄDAĆ?

Co tydzień organizowana będzie dla was transmisja, w której obejrzycie walkę najlepszych zespołów o miejsce w finale Pro League. Mecze Pro League będą transmitowane na żywo pod adresem twitch.tv/rainbow6, a powtórki szybko pojawią się na naszej stronie w serwisie YouTube.

Rainbow-Six-Siege-feature

—–

GO4R6

Od 7 lutego będziecie mogli brać udział w naszych cotygodniowych zawodach Go4R6, organizowanych w Tom Clancy’s Rainbow Six na platformach Xbox One oraz PC.
8 drużyn, którym udało się zebrać najwięcej punktów podczas cotygodniowych zawodów, zmierzy się ze sobą w comiesięcznym finale Go4R6.

PULA NAGRÓD:
$100dla najlepszej drużyny w każdym tygodniowym Go4R6 w każdym regionie oraz na każdej platformie
$500Podzielone pomiędzy dwa najlepsze zespoły w miesięcznym finale, w kazdym regionie i na każdej platformie

Najlepsze drużyny w miesięcznym rankingu Go4R6 22 lutego będą również miały szansę, by zagrać w Rainbow Six Siege Pro League.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zawody Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Go4R6 są otwarte dla wszystkich graczy, którzy ukończyli 18 lat i którzy grają na europejskich lub północnoamerykańskich serwerach gry na platformie Xbox One lub PC.

Zarejestruj się na Rainbow Six Xbox Go4R6 oraz sprawdź zasady
Zarejestruj się na Rainbow Six PC Go4R6 oraz sprawdź zasady
– Zaproś swoich znajomych do swojej drużyny
– Dołącz do zawodów!

Zobacz pełną listę krajów, które mogą brać udział w zawodach.

go4R6-competition-logo_235165

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments