Z okazji premiery gry, która odbędzie się 1 grudnia 2015r. firma Ubisoft organizuje pierwszy poważny event – SIEGE DAY. Event, w którym wezmą udział znani youtuberzy czy recenzenci tacy jak Achievement Hunter, Funhaus, Smosh Games, The Warp Zone jest zorganizowany i zapowiadany z naprawdę wielkim rozmachem. W kampanii reklamowej użyto wizerunku znanego aktora Idris Elba, którego możemy zobaczyć w krótkich filmikach reklamujących premierę Rainbow Six Siege oraz event SIEGE DAY.

Twórcy gry organizując jeszcze przed premierą gry tak poważny event dają jasny sygnał, że Rainbow Six Siege to gra, która wkracza z wielkim hukiem w świat esportu. SIEGE DAY to event, który będzie się składał z wielu turnieji. Cały event będzie transmitowany na żywo na twitchu pod adresem: http://www.twitch.tv/rainbow6

CUeFYUQUEAIp33t
Przygotowano wiele nagród takich jak konsole Xbox One, karty graficzne Nvidia, słuchawki HyperX i wiele innych. Nagrodą główną jest 10 000$, który zwycięzcy celebryci mają przekazać na cele charytatywne. Nagrody przewidziano również dla wszystkich oglądających streaming na twitchu dlatego gorąco zapraszamy do udziału w zabawie już w poniedziałek 23 listopada o 23.00 (2.00 PM PST).

SIEGE DAY

Tak prezentuje się harmonogram SIEGE DAY:

schedule_siegeday

Zapraszamy wszystkich do oglądania transmisji na twitch.tv oraz na profil eventu na facebook.com

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments