R6S Patch – Update 1.3

Dzisiaj data publikacji kolejnej serii poprawek do Rainbow Six Siege. Patch 1.3 eliminuje najbardziej denerwujące graczy bugi i glitche, poprawia procesy połączenia oraz usprawnia system banowania cziterów. Całą listę zmian możecie przeczytać w rozwinięciu newsa.

źródło: forums-pl.ubi.com

 

R6S Patch – Update 1.3

OGÓLNE USPRAWNIENIA] (Dostępne na PC I konsole w dniu 13 stycznia)

USPRAWNIENIE REJESTRU TRAFIEŃ
Zaktualizowane opóźnienie pakietu danych dla użytkowników konsol
Mając na celu ulepszenie pozycjonowania i replikacji strzału, zaimplementowaliśmy aktualizację na PC, która wprowadzała aktualizowanie pozycji gracza 60 razy na sekundę (w porównaniu do 30 razy które miały miejsce przed łatką). Po przetestowaniu, jesteśmy zadowoleni z rezultatów, dlatego teraz ta aktualizacja pojawia się również na konsolach.

KROKI PODJĘTE PRZECIWKO OSZUSTOM
Zapobieganie oszustwom zostanie zaostrzone.
Aktualizacja polityki banowania – wszyscy oszuści wykryci przez system zostaną permanentnie zbanowani. Krok o pierwotnym banowaniu użytkowników na 3 dni za pierwsze przekroczenie nie będzie już stosowany.

FIX PRZECIWKO WYKORZYSTYWANIU BŁĘDU POZWALAJĄCEGO OBROŃCOM NA OPUSZCZENIE WYZNACZONEJ STREFY PODCZAS FAZY PRZYGOTOWAWCZEJ:
Dodano konfigurację, która pozwala na instakill Obrońcy, który wyszedł poza wyznaczoną strefę podczas fazy przygotowawczej (to zachowanie nie powinno być możliwe, ale jeśli podobne błędy zostaną znalezione i będą wykorzystywane przez graczy, będą one karane śmiercią obchodzącego zasady gracza). Będziemy w stanie aktywować tą funkcję w dowolnym czasie. Będziemy testować tą właściwość na XO popołudniu 13 stycznia (czasu lokalnego Montrealu). Jeśli okaże się efektywna, zostanie zaimplementowana na wszystkie platformy później tego dnia.

FIXY BUGÓW ZGŁOSZONYCH PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ (dostępne na PC 13 stycznia, na konsolach 20)
Prosimy zwrócić uwagę na to, że nie jest to lista zawierająca wszystkie naprawione błędy – jest to lista w której wyróżniamy fixy na najpopularniejszych zgłaszanych nam problemach.

FIXY KREACJI POZIOMÓW
– Naprawiliśmy błąd który pozwalał graczom na opuszczenie wyznaczonej strefy podczas fazy przygotowawczej (czerwona blokada)Podczas szybkiej zmiany pozycji z leżącej na stojącą w pobliżu barykady, gracze byli w stanie ją przekroczyć. Wierzymy, że ten problem został teraz naprawiony. Podziel się proszę swoimi doświadczeniami w tym wątku na forum, jeśli zaobserwowałeś przypadki wykorzystania tego błędu po implementacji łatki.

FIXY ŁĄCZNOŚCI
– Częściowa naprawa Błędu [2-0x00000041]. Zapoznaj się z tym postem w Znanych Usterkach by dowiedzieć się więcej.
– Potencjalne całkowite wyeliminowanie zamrożenia ekranu ładowania (smoke background). Zapoznaj się z tym postem w Znanych Usterkach by dowiedzieć się więcej.
– Potencjalne całkowite wyeliminowanie usterki nieudanej synchronizacji danych. Zapoznaj się z tym postem w Znanych Usterkach by dowiedzieć się więcej.
– Operacje uwierzytelniania danych używają obecnie proxy centrum danych.
– Ulepszyliśmy śledzenie błędów, co pozwala nam na ich szybszą identyfikację.
– Fixy ponownego łączenia z meczami rankingowymi na PC:
o Jeżeli gra jest zamknięta za pomocą przycisku X bądź ALT+F4, gracze nie będą opuszczać sesji z tego powodu.
o Gracze opuszczający mecz rankingowy za pomocą przycisku F10 będą teraz otrzymywali powiadomienia o ponownym połączeniu I opuszczeniu meczu.
o Gracze opuszczający mecz rankingowy za pomocą przycisku ALT+F4 będą teraz otrzymywali powiadomienia o ponownym połączeniu I opuszczeniu meczu.
– Różne pomniejsze fixy problemów z łącznością i tych powodujących crashowanie gry.

 

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments